Main Menu


Nabór do drużyny młodzieżowej!!!


Klub Sportowy INDATA Software Sparta Wrocław cały czas prowadzi nabór do drużyny młodzieżowej Sparta Wrocław Juniors - roczniki 2011 i 2012.

Do dołączenia do drużyny zapraszamy wszystkie chętne dzieci urodzone w latach 2011 i 2012. Zespół w sezonie 2017/18 występuje w turniejach strefowych organizowanych przez Dolnośląski Związek Piłki Nożnej.

W okresie wiosennym i jesiennym, drużyna młodzieżowa pod okiem trenera z licencją i odpowiednimi uprawnieniami, trenuje dwa razy w tygodniu (w środy i w piątki) na sztucznym boisku przy Szkole Podstawowej nr 113 przy ulicy Zemskiej 16D na Nowym Dworze we Wrocławiu, w godzinach 17:30 - 18:30. W okresie zimowym zespół trenuje na hali w tej samej szkole (w czwartki w godzinach 18:00 - 19:00).

Informujemy, że pierwszy trening dla każdego nowego chętnego do dołączenia do drużyny dziecka, jest całkowicie DARMOWY!

Każdy nowy zawodnik, który przystąpi do zespołu i podpisze deklarację członkowską, otrzyma profesjonalny strój meczowo-treningowy Nike (koszulka + spodenki + getry)!

Zapewniamy bezpieczeństwo, profesjonalne warunki treningowe, najwyższy poziom organizacji, wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę trenerską, a przede wszystkim - dobrą zabawę!

Daj swojemu dziecku szansę zostać piłkarzem z charakterem!


ZGŁOSZENIA:
Koordynator i trener drużyny: Łukasz Zając
Telefon: 660-523-364
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sponsorzy

Partnerzy