Kalendarz:
Luty 2018
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
Aktualnie gościmy:
Osób przeglądających stronę: 11 
W tym gości: 11 
oraz użytkowników: 0 
 
Odwiedziny strony:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
Sparingi 2017/18:
Reklama
Najbliższe mecze "A" klasy:
Najbliższe mecze "B" klasy:
Ostatnie mecze "A" klasy:
Ostatnie mecze "B" klasy:
Reklama

Piątkowy trening o 20:15 na Sztabowej

alt

W piątek 12.01.2018 od godziny 20:15 do 22:00 odbędzie się pierwszy w zimowym okresie przygotowawczym, a czterdziesty dziewiąty ogółem w sezonie 2017/18, trening piłkarzy INDATA Software Sparty Wrocław.

Trening potrwa jedną godzinę i czterdzieści pięć minut i odbędzie się na nowym wyremontowanym boisku przy ulicy Sztabowej 101. Obiekt posiada murawę ze sztuczną trawą.

Będzie to trening przeznaczony dla pierwszej i drugiej drużyny Sparty. Do dyspozycji każdego z zespołów (Sparty I i Sparty II) będzie zatem po połowie boiska.

Szatnia (wspólna dla obu drużyn) znajdować się będzie na piętrze budynku i będzie oznaczona numerem 4. Szatnia dostępna będzie od godziny 20:00. Na boisko bierzemy ze sobą wodę mineralną i nie spóźniamy się!

Trening pierwszego zespołu prowadzić będzie trener Andrzej Gomołysek, natomiast trening drugiego zespołu prowadzić będzie trener Łukasz Kropski.

Na trening zapraszamy nowych zawodników, którzy przysłali do klubu formularz zgłoszeniowy i zostali przez nas zaproszeni do przyjścia!

Zgodnie z nowymi wytycznymi (obowiązującymi od początku 2018 roku), WSZYSCY zawodnicy ze stałej kadry pierwszego i drugiego zespołu Sparty, proszeni są o zadeklarowanie swojej obecności lub nieobecności na treningu w odpowiednich plikach GoogleDoc, do godziny 18:30!

 

 Zobacz boisko na mapie

 

Kadra pierwszego zespołu na okres przygotowawczy

25-osobowa kadra pierwszego zespołu

Trener Andrzej Gomołysek ogłosił szeroką kadrę pierwszego zespołu INDATA Software Sparty Wrocław na zimowy okres przygotowawczy.

Decyzją nowego trenera w składzie pierwszej "A" klasowej drużyny znalazło się dwudziestu pięciu zawodników.

Zawodnicy Ci będą trenowali z pierwszym zespołem Sparty w trakcie zimowego okresu przygotowawczego i w sporej części tworzyć będą kadrę "A" klasowej INDATA Software Sparty Wrocław w rundzie wiosennej sezonu 2017/18. Jednak jej ostateczny kształt zostanie ogłoszony przez trenera Andrzeja Gomołyska na kilka dni przed startem pierwszej kolejki rundy rewanżowej. Trzon kadry przede wszystkim stanowić będą zawodnicy, którzy w poprzedniej rundzie stanowili o sile zespołu na "A" klasowych boiskach. Trener na razie nie zdecydował się na przeprowadzenie kadrowej rewolucji, a jedynie wprowadził kosmetyczne poprawki, chcąc dać szansę tym zawodnikom, którzy występowali wcześniej w barwach "jedynki".

Warto zaznaczyć, że w trakcie okresu przygotowawczego może nastąpić przesunięcie pewnych zawodników do drugiej drużyny (w zależności od frekwencji na treningach i prezentowanej formy), tak żeby mogli tam trenować i walczyć o regularne występy na boiskach "B" klasy i w razie potrzeby być także do dyspozycji trenera pierwszego zespołu. Zmiany możliwe są także oczywiście w drugą stronę, a więc możliwy jest "awans" wyróżniających się zawodników z drugiego do pierwszego zespołu, jeśli w "A" klasowej drużynie nastąpią w trakcie okresu przygotowawczego braki na poszczególnych pozycjach. Taką decyzje o przesunięciu zawodnika podejmować będzie trener pierwszego zespołu, przy konsultacjach z opiekunem "dwójki".

Natomiast wszyscy nowi zawodnicy, którzy w trakcie zimowej przerwy zgłosili swój angaż do klubu i zostali przez nas zaproszeni na treningi, po zaprezentowaniu swoich umiejętności na treningach oraz w sparingach, oraz co najważniejsze - przy pozytywnej aprobacie nowego trenera Sparty II Wrocław - Łukasza Kropskiego, będą włączeni do kadry drugiej drużyny Sparty w "B" klasie na rundę wiosenną sezonu 2017/18.

 

Kadra pierwszego zespołu na zimowy okres przygotowawczy:

Bramkarze:
1. Marcin ZIELIŃSKI
2. Piotr RYBARCZYK
3. Emil RUTKOWSKI

Obrońcy:
4. Dariusz ŁĘGOWIK
5. Szymon JĘDRZEJEWSKI
6. Marcin BROŻYNA
7. Bartłomiej KAPEK
8. Viacheslav PRYMACHENKO (UKR)
9. José Fernández BUSTAMANTE (ESP)
10. Rafał DROGOSZ

Pomocnicy:
11. Łukasz WALKIEWICZ
12. Paweł DŁUGOSZ
13. Damian KLIMAS
14. Robert GOLENIA
15. Grzegorz KUSA
16. Krzysztof KAPEK
17. Maciej KRÓLICKI
18. Amadeusz SIWIK
19. Kamil LEMIECHA
20. Marcin KOLANOWSKI

Napastnicy:
21. Arkadiusz KAPEK
22. Marcin DUBIEL
23. Piotr RYNGWELSKI
24. Mateusz ŁĄCZ
25. Mariusz ZIELIŃSKI

Trener: Andrzej Gomołysek

 

INDATA Sparta Błonie II W-w - Wolves II Wrocław

Czas zainaugurować rundę wiosenną Playareny!

W sobotę o godzinie 11:30 INDATA Software Sparta Błonie II Wrocław rozegra swój trzynasty w tym sezonie mecz w rozgrywkach wrocławskiej 1. Ligi Nike Playarena.

Spotkanie rozegrane zostanie na boisku przy ulicy Skwierzyńskiej. Naszym rywalem będzie zajmujący trzynaste miejsce w tabeli - zespół Wolves II Wrocław. Grać będziemy dwa razy 40 minut, po 7 graczy w polu i bramkarz.

Do udziału w meczu MOGĄ zgłosić się wszyscy zawodnicy znajdujący się w kadrze pierwszego i drugiego zespołu Sparty, nowi i testowani przez nasz klub zawodnicy oraz gracze występujący z nami tylko w rozgrywkach Playareny. Do udziału w meczu NIE MOGĄ się zgłosić osoby regularnie występujące w innych zespołach 1. Ligi wrocławskiej Playareny. Warunkiem występu w meczu jest posiadanie zarejestrowanego konta zawodnika na portalu www.playarena.pl.

Osoby chętne do udziału w tym meczu, mogą zgłaszać się poprzez wpis na grupie Facebookowej Sparty Błonie II, wpis w komentarzu do tego newsa lub bezpośrednio do Łukasza Zajm (531-271-714), do piątku do godziny 16:00.

Z listy zgłoszonych zawodników, w piątek wieczorem wybrana zostanie kadra meczowa na to spotkanie.

 

Lista zgłoszonych zawodników:

1. Łukasz Zajm
2. Michał Izydorczyk
3. Łukasz Zając
4. Andrzej Bober (GK)
5. Kamil Lemiecha
6. Piotr Rybarczyk (GK)
7. Artur Kalbrun
8. Amadeusz Ławrywianiec
9. Wojciech Zembaty
10. Mariusz Zieliński
11. Hubert Ceglarek
12. Krzysztof Moksiewicz
13. Norbert Długaszek
14. Marcin Brożyna
15. Wiesław Klimas
16. Mateusz Syjud
17. Marcin Mazurkiewicz
18. Paweł Długosz

 

Łukasz Kropski trenerem Sparty II Wrocław!

Nowy trener Sparty II Wrocław!

Znamy już nazwisko nowego trenera, który od 12 stycznia 2018 roku obejmie funkcję szkoleniowca zespołu Sparty II Wrocław. Tą osobą będzie trener Łukasz Kropski.

Urodzony 12 sierpnia 1991 roku Łukasz Kropski, przez całe swoje życie związany był z Energetykiem Siechnice. W klubie ze swojej rodzinnej miejscowości trenował od najmłodszych lat. W wieku 14 lat wyemigrował z rodziną do Niemiec, gdzie swoje umiejętności szkolił w klubie DJK Floersheim. Po powrocie do Polski w wieku 18 lat ponownie został zawodnikiem Energetyka Siechnice (z przerwami na grę w MPWiK Mokry Dwór i Foto Higiena Błyskawica II Gać). W rozgrywkach DZPN jako zawodnik seniorów wziął on udział w blisko siedemdziesięciu spotkaniach. W 2011 roku skończył kurs instruktora piłka nożnej w Wyższej Szkole im. Pawła Włodkowica. Od tamtego momentu zaczął swoją przygodę z trenerką i grupami młodzieżowymi. W tym czasie w klubie z Siechnic szkolił następujące grupy: junior starszy (dwóch reprezentantów w kadrze województwa), skrzat, żak, orlik, młodzik, trampkarz i junior młodszy.

W 2015 roku ukończył kurs trenerski UEFA B w Polskim Związku Piłki Nożnej. Przez trzy lata był także członkiem zarządu Energetyka Siechnice, odpowiedzialnym za rozwój grup młodzieżowych. Trener Kropski uczestniczył także w licznych konferencjach i sympozjach trenerskich, między innymi brał udział w konferencji szkoleniowej Grassroots organizowanej przez PZPN, konferencji trenerów Lech Conference w Poznaniu, międzynarodowej konferencji szkoleniowej "Inteligentna Gra" oraz w szkoleniach prowadzonych przez dyrektora ds. metodologii szkolenia w klubie FC Barcelona - Joan Vila Boscha. Praca z drugim zespołem Sparty będzie dla nowego trenera debiutem w roli szkoleniowca seniorów.

Nowy trener Sparty II Wrocław, który na stanowisku zastąpił Andrzeja Gomołyska (objął on funkcję trenera pierwszego zespołu), pracę z drugim zespołem rozpocznie od pierwszego treningu naszego klubu w zimowym okresie przygotowawczym, a więc w dniu 12 stycznia na Sztabowej. Dłuższa "pogadanka" nowego trenera z zespołem odbędzie się jednak na jednym z treningów w przyszłym tygodniu. Na początku zespół będzie do dyspozycji trenera tylko podczas treningów, natomiast od początku lutego drużyna zacznie nabierać szlifów także podczas spotkań sparingowych.

Powodzenia trenerze! Życzymy jak najwięcej sukcesów z drugą drużyną Sparty!

 

Zaległości finansowe zawodników Sparty

Prezentujemy piątą w sezonie 2017/18 listę zaległości finansowych zawodników obu zespołów INDATA Software Sparty Wrocław.

Na liście zawodników z zaległościami znalazły się dwadzieścia trzy osoby. Znajduje się na niej dziewięciu zawodników pierwszego zespołu oraz czternastu graczy drugiej drużyny. W tym momencie czternastu zawodników posiada zaległości większe niż jedna składka.

Wszystkim pozostałym ponad pięćdziesięciu osobom, dziękujemy za terminowe opłacanie składek!

Osoby znajdujące się na liście "dłużników", proszone są o jak najszybsze uregulowanie swoich zaległości (przed przystąpieniem do treningów).

Ważna informacja: Zawodnicy z zaległościami finansowymi wobec klubu, NIE BĘDĄ mogli rozpocząć z zespołem w styczniu treningów w zimowym okresie przygotowawczym (do momentu spłaty zaległości)!

Przypominamy, że klubowa miesięczna składka, przy płatności w terminie, wynosi 25,00 zł. Poza terminem natomiast jej wartość wzrasta do 30,00 zł.

W rozwinięciu newsa znajduje się szczegółowa lista zawodników Sparty z wykazem zaległości.

 

Składkę można przekazać mi osobiście lub wpłacić pieniądze na konto klubowe:

INDATA Software Sparta Wrocław
ul. Jabłeczna 22/19
50-539 Wrocław
Alior Bank
70 2490 0005 0000 4500 8212 4944

 

1. Liga Nike Playarena - kadra meczowa (sparing)

Znana jest już kadra meczowa INDATA Software Sparty Błonie II Wrocław na poniedziałkowy mecz sparingowy w rozgrywkach wrocławskiej Liga Nike Playarena z występującym w Ekstraklasie - zespołem Red Devils Wrocław.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00 na boisku przy ulicy Spółdzielczej 2A. Zbiórka zawodników została wyznaczona na godzinę 19:45 na boisku (można przyjechać wcześniej). Grać będziemy dwa razy 35 minut, po 4 graczy w polu i bramkarz.

Zespół w tym meczu wystąpi w klubowych niebieskich koszulkach treningowych (każdy zawodnik musi wziąć swoją koszulkę oraz swoje spodenki) oraz w klubowych getrach o kolorze niebieskim. Osoby, które nie mają klubowej koszulki treningowej, otrzymają ją ode mnie przed meczem. Każdy zawodnik proszony jest o wzięcie ze sobą na mecz wody mineralnej.

 

Kadra meczowa:

Bramkarze:
1. Piotr Rybarczyk (GK)

Gracze defensywni:
2. Michał Izydorczyk
3. Rafał Peszko
4. Wojciech Zembaty
5. Mateusz Syjud

Gracze ofensywni:
6. Kamil Lemiecha
7. Hubert Ceglarek
8. Mateusz Łącz? Sławomir Zaremba
9. Jarosław Kurcoń (testy)

 

Tabela wrocławskiej 1. Ligi Nike Playarena

Statystyki zawodników - Sparta Błonie II

 

Red Devils Wrocław - INDATA Sparta Błonie II W-w

Poniedziałkowy sparing na Spółdzielczej!

W poniedziałek o godzinie 20:00 INDATA Software Sparta Błonie II Wrocław rozegra mecz sparingowy w rozgrywkach wrocławskiej Ligi Nike Playarena.

Spotkanie rozegrane zostanie na boisku przy ulicy Spółdzielczej 2A. Naszym rywalem będzie występujący w Ekstraklasie - zespół Red Devils Wrocław. Grać będziemy dwa razy 35 minut, po 4 graczy w polu i bramkarz.

Do udziału w meczu MOGĄ zgłosić się wszyscy zawodnicy znajdujący się w kadrze pierwszego i drugiego zespołu Sparty, nowi i testowani przez nasz klub zawodnicy oraz gracze występujący z nami tylko w rozgrywkach Playareny. Do udziału w meczu NIE MOGĄ się zgłosić osoby regularnie występujące w innych zespołach 1. Ligi wrocławskiej Playareny. Warunkiem występu w meczu jest posiadanie zarejestrowanego konta zawodnika na portalu www.playarena.pl.

Osoby chętne do udziału w tym meczu, mogą zgłaszać się poprzez wpis na  grupie Facebookowej Sparty Błonie II, wpis w komentarzu do tego newsa lub bezpośrednio do Łukasza Zajm (531-271-714), do niedzieli do godziny 20:00.

Z listy zgłoszonych zawodników, w niedzielę wieczorem wybrana zostanie kadra meczowa na to spotkanie.

 

Lista zgłoszonych zawodników:

1. Piotr Rybarczyk (GK)
2. Michał Izydorczyk
3. Rafał Peszko
4. Kamil Lemiecha
5. Wojciech Zembaty
6. Mateusz Łącz?
7. Jarosław Kurcoń (testy)
8. Mateusz Syjud
9. Amadeusz Ławrywianiec
10. Andrzej Bober
11. Hubert Ceglarek
12. Sławomir Zaremba

 

Plan zimowego okresu przygotowawczego

Zbliża się start zimowego okresu przygotowawczego!

Już w przyszłym tygodniu piłkarze obu zespołów INDATA Software Sparty Wrocław rozpoczną trwający ponad dziesięć tygodni zimowy okres przygotowawczy.

Treningi po trwającej prawie miesiąc przerwie świąteczno - noworocznej, zawodnicy pierwszego zespołu Sparty pod wodzą nowego trenera Andrzeja Gomołyska (poprzednio szkoleniowca Sparty II Wrocław), zainaugurują w piątek 12 stycznia. Oczywiście w tym samym dniu swoje treningi rozpoczną także zawodnicy drużyny Sparty II Wrocław.

Do końca lutego obie nasze drużyny trenować będą dwa razy w tygodniu: we wtorki i w piątki na obiekcie przy ulicy Sztabowej. Mecze sparingowe zaczniemy rozgrywać od początku lutego. Do końca zimowego okresu przygotowawczego obie nasze drużyny rozegrają po sześć meczów sparingowych. Większość z nich odbędzie się na boisku przy ulicy Sztabowej. Równocześnie oczywiście rywalizować będziemy w rozgrywkach wrocławskiej 1. Ligi Nike Playarena i Fortuna Puchar Polski Playarena 2018. Rozpiska treningów na marzec znana będzie najprawdopodobniej w okolicach połowy lutego.

Rozgrywki rundy wiosennej wrocławskiej "A" i "B" klasy rozpoczną swoje zmagania najprawdopodobniej w niedzielę 18 marca. Przypomnijmy, że po rundzie jesiennej INDATA Software Sparta Wrocław znajduje się na dziesiątym miejscu w Grupie III wrocławskiej "A" klasy, mając sześć punktów przewagi nad strefą spadkową. Natomiast zespół Sparty II Wrocław po jesieni uplasował się na piątej pozycji w tabeli Grupy X wrocławskiej "B" klasy, mając tylko dwa punkty straty do lidera rozgrywek.

Wszystkich nowych zawodników, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu w trakcie trwania zimowego okresu przygotowawczego zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego na stronie (WYPEŁNIJ FORMULARZ). Do udziału w treningach i poddaniu się ocenie nowych trenerów, zapraszamy także testowanych graczy, którzy trenowali z nami po zakończeniu rundy jesiennej, a więc w listopadzie i w grudniu.

 

Treningi pierwszego zespołu:

Wtorki, 20:15 - 22:00, ul. Sztabowa - styczeń (od 16.01) i luty
Piątki, 20:15 - 22:00, ul. Sztabowa - styczeń (od 12.01) i luty

 

Sparingi pierwszego zespołu:

04.02.2018 (niedziela, 11:00, Sztabowa) - Galakticos Solna (8. miejsce A klasa)
11.02.2018 (niedziela, 13:00, Sztabowa) - Foto-Higiena II Gać (7. miejsce A klasa)
18.02.2018 (niedziela, 11:00, Sztabowa) - Polonia Jaksonów (wicelider B klasa)
25.02.2018 (niedziela, 13:00, Sztabowa) - Sokół II Marcinkowice (lider B klasa)
04.03.2018 (niedziela, wyjazd lub Sztabowa) - LZS Zbytowa (lider B klasa)
11.03.2018 (niedziela, wyjazd) - Zalesie Wójcice (wicelider B klasa)

 

Treningi drugiego zespołu:

Wtorki, 20:15 - 22:00, ul. Sztabowa - styczeń (od 16.01) i luty
Piątki, 20:15 - 22:00, ul. Sztabowa - styczeń (od 12.01) i luty

 

Plan sparingów drugiego zespołu:

04.02.2018 (niedziela, 13:00, Sztabowa) - Czarni Chrząstawa (6. miejsce B klasa)
11.02.2018 (niedziela, 11:00, Sztabowa) - MKS Magnice (10. miejsce B klasa)
18.02.2018 (niedziela, 13:00, Sztabowa) - WKS Wilczyce (5. miejsce B klasa)
25.02.2018 (niedziela, 11:00, Sztabowa) - Silesia Szymanów (lider C klasa)
04.03.2018 (niedziela, wyjazd) - Zagłębie Wałbrzych (wicelider B klasa)
11.03.2018 (niedziela, Sztabowa) - Kwarcyt Jegłowa (10. miejsce B klasa)

 

 

Podsumowanie: składki za grudzień

W rozwinięciu newsa znajduję się lista zawodników INDATA Software Sparty Wrocław, którzy zapłacili klubową składkę w wysokości 25,00 złotych za miesiąc grudzień.

Składkę za grudzień zapłaciło 20 osób. Razem daje to łączną sumę wpłaconych pieniędzy w wysokości 500,00 .

Grudzień już się skończył, dlatego osoby, które trenowały i grały z nami w poprzednim miesiącu, ale nie zapłaciły w terminie tej składki, zgodnie z Regulaminem Klubu muszą zapłacić grudniową składkę podwyższoną o 5,00 zł, a więc mającą wartość 30,00 zł.

Wszystkie takie osoby będą miały taką kwotę uwzględnioną jako zaległość przy publikacji newsa pod tytułem "Zaległości finansowe zawodników Sparty", który ukaże się na stronie w przyszłym tygodniu.

Przypominamy, że zawodnicy z zaległościami finansowymi wobec klubu, NIE BĘDĄ mogli rozpocząć z zespołem w styczniu treningów w zimowym okresie przygotowawczym (do momentu spłaty wszystkich zaległości)!

 

Składki za grudzień

W rozwinięciu newsa znajduje się lista zawodników INDATA Software Sparty Wrocław, którzy zapłacili klubową składkę za bieżący miesiąc grudzień.

Miesięczna składka członkowska wynosi 25,00 złotych (przy płatności w terminie) i należy ją wpłacać do końca każdego danego miesiąca. Zgodnie z Regulaminem Klubu, obowiązkiem uiszczenia składki zobligowani są wszyscy zawodnicy, którzy w danym miesiącu minimum jeden raz uczestniczyli w treningu lub meczu.

Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem Klubu: "Niewpłacenie składki za bieżący miesiąc do ostatniego dnia danego miesiąca (włącznie) sprawia, że staje się ona zaległością finansową zawodnika wobec Klubu, co skutkuje podniesieniem jej wysokości do 30,00 złotych."

Składkę za grudzień zapłaciło jak dotychczas 19 osób. Razem daje to łączną sumę wpłaconych pieniędzy w wysokości 475,00 zł.

Prosimy pozostałe trenujące / grające osoby o wpłatę bieżącej składki.

 

Składkę można przekazać mi osobiście lub wpłacić pieniądze na konto klubowe:

INDATA Software Sparta Wrocław
ul. Jabłeczna 22/19
50-539 Wrocław
Alior Bank
70 2490 0005 0000 4500 8212 4944

 

Wesołych Świąt życzy Sparta!

 

Lista zawodników z najwyższą frekwencją!

Nagrody dla dziesięciu zawodników!

Znamy już listę dziesięciu zawodników obu zespołów INDATA Software Sparta Wrocław, którzy na jesień 2017 roku zanotowali najwyższą frekwencję na meczach i treningach naszego klubu.

Klubowa nagroda za frekwencję trafiła łącznie do dziesięciu zawodników. Jest to po pięciu zawodników z pierwszego i drugiego zespołu, którzy na koniec rundy posiadali najwyższą liczbę obecności na Spartańskich wydarzeniach na jesień 2017 roku. Obowiązują dane z pliku "Podsumowanie obecności - jesień 2017". Żadna z poniższych osób nie posiada też zaległości finansowych wobec klubu, wedle stanu na dzień 19.12.2017r.

Nagrodą dla osób z najwyższą frekwencją na treningach będą czarne krótkie spodenki treningowe Nike Short Park II Knit! Zawodnicy będą mogli odbierać nagrodę podczas treningów w zimowym okresie przygotowawczym.

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy wysokiej frekwencji!

 

Lista nagrodzonych zawodników:

Pierwszy zespół:

1. Piotr Rybarczyk (78 obecności)
2. Marcin Brożyna (59 obecności)
3. Dariusz Łęgowik (45 obecności)
4. Piotr Ryngwelski (42 obecności)
5. Mariusz Zieliński (42 obecności)

Drugi zespół:

1. Łukasz Zajm (78 obecności)
2. Piotr Delegacz (52 obecności)
3. Arkadiusz Rożniatowski (51 obecności)
4. Jakub Wojtasik (46 obecności)
5. Mateusz Kraskowski (45 obecności)

Spodenki treningowe zamawiane będą po Nowym Roku. Wszystkie zwycięskie osoby poproszone będą o podanie rozmiaru spodenek, jaki ma być dla nich zamówiony. Na spodenkach nadrukowany będzie klubowy herb (na prawej nogawce) oraz mały numerek (na lewej nogawce), tożsamy z numerem na koszulce treningowej / dresie zawodnika.

 

Podsumowanie obecności - jesień 2017

 

Poszukiwania nowego trenera drugiego zespołu!

Sparta II Wrocław poszukuje nowego trenera!

Zajmujący 5. miejsce w Grupie X wrocławskiej „B” klasy – zespół Sparty II Wrocław, poszukuje nowej osoby na stanowisko pierwszego trenera na rundę wiosenną sezonu 2017/18.

Dotychczasowym trenerem drugiego zespołu Sparty był Andrzej Gomołysek, który pełnił tę funkcję od grudnia 2016 roku. Z sukcesami prowadził on drużynę w rundzie wiosennej "C" klasy, a następnie w rundzie jesiennej już na poziomie "B" klasy. Z dniem 11.12.2017 roku Andrzej Gomołysek został trenerem pierwszego zespołu Sparty, występującego w "A" klasie, zastępując na tym stanowisku Łukasza Zająca, który pozostanie szkoleniowcem drużyny młodzieżowej Sparta Wrocław Juniors. Tym samym poszukiwana jest osoba do objęcia funkcji trenera występującej w Grupie X "B" klasy Sparty II Wrocław.

Celem postawionym nowemu trenerowi na rundę wiosenną sezonu 2017/18 będzie walka o zajęcie miejsca na podium "B" klasy w sezonie 2017/18 i jak najlepsze przygotowanie drużyny do kolejnego sezonu rozgrywkowego.

 

Od trenera drugiego zespołu wymagamy:

 • posiadania aktualnej licencji trenerskiej,
 • posiadania wiedzy w zakresie trenowania drużyny piłkarskiej,
 • prowadzenia dwóch treningów w tygodniu (godziny wieczorne),
 • prowadzenia zespołu w meczach wrocławskiej „B” klasy (w niedzielę),
 • zaangażowania w życie drugiego zespołu i klubu,
 • rzetelnego podchodzenia do wykonywanych obowiązków.

Ze strony klubu oferujemy:

 • umożliwienie zdobycia niezbędnego doświadczenia w pracy trenerskiej,
 • możliwość pracy w dobrze zorganizowanym klubie,
 • pracę z liczną grupą ambitnych zawodników,
 • otrzymanie sprzętu i odzieży trenerskiej Nike.

 

Zobacz szczegóły oferty

 

Jeden procent podatku dla Sparty Wrocław!

Przypominamy, że dzięki współpracy z Fundacją Studencką "Młodzi-Młodym" już szósty rok z rzędu istnieje możliwość wsparcia finansowego Klubu Sportowego INDATA Software Sparta Wrocław poprzez przekazanie jednego procenta podatku dochodowego na działalność naszego klubu.

Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu sportowego.

Sprawa jest naprawdę prosta - aby przekazać jeden procent podatku dla Sparty należy wypełnić trzy rubryki w sposób pokazany na obrazku na samym dole newsa.

Podatek dochodowy PIT za rok 2018 można rozliczać do końca kwietnia, a każdy z nas może oddać swój 1% na wybrany przez siebie cel. Dzięki temu możemy bezpośrednio wpłynąć na to, dokąd trafią nasze pieniądze z podatków.

 

 

Aby przeznaczyć 1% swojego podatku na Spartę Wrocław należy:

 • ustalić wysokość podatku należnego za miniony rok podatkowy,
 • obliczyć kwotę przekazywaną Sparcie, która stanowić będzie 1% podatku należnego,
 • wpisać nr KRS: 0000270261 w pole nr 122,
 • uzupełnić pole nr 124 o nazwie "Cel szczegółowy 1%" o dopisek: "Sparta Wrocław 318",
 • zaznaczyć krzyżykiem kratkę w polu 125 "Wyrażam zgodę".

Przykład obliczenia 1% podatku dla zeznania PIT-37:

 • znajdujemy się w części F naszego zeznania podatkowego,
 • "Podatek po odliczeniach" z pozycji 114 w naszym przykładzie wynosi: 1669,06 zł,
 • "Podatek należny" po zaokrągleniu do pełnych złotówek, z pozycji 118 wyniesie w takim razie: 1669 zł,
 • Uzyskaną kwotę dzielimy przez 100, aby obliczyć 1% podatku, a więc: 1669 / 100 = 16,69 zł,
 • Otrzymany wynik należy zaokrąglić do pełnych dziesiątek groszy w dół, czyli wyjdzie nam: 16,60 zł,
 • Kwotę należy wpisać w pole nr 123: "Wnioskowana kwota".

 

 

Nie da się ukryć, że powodzenie tej akcji w sporze mierze zależy od pomocy zawodników naszego Klubu w jej rozreklamowaniu. Dlatego jako Zarząd Klubu i Rada Drużyny zwracamy się do zawodników z ogromną prośbą o próbę namówienia rodziców, bliskich, znajomych i... nieznajomych - na wsparcie w taki właśnie sposób naszego mozolnie budowanego Klubu Sportowego. W tym celu w najbliższych tygodniach rozdawać będziemy wszystkim zawodników specjalnie dedykowane Sparcie wizytówki informujące o całej akcji. Zadaniem graczy będzie kolportowanie tych wizytówek do osób, które mogłyby nas wesprzeć.

Warto pamiętać, że ziarnko do ziarnka, a... dzięki temu na koniec roku będzie można zainwestować zebrane pieniądze w rozwój Sparty Wrocław.

 

 

Zaległości finansowe zawodników Sparty

Prezentujemy czwartą w sezonie 2017/18 listę zaległości finansowych zawodników obu zespołów INDATA Software Sparty Wrocław.

Na liście zawodników z zaległościami znalazło się dwadzieścia osób. Znajduje się na niej ośmiu zawodników pierwszego zespołu oraz dwunastu graczy drugiej drużyny. W tym momencie dziesięciu zawodników posiada zaległości większe niż jedna składka.

Wszystkim pozostałym ponad pięćdziesięciu osobom, dziękujemy za terminowe opłacanie składek!

Osoby znajdujące się na liście "dłużników", proszone są o jak najszybsze uregulowanie swoich zaległości. W poniższym zestawieniu nie są oczywiście jeszcze brane pod uwagę niezapłacone składki za trwający obecnie miesiąc grudzień oraz opłaty za zakup klubowych dresów Jako.

Ważna informacja: Zawodnicy z zaległościami finansowymi wobec klubu, NIE BĘDĄ mogli rozpocząć z zespołem w styczniu treningów w zimowym okresie przygotowawczym (do momentu spłaty wszystkich zaległości)!

Przypominamy, że klubowa miesięczna składka, przy płatności w terminie, wynosi 25,00 zł. Poza terminem natomiast jej wartość wzrasta do 30,00 zł.

W rozwinięciu newsa znajduje się szczegółowa lista zawodników Sparty z wykazem zaległości.

 

Składkę można przekazać mi osobiście lub wpłacić pieniądze na konto klubowe:

INDATA Software Sparta Wrocław
ul. Jabłeczna 22/19
50-539 Wrocław
Alior Bank
70 2490 0005 0000 4500 8212 4944

 
1% podatku dla Sparty!
Reklama
Zimowy turniej halowy
Reklama
Sponsor strategiczny
Pierwszy zespół
Drugi zespół
Playarena - Sparta Błonie I
Playarena - Sparta Staszica
Rozgrywki:
Join the club!
Reklama
Polub nas na Facebooku!
Reklama
Liga Nike Playarena
Reklama
Polecamy:
Facebook