Kalendarz:
Październik 2017
P W Ś C Pt S N
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Sonda:
Jaki kolejny klubowy sprzęt powinien zostać wyprodukowany?
 
Aktualnie gościmy:
Osób przeglądających stronę: 8 
W tym gości: 6 
oraz użytkowników: 2 
 
  • Leszek
  • amadeusz
Odwiedziny strony:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
Join the club!
Reklama
Najbliższe mecze "A" klasy:
29-10-2017 17:00
 
INDATA Sparta - Pogoń II Oleśnica
05-11-2017 11:00
 
KS Oława - INDATA Sparta
12-11-2017 17:00
 
INDATA Sparta - LZS Solniki Małe
Najbliższe mecze "B" klasy:
Ostatnie mecze "A" klasy:
Ostatnie mecze "B" klasy:

1 kolejka
27-08-2017
11:00
Różanka Wrocław2 - 4Orzeł II Pawłow.
27-08-2017
11:00
Grom Ligota P.4 - 1PKS Augustyn W-w
27-08-2017
11:00
Tomtex Widawa2 - 2Malinka Malin
27-08-2017
11:00
MKS Sołtysowice1 - 1LKS Krzyżanowice
27-08-2017
11:00
Spartan Marszow.1 - 2KS Tur Wrocław
27-08-2017
17:00
Sparta II Wrocław3 - 0Płomień Wisznia M.
2 kolejka
31-08-2017
18:00
Płomień Wisznia M.5 - 3PKS Augustyn W-w
03-09-2017
11:00
KS Tur Wrocław1 - 2MKS Sołtysowice
03-09-2017
11:00
LKS Krzyżanowice3 - 0Różanka Wrocław
03-09-2017
11:00
Orzeł II Pawłow.2 - 0Tomtex Widawa
03-09-2017
11:00
Malinka Malin3 - 1Grom Ligota P.
03-09-2017
16:00
Sparta II Wrocław3 - 2Spartan Marszow.
3 kolejka
10-09-2017
11:00
PKS Augustyn W-w2 - 1Malinka Malin
10-09-2017
11:00
Grom Ligota P.1 - 2Orzeł II Pawłow.
10-09-2017
11:00
Tomtex Widawa4 - 2LKS Krzyżanowice
10-09-2017
15:00
Różanka Wrocław2 - 3KS Tur Wrocław
10-09-2017
11:00
MKS Sołtysowice3 - 3Sparta II Wrocław
10-09-2017
16:00
Spartan Marszow.0 - 3Płomień Wisznia M.
4 kolejka
17-09-2017
10:00
Płomień Wisznia M.1 - 5Malinka Malin
17-09-2017
11:00
Spartan Marszow.4 - 2MKS Sołtysowice
17-09-2017
16:30
Sparta II Wrocław3 - 0Różanka Wrocław
17-09-2017
16:30
KS Tur Wrocław3 - 0Tomtex Widawa
17-09-2017
11:00
Orzeł II Pawłow.2 - 2PKS Augustyn W-w
17-09-2017
11:00
LKS Krzyżanowice3 - 0Grom Ligota P.
5 kolejka
24-09-2017
11:00
Malinka Malin1 - 2Orzeł II Pawłow.
24-09-2017
11:00
PKS Augustyn W-w0 - 2LKS Krzyżanowice
24-09-2017
11:00
Grom Ligota P.0 - 3KS Tur Wrocław
24-09-2017
11:00
Tomtex Widawa3 - 1Sparta II Wrocław
24-09-2017
14:00
Różanka Wrocław1 - 6Spartan Marszow.
6 kolejka
01-10-2017
16:00
Płomień Wisznia M.1 - 6Orzeł II Pawłow.
01-10-2017
11:00
MKS Sołtysowice1 - 2Różanka Wrocław
01-10-2017
11:00
LKS Krzyżanowice6 - 1Malinka Malin
01-10-2017
16:00
Sparta II Wrocław1 - 0Grom Ligota P.
01-10-2017
13:30
KS Tur Wrocław2 - 0PKS Augustyn W-w
01-10-2017
11:00
Spartan Marszow.5 - 2Tomtex Widawa
7 kolejka
08-10-2017
11:00
Malinka Malin2 - 6KS Tur Wrocław
08-10-2017
11:00
Orzeł II Pawłow.4 - 2LKS Krzyżanowice
08-10-2017
14:00
Różanka Wrocław9 - 1Płomień Wisznia M.
08-10-2017
11:00
Grom Ligota P.2 - 7Spartan Marszow.
08-10-2017
11:00
Tomtex Widawa1 - 3MKS Sołtysowice
08-10-2017
11:00
PKS Augustyn W-w0 - 3Sparta II Wrocław
5 kolejka
10-10-2017
16:30
MKS Sołtysowice3 - 0Płomień Wisznia M.
8 kolejka
15-10-2017
16:00
Płomień Wisznia M.0 - 6LKS Krzyżanowice
15-10-2017
11:00
MKS Sołtysowice5 - 3Grom Ligota P.
15-10-2017
14:00
Różanka Wrocław3 - 3Tomtex Widawa
15-10-2017
16:30
KS Tur Wrocław8 - 2Orzeł II Pawłow.
15-10-2017
11:00
Spartan Marszow.2 - 0PKS Augustyn W-w
15-10-2017
11:00
Sparta II Wrocław3 - 1Malinka Malin
9 kolejka
22-10-2017
11:00
Malinka Malin0 - 6Spartan Marszow.
22-10-2017
11:00
LKS Krzyżanowice2 - 0KS Tur Wrocław
22-10-2017
11:00
Orzeł II Pawłow.1 - 1Sparta II Wrocław
22-10-2017
11:00
Grom Ligota P.3 - 7Różanka Wrocław
22-10-2017
11:00
Tomtex Widawa9 - 0Płomień Wisznia M.
22-10-2017
11:00
PKS Augustyn W-w1 - 5MKS Sołtysowice
10 kolejka
29-10-2017
11:00
Płomień Wisznia M.0 - 0KS Tur Wrocław
29-10-2017
11:00
MKS Sołtysowice0 - 0Malinka Malin
29-10-2017
14:00
Różanka Wrocław0 - 0PKS Augustyn W-w
29-10-2017
11:00
Sparta II Wrocław0 - 0LKS Krzyżanowice
29-10-2017
11:00
Tomtex Widawa0 - 0Grom Ligota P.
29-10-2017
11:00
Spartan Marszow.0 - 0Orzeł II Pawłow.
11 kolejka
05-11-2017
11:00
Malinka Malin0 - 0Różanka Wrocław
05-11-2017
11:00
LKS Krzyżanowice0 - 0Spartan Marszow.
05-11-2017
10:00
Orzeł II Pawłow.0 - 0MKS Sołtysowice
05-11-2017
11:00
Grom Ligota P.0 - 0Płomień Wisznia M.
05-11-2017
13:00
KS Tur Wrocław0 - 0Sparta II Wrocław
05-11-2017
11:00
PKS Augustyn W-w0 - 0Tomtex Widawa

 
Drużyna młodzieżowa
Reklama
Sponsor strategiczny
Pierwszy zespół
Drugi zespół
Playarena - Sparta Staszica
Rozgrywki:
Sparingi 2017/18:
Reklama
Polub nas na Facebooku!
Reklama
Liga Nike Playarena
Reklama
Polecamy:
Facebook