Kalendarz:
Luty 2018
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
Aktualnie gościmy:
Osób przeglądających stronę: 11 
W tym gości: 11 
oraz użytkowników: 0 
 
Odwiedziny strony:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
Sparingi 2017/18:
Reklama
Najbliższe mecze "A" klasy:
Najbliższe mecze "B" klasy:
Ostatnie mecze "A" klasy:
Ostatnie mecze "B" klasy:
Reklama

Składki za styczeń

W rozwinięciu newsa znajduje się lista zawodników INDATA Software Sparty Wrocław, którzy zapłacili klubową składkę za bieżący miesiąc styczeń.

Miesięczna składka członkowska wynosi 25,00 złotych (przy płatności w terminie) i należy ją wpłacać do końca każdego danego miesiąca. Zgodnie z Regulaminem Klubu, obowiązkiem uiszczenia składki zobligowani są wszyscy zawodnicy, którzy w danym miesiącu minimum jeden raz uczestniczyli w treningu lub meczu.

Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem Klubu: "Niewpłacenie składki za bieżący miesiąc do ostatniego dnia danego miesiąca (włącznie) sprawia, że staje się ona zaległością finansową zawodnika wobec Klubu, co skutkuje podniesieniem jej wysokości do 30,00 złotych."

Składkę za styczeń zapłaciło jak dotychczas 20 osób. Razem daje to łączną sumę wpłaconych pieniędzy w wysokości 500,00 zł.

Prosimy pozostałe trenujące / grające osoby o wpłatę bieżącej składki.

 

Składkę można przekazać mi osobiście lub wpłacić pieniądze na konto klubowe:

INDATA Software Sparta Wrocław
ul. Jabłeczna 22/19
50-539 Wrocław
Alior Bank
70 2490 0005 0000 4500 8212 4944

 

Wolves II Wrocław - INDATA Sparta Błonie II 4:6 (1:2)

Ważne zwycięstwo nad Wolves Wrocław!

W rozegranym w niedzielne popołudnie meczu czternastej kolejki sezonu 2017/18 w rozgrywkach 1. Liga Nike Playarena, INDATA Software Sparta Błonie II Wrocław pokonała na Skwierzyńskiej 6:4 (2:1) zespół Wolves II Wrocław.

W rozegranym w niedzielę meczu w Ekstraklasie Playareny, znaczy się w meczu 1. Ligi Nike Playarena, Sparta Błonie II pokonała na Skwierzyńskiej Wolves II Wrocław 6:4, chociaż spotkanie spokojnie mogłoby się odbyć w wyższej klasie rozgrywkowej.

Pojedynek miał podobny przebieg jak pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami, zakończone remisem 4:4. Spartanie wychodzili na prowadzenie, po czym doganiali nas rywale. Tym razem jednak końcówka należała do Sparty, która kolejny raz zagrała zespołowo i bardzo konsekwentnie w obronie. Zresztą rywale także, bo nie tylko w naszej opinii, Wilki to jedna z najlepiej grających w defensywie drużyn wrocławskiej Playareny.

Dzięki tej wygranej Sparta Błonie II będzie miała już tylko kilka punktów straty do piątego miejsca w tabeli. Cieszy świetny debiut w meczu ligowym w Spartańskich barwach Ukraińca Mykhailo Nyshpora. Tytuł piłkarza meczu trafił natomiast do rąk Huberta Ceglarka (to jego piąte wyróżnienie w tym sezonie).

Gole dla Sparty Błonie II strzelali: 22' Hubert Ceglarek (Mykhailo Nyshpora), 38' Mykhailo Nyshpora (Mateusz Kraskowski), 52' Hubert Ceglarek (Mykhailo Nyshpora), 64' Michał Izydorczyk (bez asysty), 78' Hubert Ceglarek (Krzysztof Moksiewicz) i 79' Mykhailo Nyshpora (Hubert Ceglarek).

 

Liga Nike Playarena, 1. Liga Wrocław, 14. kolejka
28. stycznia 2018, 11:30 - Wrocław, ul. Skwierzyńska

Wolves II Wrocław - INDATA Sparta Błonie II Wrocław 4:6 (1:2)

0:1, 22 min - Hubert Ceglarek (Mykhailo Nyshpora)
1:1, 26 min - gol dla Wolves II Wrocław
1:2, 38 min - Mykhailo Nyshpora (Mateusz Kraskowski)
2:2, 50 min - gol dla Wolves II Wrocław
2:3, 52 min - Hubert Ceglarek (Mykhailo Nyshpora)
3:3, 60 min - gol dla Wolves II Wrocław
3:4, 64 min - Michał Izydorczyk (bez asysty)
4:4, 65 min - gol dla Wolves II Wrocław
4:5, 79 min - Hubert Ceglarek (Krzysztof Moksiewicz)
4:6, 79 min - Mykhailo Nyshpora (Hubert Ceglarek)

INDATA Sparta Błonie II Wrocław: Piotr Rybarczyk - Krzysztof Moksiewicz, Michał Izydorczyk, Rafał Peszko, Łukasz Zajm (C), Mateusz Kraskowski - Kamil Lemiecha, Mykhailo Nyshpora - Hubert Ceglarek.

Pozostali zawodnicy: Wiesław Klimas.

 

Statystyki zawodników Sparty Błonie II

 

Zakup klubowych toreb Jako Striker

Możliwość zakupu klubowej torby Jako!

Po koszulkach treningowych, polówkach, dresach i ortalionach, przyszedł czas na zakup kolejnego klubowego sprzętu. W sondzie przeprowadzonej na stronie jesienią 2017 roku zdecydowanie zwyciężyła opcja z zakupem klubowej torby.

Czerwona torba Jako Striker będzie oficjalną torbą Klubu Sportowego INDATA Software Sparta Wrocław.

Zawodnicy Sparty będą mogli nabywać torby w promocyjnych cenach - dzięki klubowemu dofinansowaniu ze środków uzyskanych z 1% podatku. W tym newsie przedstawimy wszystkie szczegółowe informacje dotyczące możliwości zakupu toreb.

 

Jaki model torby?

Zarząd Klubu chciał wybrać torbę, która będzie kolorystycznie zbliżona do klubowych dresów i ortalionów. Wsłuchując się także w głos zawodników, chcieliśmy aby torba miała odddzielną komorę/przegrodę na buty. Z aktualnie dostępnej oferty firmy Jako, biorąc pod uwagę takie czynniki jak kolor, cena oraz okres dostępności produktu, zdecydowaliśmy się na wybór modelu torby sportowej Jako Striker. Torby Jako Striker mają być dostępne w sprzedaży do końca 2019 roku. Na torbie nadrukowane zostaną następujące elementy: klubowy herb oraz numer (pokrywający się z numerem na koszulce treningowej/dresie zawodnika).

 

Ile będzie kosztowała torba?

Cena katalogowa za torbę Jako Striker wynosi 129,00 zł. Dzięki cyklicznym zamówieniom realizowanym przez nas w Jako otrzymaliśmy rabat cenowy do zakupu toreb Jako Striker. Do ceny trzeba będzie jednak doliczyć koszt zrobienia nadruków. Dzięki środkom zebranym z 1% podatku za 2016 rok zawodnicy będą mogli liczyć na klubowe dofinansowanie, dzięki czemu będą mogli nabyć torbę w promocyjnej cenie. Wartość dofinansowania będzie różna w zależności od tego, ile osób ostatecznie zdecyduje się na zakup torby. Im więcej osób to zrobi, tym mniejsze będzie dofinansowanie dla pojedynczego zawodnika.

 

Ile będę musiał zapłacić za torbę?

Przy 30 i mniej chętnych osobach:
Koszt torby - 65,00 zł/osoba

Przy 40 chętnych osobach:
Koszt torby - 75,00 zł/osoba

Przy 50 i więcej chętnych osobach:
Koszt torby - 85,00 zł/osoba

 

Na zamówienie torby zdecydowało się 40 zawodników, w związku z tym cena za torbę wynosić będzie ostatecznie 75,00 zł.

 

Kto będzie właścielem torby?

Po zamówieniu torby, dokonaniu za nią płatności i odebraniu jej, właścicielem torby będzie zawodnik, ponieważ to on pokrył koszty zakupu torby. W związku z tym zawodnik przy ewentualnym odejściu z klubu, nie będzie musiał zwracać torby, ponieważ to on będzie jej właścicielem.

 

Jak i do kiedy można składać zamówienia na torby?

Zamówienia na torby przyjmowane będą do niedzieli 28 stycznia 2018 roku do godziny 23:59. W poniedziałek 29 stycznia klub złoży w Jako ostateczne zamówienia na finalną liczbę toreb. Zamówienie na zakup toreb można składać poprzez komentarz na stronie do tego newsa, przez Facebooka, na klubowego maila: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub bezpośrednio u Łukasza Zajma.

 

Kiedy mam zapłacić za torbę?

Płatności za torbę przyjmowane będą począwszy od poniedziałku 29 stycznia. Wtedy znana będzie wtedy dokładna liczba osób, które zdecydowały się zamówić torbę. Tym samym obliczona zostanie kwota, jaką pojedyncza osoba będzie musiała zapłacić za torbę. Torby dotrą do nas w ciągu kilku dni po zamówieniu. Po dostarczeniu zamówienia z Jako torby zostaną przekazane do nadruków.

 

Gdzie wpłacać pieniądze za torby?

Płatność za torbę najlepiej dokonać przelewem na klubowe konto. W tytule należy wpisać: "Klubowa torba Jako." Ewentualne płatności gotówką można będzie dokonać u Łukasza Zajm.

INDATA Software Sparta Wrocław
ul. Jabłeczna 22/19
50-539 Wrocław
Alior Bank
70 2490 0005 0000 4500 8212 4944

 

Zobacz więcej informacji o torbie Jako Striker

 

1. Liga Nike Playarena - kadra meczowa

Znana jest już kadra meczowa INDATA Software Sparty Błonie II Wrocław na niedzielny mecz czternastej kolejki wrocławskiej 1. Liga Nike Playarena z zajmującym czternaste miejsce w tabeli - zespołem Wolves II Wrocław.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:30 na boisku przy ulicy Skwierzyńskiej. Zbiórka zawodników została wyznaczona na godzinę 11:10 na boisku (można przyjechać wcześniej). Grać będziemy dwa razy 40 minut, po 6 graczy w polu i bramkarz.

Zespół w tym meczu wystąpi w klubowych niebieskich koszulkach treningowych (każdy zawodnik musi wziąć swoją koszulkę oraz swoje spodenki) oraz w klubowych getrach o kolorze niebieskim. Osoby, które nie mają klubowej koszulki treningowej, otrzymają ją ode mnie przed meczem. Każdy zawodnik proszony jest o wzięcie ze sobą na mecz wody mineralnej.

 

Kadra meczowa:

Bramkarze:
1. Piotr Rybarczyk (GK)

Zawodnicy defensywni:
2. Michał Izydorczyk
3. Rafał Peszko
4. Patryk Narożnik
5. Łukasz Zajm
6. Krzysztof Moksiewicz
7. Mateusz Kraskowski

Zawodnicy ofensywni:
8. Kamil Lemiecha
9. Hubert Ceglarek
10. Mykhailo Nyshpora (UKR)

 

Tabela wrocławskiej 1. Ligi Nike Playarena

Statystyki zawodników - Sparta Błonie II

 

Piątkowy trening o 20:15 na Sztabowej

alt

W piątek 26.01.2018 od godziny 20:15 do 22:00 odbędzie się piąty w zimowym okresie przygotowawczym, a pięćdziesiąty trzeci ogółem w sezonie 2017/18, trening piłkarzy INDATA Software Sparty Wrocław.

Trening potrwa jedną godzinę i czterdzieści pięć minut i odbędzie się na nowym wyremontowanym boisku przy ulicy Sztabowej 101. Obiekt posiada murawę ze sztuczną trawą.

Będzie to trening przeznaczony dla pierwszej i drugiej drużyny Sparty. Do dyspozycji każdego z zespołów (Sparty I i Sparty II) będzie zatem po połowie boiska.

Szatnia (wspólna dla obu drużyn) znajdować się będzie na piętrze budynku i będzie oznaczona numerem 4. Szatnia dostępna będzie od godziny 20:00. Na boisko bierzemy ze sobą wodę mineralną i nie spóźniamy się!

Trening (z podziałem na dwie drużyny) prowadzić będzie trener pierwszego zespołu Andrzej Gomołysek.

Na trening zapraszamy nowych zawodników, którzy przysłali do klubu formularz zgłoszeniowy i zostali przez nas zaproszeni do przyjścia!

Zgodnie z nowymi wytycznymi (obowiązującymi od początku 2018 roku), WSZYSCY zawodnicy ze stałej kadry pierwszego i drugiego zespołu Sparty, proszeni są o zadeklarowanie swojej obecności lub nieobecności na treningu w odpowiednich plikach GoogleDoc, do godziny 18:30!

 

 Zobacz boisko na mapie

 

Wolves II Wrocław - INDATA Sparta Błonie II W-w

W niedzielę mecz rewanżowy z Wilkami!

W niedzielę o godzinie 11:30 INDATA Software Sparta Błonie II Wrocław rozegra swój czternasty w tym sezonie mecz w rozgrywkach wrocławskiej 1. Ligi Nike Playarena.

Spotkanie rozegrane zostanie na boisku przy ulicy Skwierzyńskiej. Naszym rywalem będzie zajmujący czternaste miejsce w tabeli - zespół Wolves II Wrocław. Grać będziemy dwa razy 40 minut, po 6 graczy w polu i bramkarz.

Do udziału w meczu MOGĄ zgłosić się wszyscy zawodnicy znajdujący się w kadrze pierwszego i drugiego zespołu Sparty, nowi i testowani przez nasz klub zawodnicy oraz gracze występujący z nami tylko w rozgrywkach Playareny. Do udziału w meczu NIE MOGĄ się zgłosić osoby regularnie występujące w innych zespołach 1. Ligi wrocławskiej Playareny. Warunkiem występu w meczu jest posiadanie zarejestrowanego konta zawodnika na portalu www.playarena.pl.

Osoby chętne do udziału w tym meczu, mogą zgłaszać się poprzez wpis na grupie Facebookowej Sparty Błonie II, wpis w komentarzu do tego newsa lub bezpośrednio do Łukasza Zajm (531-271-714), do piątku do godziny 16:00.

Z listy zgłoszonych zawodników, w piątek wieczorem wybrana zostanie kadra meczowa na to spotkanie.

 

Lista zgłoszonych zawodników:

1. Łukasz Zajm
2. Rafał Peszko
3. Sławomir Zaremba
4. Hubert Ceglarek
5. Michał Izydorczyk
6. Piotr Rybarczyk (GK)
7. Patryk Narożnik
8. Mykhailo Nyshpora (UKR)
9. Amadeusz Ławrywianiec
10. Kamil Lemiecha
11. Andrzej Bober (GK)
12. Wiesław Klimas
13. Norbert Długaszek
14. Mateusz Kraskowski
15. Krzysztof Moksiewicz

 

Składki za styczeń

W rozwinięciu newsa znajduje się lista zawodników INDATA Software Sparty Wrocław, którzy zapłacili klubową składkę za bieżący miesiąc styczeń.

Miesięczna składka członkowska wynosi 25,00 złotych (przy płatności w terminie) i należy ją wpłacać do końca każdego danego miesiąca. Zgodnie z Regulaminem Klubu, obowiązkiem uiszczenia składki zobligowani są wszyscy zawodnicy, którzy w danym miesiącu minimum jeden raz uczestniczyli w treningu lub meczu.

Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem Klubu: "Niewpłacenie składki za bieżący miesiąc do ostatniego dnia danego miesiąca (włącznie) sprawia, że staje się ona zaległością finansową zawodnika wobec Klubu, co skutkuje podniesieniem jej wysokości do 30,00 złotych."

Składkę za styczeń zapłaciło jak dotychczas 14 osób. Razem daje to łączną sumę wpłaconych pieniędzy w wysokości 350,00 zł.

Prosimy pozostałe trenujące / grające osoby o wpłatę bieżącej składki.

 

Składkę można przekazać mi osobiście lub wpłacić pieniądze na konto klubowe:

INDATA Software Sparta Wrocław
ul. Jabłeczna 22/19
50-539 Wrocław
Alior Bank
70 2490 0005 0000 4500 8212 4944

 

Trzecie miejsce Sparty Błonie II na Winter Cup!

Świetny występ Sparty na weekendowym turnieju!

Zespół INDATA Software Sparta Błonie II Wrocław zajął trzecie miejsce w turnieju Winter Cup Playarena 2018, który rozgrywany był w weekend na boisku na Lotniczej!

W pierwszej edycji turnieju Winter Cup Playarena wzięło udział szesnaście zespołów, biorących udział w rozgrywkach wrocławskiej Ligi Nike Playarena.

 

Mecze grupy A:

Soccer Punch - INDATA Sparta Błonie II 5:2 (2:1)
2 gole - Kamil Lemiecha.

GOSPA TEAM - INDATA Sparta Błonie II 0:5 (0:2)
2 gole - Mykhailo Nyshpora, 1 gol - Kamil Lemiecha, Krzysztof Moksiewicz, Michał Izydorczyk.

INDATA Sparta Błonie II - Gang Ulanych 3:0 (walkower)
Zespół rywali wycofał się z turnieju po dwóch porażkach.

 

Tabela grupy A:

1. Soccer Punch 9 pkt 23-10
2. INDATA Sparta Błonie II 6 pkt 10-5
3. GOSPA Team 3 pkt 11-22
4. Gang Ulanych 0 pkt 9-18

 

Ćwierćfinały:

Young Boys 96 - INDATA Sparta Błonie II 2:12 (1:4)
6 goli - Mykhailo Nyshpora, 2 gole - Turan Hasanli, Wiesław Klimas, 1 gol - Kamil Lemiecha, Artur Kalbrun.

Półfinały:

FC Turbojulita - INDATA Sparta Błonie II 3:2 (2:1)
1 gol - Mykhailo Nyshpora, Artur Kalbrun.

Mecz o 3 miejsce:

Księżniczki Szczepin - INDATA Sparta Błonie II 5:9 (2:4)
7 goli - Mykhailo Nyshpora, 1 gol - Michał Izydorczyk, Łukasz Zajm.

 

Kadra INDATA Sparta Błonie II Wrocław:

Piotr Rybarczyk (GK) - Łukasz Zajm (C), Michał Izydorczyk, Krzysztof Moksiewicz, Mateusz Kraskowski, Turan Hasanli (AZE) - Kamil Lemiecha, Mykhailo Nyshpora (UKR), Artur Kalbrun, Wiesław Klimas.

 

Wyniki fazy grupowej (sobota):

GRUPY A i B:

10:00 / Soccer Punch - INDATA Sparta Błonie II 5:2 / Boisko nr 1
10:00 / GOSPA TEAM - Gang Ulanych 7:5 / Boisko nr 2
10:35 / LGW Stare Miasto - Księżniczki Szczepin 3:4 / Boisko nr 1
10:35 / Red Devils Wrocław - RB Team 6:1 / Boisko nr 2
11:10 / Soccer Punch - Gang Ulanych 8:4 / Boisko nr 1
11:10 / GOSPA TEAM - INDATA Sparta Błonie II 0:5 / Boisko nr 2
11:45 /
Red Devils Wrocław - Księżniczki Szczepin 4:4 / Boisko nr 1
11:45 / LGW Stare Miasto - RB Team 10:3 / Boisko nr 2
12:20 / Soccer Punch - GOSPA TEAM 12:4 / Boisko nr 1
12:20 / INDATA Sparta Błonie II - Gang Ulanych 3:0 / Boisko nr 2
12:55 / LGW Stare Miasto - Red Devils Wrocław 1:6 / Boisko nr 1
12:55 / Księżniczki Szczepin - RB Team 12:2 / Boisko nr 2

GRUPY C i D:

13:30 / Sancho Panza - Korbing Wrocław 5:3 / Boisko nr 1
13:30 / Dywizjon 71 - Young Boys 96 3:6 / Boisko nr 2
14:05 / FC Turbojulita - Tramwaje Ruszciego 9:3 / Boisko nr 1
14:05 / Radosny Rabarbar - Sparta Staszica III 0:1 / Boisko nr 2
14:40 / Sancho Panza - Dywizjon 71 5:3 / Boisko nr 1
14:40 / Young Boys 96 - Korbing Wrocław 11:3 / Boisko nr 2
15:15 / FC Turbojulita - Radosny Rabarbar 4:1 / Boisko nr 1
15:15 / Sparta Staszica III - Tramwaje Ruszciego 4:3 / Boisko nr 2
15:50 / Sancho Panza - Young Boys 96 7:9 / Boisko nr 1
15:50 / Dywizjon 71 - Korbing Wrocław 7:6 / Boisko nr 2
16:25 / FC Turbojulita - Sparta Staszica III 12:1 / Boisko nr 1
16:25 / Radosny Rabarbar - Tramwaje Ruszciego 4:8 / Boisko nr 2

 

Wyniki fazy pucharowej (niedziela):

Ćwierćfinały:
10:00 / Soccer Punch - Dywizjon 71 / Boisko nr 1
10:00 / Księżniczki Szczepin - Sparta Staszica III 6:4 / Boisko nr 2
10:50 / Young Boys 96 - INDATA Sparta Błonie II 2:12 / Boisko nr 1
10:50 / FC Turbojulita - Red Devils Wrocław 3:2 / Boisko nr 2

Półfinały:
12:00 / Soccer Punch - Księżniczki Szczepin / Boisko nr 1
12:00 / FC Turbojulita - INDATA Sparta Błonie II 3:2 / Boisko nr 2

Mecz o 3. miejsce:
13:00 / Księżniczki Szczepin - INDATA Sparta Błonie II 5:9 / Boisko nr 1

Finał:
13:30 / Soccer Punch - FC Turbojulita 8:5 / Boisko nr 1

 

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. Soccer Punch
2. FC Turbojulita
3. INDATA Sparta Błonie II
4. Księżniczki Szczepin
5-8: Sparta Staszica III Wrocław, Red Devils Wrocław, Dywizjon 71, Young Boys 96.

 

Wtorkowy trening o 20:15 na Sztabowej

alt

We wtorek 23.01.2018 od godziny 20:15 do 22:00 odbędzie się czwarty w zimowym okresie przygotowawczym, a pięćdziesiąty drugi ogółem w sezonie 2017/18, trening piłkarzy INDATA Software Sparty Wrocław.

Trening potrwa jedną godzinę i czterdzieści pięć minut i odbędzie się na nowym wyremontowanym boisku przy ulicy Sztabowej 101. Obiekt posiada murawę ze sztuczną trawą.

Będzie to trening przeznaczony dla pierwszej i drugiej drużyny Sparty. Do dyspozycji każdego z zespołów (Sparty I i Sparty II) będzie zatem po połowie boiska.

Szatnia (wspólna dla obu drużyn) znajdować się będzie na piętrze budynku i będzie oznaczona numerem 4. Szatnia dostępna będzie od godziny 20:00. Na boisko bierzemy ze sobą wodę mineralną i nie spóźniamy się!

Trening pierwszego zespołu prowadzić będzie trener Andrzej Gomołysek, natomiast trening drugiego zespołu prowadzić będzie trener Łukasz Kropski.

Na trening zapraszamy nowych zawodników, którzy przysłali do klubu formularz zgłoszeniowy i zostali przez nas zaproszeni do przyjścia!

Zgodnie z nowymi wytycznymi (obowiązującymi od początku 2018 roku), WSZYSCY zawodnicy ze stałej kadry pierwszego i drugiego zespołu Sparty, proszeni są o zadeklarowanie swojej obecności lub nieobecności na treningu w odpowiednich plikach GoogleDoc, do godziny 18:30!

 

 Zobacz boisko na mapie

 

Wyniki i terminarz Winter Cup Playarena 2018!

Turniej Winter Cup Playarena 2018!

W najbliższy weekend w dniach 20-21.01.2018 roku, odbędzie się pierwsza edycja zimowego turnieju Winter Cup Playarena, który rozegrany zostanie na sztucznej płycie boiska wielofunkcyjnego MCS "Lotnicza".

W turnieju występują dwie nasze Playarenowe drużyny: INDATA Sparta Błonie II Wrocław oraz Sparta Staszica III Wrocław.

 

Terminarz fazy grupowej (sobota):

GRUPY A i B:

10:00 / Soccer Punch - INDATA Sparta Błonie II 5:2 / Boisko nr 1
10:00 / GOSPA TEAM - Gang Ulanych 7:5 / Boisko nr 2
10:35 / LGW Stare Miasto - Księżniczki Szczepin 3:4 / Boisko nr 1
10:35 / Red Devils Wrocław - RB Team 6:1 / Boisko nr 2
11:10 / Soccer Punch - Gang Ulanych 8:4 / Boisko nr 1
11:10 / GOSPA TEAM - INDATA Sparta Błonie II 0:5 / Boisko nr 2
11:45 /
Red Devils Wrocław - Księżniczki Szczepin 4:4 / Boisko nr 1
11:45 / LGW Stare Miasto - RB Team 10:3 / Boisko nr 2
12:20 / Soccer Punch - GOSPA TEAM 12:4 / Boisko nr 1
12:20 / INDATA Sparta Błonie II - Gang Ulanych 3:0 / Boisko nr 2
12:55 / LGW Stare Miasto - Red Devils Wrocław 1:6 / Boisko nr 1
12:55 / Księżniczki Szczepin - RB Team 12:2 / Boisko nr 2

GRUPY C i D:

13:30 / Sancho Panza - Korbing Wrocław 5:3 / Boisko nr 1
13:30 / Dywizjon 71 - Young Boys 96 3:6 / Boisko nr 2
14:05 / FC Turbojulita - Tramwaje Ruszciego 9:3 / Boisko nr 1
14:05 / Radosny Rabarbar - Sparta Staszica III 0:1 / Boisko nr 2
14:40 / Sancho Panza - Dywizjon 71 5:3 / Boisko nr 1
14:40 / Young Boys 96 - Korbing Wrocław 11:3 / Boisko nr 2
15:15 / FC Turbojulita - Radosny Rabarbar 4:1 / Boisko nr 1
15:15 / Sparta Staszica III - Tramwaje Ruszciego 4:3 / Boisko nr 2
15:50 / Sancho Panza - Young Boys 96 7:9 / Boisko nr 1
15:50 / Dywizjon 71 - Korbing Wrocław 7:6 / Boisko nr 2
16:25 / FC Turbojulita - Sparta Staszica III 12:1 / Boisko nr 1
16:25 / Radosny Rabarbar - Tramwaje Ruszciego 4:8 / Boisko nr 2

 

Terminarz fazy pucharowej (niedziela):

Ćwierćfinały:
10:00 / Soccer Punch - Sancho Panza / Boisko nr 1
10:00 / Księżniczki Szczepin - Sparta Staszica III / Boisko nr 2
10:50 / Young Boys 96 - INDATA Sparta Błonie II / Boisko nr 1
10:50 / FC Turbojulita - Red Devils Wrocław / Boisko nr 2

Półfinały:
12:00 / Ćwierćfinał I - Ćwierćfinał II / Boisko nr 1
12:00 / Ćwierćfinał III - Ćwierćfinał IV / Boisko nr 2

Mecz o 3. miejsce:
13:00 / przegrani w półfinałach / Boisko nr 1

Finał:
13:30 / zwycięzcy półfinałów / Boisko nr 1

 

Piątkowy trening o 20:15 na Sztabowej

alt

W piątek 19.01.2018 od godziny 20:15 do 22:00 odbędzie się trzeci w zimowym okresie przygotowawczym, a pięćdziesiąty pierwszy ogółem w sezonie 2017/18, trening piłkarzy INDATA Software Sparty Wrocław.

Trening potrwa jedną godzinę i czterdzieści pięć minut i odbędzie się na nowym wyremontowanym boisku przy ulicy Sztabowej 101. Obiekt posiada murawę ze sztuczną trawą.

Będzie to trening przeznaczony dla pierwszej i drugiej drużyny Sparty. Do dyspozycji każdego z zespołów (Sparty I i Sparty II) będzie zatem po połowie boiska.

Szatnia (wspólna dla obu drużyn) znajdować się będzie na piętrze budynku i będzie oznaczona numerem 4. Szatnia dostępna będzie od godziny 20:00. Na boisko bierzemy ze sobą wodę mineralną i nie spóźniamy się!

Trening pierwszego zespołu prowadzić będzie trener Andrzej Gomołysek, natomiast trening drugiego zespołu prowadzić będzie trener Łukasz Kropski.

Na trening zapraszamy nowych zawodników, którzy przysłali do klubu formularz zgłoszeniowy i zostali przez nas zaproszeni do przyjścia!

Zgodnie z nowymi wytycznymi (obowiązującymi od początku 2018 roku), WSZYSCY zawodnicy ze stałej kadry pierwszego i drugiego zespołu Sparty, proszeni są o zadeklarowanie swojej obecności lub nieobecności na treningu w odpowiednich plikach GoogleDoc, do godziny 18:30!

 

 Zobacz boisko na mapie

 

Turniej Winter Cup Playarena 2018!

W weekend zimowy turniej Playareny!

W najbliższy weekend w dniach 20-21.01.2018 roku, odbędzie się pierwsza edycja zimowego turnieju Winter Cup Playarena, który rozegrany zostanie na sztucznej płycie boiska wielofunkcyjnego MCS "Lotnicza".

W turnieju wystąpią dwie nasze Playarenowe drużyny: INDATA Sparta Błonie II Wrocław oraz Sparta Staszica III Wrocław.

Sparta Błonie II losowana była z trzeciego koszyka i trafiła do grupy A, w której zmierzy się z zespołami: Soccer Punch, GOSPA Team oraz Gang Ulanych. Sparta Staszica III również losowana była z trzeciego koszyka i trafiła do grupy C, w której jej rywalami będą drużyny: FC Turbojulita, Radosny Rabarbar i Tramwaje Ruszcziego.

 

Najważniejsze informacje o turnieju:

Gdzie? Boisko wielofunkcyjne MCS "Lotnicza".
Duża płyta boiska podzielona zostanie na dwa małe boiska.
Kiedy? 20.01.2018 (sobota) faza grupowa, 21.01.2018 (niedziela) faza pucharowa.
Liczba zespołów: 16 drużyn (4 grupy po 4 drużyny).
Awans do fazy pucharowej wywalczą po dwie drużyny z grupy.
Wpisowe: 50,00 zł (od drużyny).
Mecze będą trwać 2 x 15min (grupa) i 2 x 20min (play-off).
Grać będziemy po 5 graczy w polu + bramkarz.

 

Kadra INDATA Sparta Błonie II Wrocław:

Bramkarze:
1. Piotr Rybarczyk (GK)

Zawodnicy defensywni:
2. Łukasz Zajm
3. Michał Izydorczyk
4. Krzysztof Moksiewicz
5. Mateusz Kraskowski
6. Turan Hasanli (AZE)

Zawodnicy ofensywni:
7. Kamil Lemiecha
8. Mykhailo Nyshpora (UKR)
9. Artur Kalbrun

Lista rezerwowa:
1. Wiesław Klimas
2. Adrian Purzyński
3. Jakub Grduk

 

Kadra Sparta Staszica III Wrocław:

1. Józef Szmatloch (GK)
2. Sebastian Małyszek (GK)
3. Mateusz Janik
4. Krystian Szypa
5. Rafał Peszko
6. Bartek Bundyra
7. Patryk Narożnik
8. Mateusz Gleń
9. Mateusz Niedziałkowski
10. Bartłomiej Gulik
11. Mateusz Walkosz
12. Piotr Wojtas

 

Terminarz fazy grupowej (sobota):

GRUPY A i B:

10:00 / Soccer Punch - INDATA Sparta Błonie II / Boisko nr 1
10:00 / GOSPA TEAM - Gang Ulanych / Boisko nr 2
10:35 / LGW Stare Miasto - Księżniczki Szczepin / Boisko nr 1
10:35 / Red Devils Wrocław - RB Team / Boisko nr 2
11:10 / Soccer Punch - Gang Ulanych / Boisko nr 1
11:10 / GOSPA TEAM - INDATA Sparta Błonie II / Boisko nr 2
11:45 /
Red Devils Wrocław - Księżniczki Szczepin / Boisko nr 1
11:45 / LGW Stare Miasto - RB Team / Boisko nr 2
12:20 / Soccer Punch - GOSPA TEAM / Boisko nr 1
12:20 / INDATA Sparta Błonie II - Gang Ulanych / Boisko nr 2
12:55 / LGW Stare Miasto - Red Devils Wrocław / Boisko nr 1
12:55 / Księżniczki Szczepin - RB Team / Boisko nr 2

GRUPY C i D:

13:30 / Sancho Panza - Korbing Wrocław / Boisko nr 1
13:30 / Dywizjon 71 - Young Boys 96 / Boisko nr 2
14:05 / FC Turbojulita - Tramwaje Ruszciego / Boisko nr 1
14:05 / Radosny Rabarbar - Sparta Staszica III / Boisko nr 2
14:40 / Sancho Panza - Dywizjon 71 / Boisko nr 1
14:40 / Young Boys 96 - Korbing Wrocław / Boisko nr 2
15:15 / FC Turbojulita - Radosny Rabarbar / Boisko nr 1
15:15 / Sparta Staszica III - Tramwaje Ruszciego / Boisko nr 2
15:50 / Sancho Panza - Young Boys 96 / Boisko nr 1
15:50 / Dywizjon 71 - Korbing Wrocław / Boisko nr 2
16:25 / FC Turbojulita - Sparta Staszica III / Boisko nr 1
16:25 / Radosny Rabarbar - Tramwaje Ruszciego / Boisko nr 2

 

Terminarz fazy pucharowej (niedziela):

Ćwierćfinały:
10:00 / A1 - C2 / Boisko nr 1
10:00 / B1 - D2 / Boisko nr 2
10:50 / C1 - A2 / Boisko nr 1
10:50 / D1 - B2 / Boisko nr 2

Półfinały:
12:00 / Ćwierćfinał I - Ćwierćfinał II / Boisko nr 1
12:00 / Ćwierćfinał III - Ćwierćfinał IV / Boisko nr 2

Mecz o 3. miejsce:
13:00 / przegrani w półfinałach / Boisko nr 1

Finał:
13:30 / zwycięzcy półfinałów / Boisko nr 1

 

Wtorkowy trening o 20:15 na Sztabowej

alt

We wtorek 16.01.2018 od godziny 20:15 do 22:00 odbędzie się drugi w zimowym okresie przygotowawczym, a pięćdziesiąty ogółem w sezonie 2017/18, trening piłkarzy INDATA Software Sparty Wrocław.

Trening potrwa jedną godzinę i czterdzieści pięć minut i odbędzie się na nowym wyremontowanym boisku przy ulicy Sztabowej 101. Obiekt posiada murawę ze sztuczną trawą.

Będzie to trening przeznaczony dla pierwszej i drugiej drużyny Sparty. Do dyspozycji każdego z zespołów (Sparty I i Sparty II) będzie zatem po połowie boiska.

Szatnia (wspólna dla obu drużyn) znajdować się będzie na piętrze budynku i będzie oznaczona numerem 4. Szatnia dostępna będzie od godziny 20:00. Na boisko bierzemy ze sobą wodę mineralną i nie spóźniamy się!

Trening pierwszego zespołu prowadzić będzie trener Andrzej Gomołysek, natomiast trening drugiego zespołu prowadzić będzie trener Łukasz Kropski.

Na trening zapraszamy nowych zawodników, którzy przysłali do klubu formularz zgłoszeniowy i zostali przez nas zaproszeni do przyjścia!

Zgodnie z nowymi wytycznymi (obowiązującymi od początku 2018 roku), WSZYSCY zawodnicy ze stałej kadry pierwszego i drugiego zespołu Sparty, proszeni są o zadeklarowanie swojej obecności lub nieobecności na treningu w odpowiednich plikach GoogleDoc, do godziny 18:30!

 

 Zobacz boisko na mapie

 

INDATA Sparta Błonie II - Wolves II Wrocław 4:4 (4:2)

Dobry mecz na inaugurację rundy wiosennej!

W rozegranym w sobotnie popołudnie meczu trzynastej kolejki sezonu 2017/18 w rozgrywkach 1. Liga Nike Playarena, INDATA Software Sparta Błonie II Wrocław zremisowała na Skwierzyńskiej 4:4 (4:2) z zespołem Wolves II Wrocław.

Sprawiedliwym podziałem punktów zakończył się mecz trzynastej kolejki wrocławskiej 1. Ligi Nike Playarena. Sparta Błonie II zremisowała na Skwierzyńskiej 4:4 z Wolves II Wrocław, mimo że do przerwy prowadziła 4:2. Na pewno bardziej niż z jednego zdobytego punktu, Spartanie mogą być zadowoleni z dobrej gry drużyny.

Spotkanie naprawdę mogło się podobać, rozgrywane było w szybkim tempie. Rywale na mecz stawili się w składzie mocno Ekstraklasowym, do czego oczywiście mieli pełne prawo, więc Spartanie przypomnieli sobie czasy z zeszłego sezonu, kiedy to występowali właśnie na tym poziomie rozgrywek.

Najlepszym piłkarzem w barwach Sparty w tym spotkaniu był strzelec hat-tricka - Hubert Ceglarek, jednak tak naprawdę wszyscy zawodnicy rozegrali dobre zawody. Czekamy na kolejne mecze!

Bramki dla Sparty Błonie II strzelali: 22' Hubert Ceglarek (Wojciech Zembaty), 24' Hubert Ceglarek (Wiesław Klimas), 35' Hubert Ceglarek (Krzysztof Moksiewicz), 37' Wojciech Zembaty (Michał Izydorczyk).

 

Liga Nike Playarena, 1. Liga Wrocław, 13. kolejka
13. stycznia 2018, 11:30 - Wrocław, ul. Skwierzyńska

INDATA Sparta Błonie II Wrocław - Wolves II Wrocław 4:4 (4:2)

1:0, 22 min - Hubert Ceglarek (Wojciech Zembaty)
2:0, 24 min - Hubert Ceglarek (Wiesław Klimas)
2:1, 27 min - gol dla Wolves II Wrocław
3:1, 35 min - Hubert Ceglarek (Krzysztof Moksiewicz)
3:2, 36 min - gol dla Wolves II Wrocław
4:2, 37 min - Wojciech Zembaty (Michał Izydorczyk)
4:3, 55 min - gol dla Wolves II Wrocław
4:4, 70 min - gol dla Wolves II Wrocław

INDATA Sparta Błonie II Wrocław: Piotr Rybarczyk - Wojciech Zembaty, Marcin Brożyna, Michał Izydorczyk, Łukasz Zajm (C), Krzysztof Moksiewicz - Kamil Lemiecha, Łukasz Zając, Artur Kalbrun, Wiesław Klimas - Hubert Ceglarek.

 

Statystyki zawodników Sparty Błonie II

 

1. Liga Nike Playarena - kadra meczowa

Znana jest już kadra meczowa INDATA Software Sparty Błonie II Wrocław na sobotni mecz trzynastej kolejki wrocławskiej 1. Liga Nike Playarena z zajmującym trzynaste miejsce w tabeli - zespołem Wolves II Wrocław.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:30 na boisku przy ulicy Skwierzyńskiej. Zbiórka zawodników została wyznaczona na godzinę 11:10 na boisku (można przyjechać wcześniej). Grać będziemy dwa razy 40 minut, po 7 graczy w polu i bramkarz.

Zespół w tym meczu wystąpi w klubowych niebieskich koszulkach treningowych (każdy zawodnik musi wziąć swoją koszulkę oraz swoje spodenki) oraz w klubowych getrach o kolorze niebieskim. Osoby, które nie mają klubowej koszulki treningowej, otrzymają ją ode mnie przed meczem. Każdy zawodnik proszony jest o wzięcie ze sobą na mecz wody mineralnej.

 

Kadra meczowa:

Bramkarze:
1. Piotr Rybarczyk (GK)

Obrońcy:
2. Marcin Brożyna
3. Michał Izydorczyk
4. Łukasz Zajm
5. Wojciech Zembaty
6. Krzysztof Moksiewicz

Pomocnicy:
7. Kamil Lemiecha
8. Łukasz Zając
9. Artur Kalbrun
10. Wiesław Klimas

Napastnicy:
11. Hubert Ceglarek

 

Tabela wrocławskiej 1. Ligi Nike Playarena

Statystyki zawodników - Sparta Błonie II

 
1% podatku dla Sparty!
Reklama
Zimowy turniej halowy
Reklama
Sponsor strategiczny
Pierwszy zespół
Drugi zespół
Playarena - Sparta Błonie I
Playarena - Sparta Staszica
Rozgrywki:
Join the club!
Reklama
Polub nas na Facebooku!
Reklama
Liga Nike Playarena
Reklama
Polecamy:
Facebook