Kalendarz:
Październik 2017
P W Ś C Pt S N
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Sonda:
Jaki kolejny klubowy sprzęt powinien zostać wyprodukowany?
 
Aktualnie gościmy:
Osób przeglądających stronę: 8 
W tym gości: 6 
oraz użytkowników: 2 
 
  • Leszek
  • amadeusz
Odwiedziny strony:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
Join the club!
Reklama
Najbliższe mecze "A" klasy:
29-10-2017 17:00
 
INDATA Sparta - Pogoń II Oleśnica
05-11-2017 11:00
 
KS Oława - INDATA Sparta
12-11-2017 17:00
 
INDATA Sparta - LZS Solniki Małe
Najbliższe mecze "B" klasy:
Ostatnie mecze "A" klasy:
Ostatnie mecze "B" klasy:

 

SPARTA II WROCŁAW

 

alt

 

DANE:

 

ADRES:


ul. Jabłeczna 22/19, 50-539 Wrocław
Tel.: 507-150-705 (Wiceprezes), 696-004-395 (Trener)
Internet: www.spartawroclaw.com
E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Facebook: www.facebook.com/indatasoftwarespartawroclaw
Youtube: kanał Łączy Nas Sparta

 

HISTORIA:


Rok założenia: 2013
Barwy: granatowe
Najwyższy poziom rozgrywkowy: "B" klasa
Występy w "B" klasie: 1 sezon (2017-)
Sukcesy: 5. miejsce - "C" klasa (2016), 6. miejsce - "C" klasa (2017), 7. miejsce - "C" klasa (2014), 8. miejsce - "C" klasa (2015)

 

STADION:


W rundzie jesiennej zespół swoje mecze rozgrywać będzie na boisku MCS-u:

 

 

Stadion MCS "Sztabowa" - płyta sztuczna
ul. Sztabowa 101, 53-310 Wrocław
Pojemność: 500
Oświetlenie: tak
Wymiary boiska: 95x65 m

 

STROJE:


Stroje podstawowe:

 

 

WŁADZE KLUBU:


Prezes: Łukasz ZAJM
Wiceprezes: Leszek RUSZKOWSKI
Wiceprezes: Łukasz ZAJĄC
Wiceprezes: Hubert CEGLAREK

 

SZTAB SZKOLENIOWY:


 

 

Trener: Andrzej GOMOŁYSEK (28.10.1985, UEFA C)

Kariera trenerska: Sparta II Wrocław (grudzień 2016-).

 

 

KADRA:

 

BRAMKARZE:


33.   Axel SKOROBOHATY 29.10.1991 185/73 4/0/0   Henrykowianka H.
58.   Rafał KŁACZEK 28.07.1990 174/77 7/0/0   brak

OBROŃCY:


2.   Hubert CEGLAREK 10.07.1989 183/95 13/3/0  Gosport Borough
3.   Roman TOMASZEWSKI 09.08.1993 178/70 13/1/1  INDATA Sparta W-w
7.   Leszek RUSZKOWSKI 12.01.1984 187/110 24/2/1  INDATA Sparta W-w
9.   Łukasz ZAJM 04.09.1986 180/67 52/2/7  INDATA Sparta W-w
16.   Jakub MICHALAK 11.03.1990 186/87 8/2/0  brak
25.   Amadeusz ŁAWRYWIANIEC 12.04.1994 195/97 7/0/5  brak
32.   Rafał PESZKO 07.07.1995 200/95 0/0/0  Pogoń Wrocław
36.   Dominik GROBEL 04.10.1992 188/95 3/0/0  brak
60.   Mateusz KRASKOWSKI 22.08.1992 180/75 17/0/2  brak
62.   Maciej BIRECKI 26.01.1987 170/80 2/0/0  brak
83.   Paweł JUSZCZAK 24.07.1990 176/73 0/0/0  Pogoń Zduńska W.
89.   Łukasz MALEC 16.10.1989 182/80 0/0/0  Huczwa Tyszowce
-.   Viacheslav PRYMACHENKO 17.12.1992 179/67 0/0/0  Dynamo Wrocław

POMOCNICY:


5.   Jakub KOWALSKI 11.03.1993 166/60 0/0/0   Edinburgh University
10.   Paweł BOMIŃSKI 20.10.1991 174/75 10/4/4   INDATA Sparta W-w
17.   Damian MUSIAŁEK 17.07.1987 196/98 24/7/7   LZS Tęcza Brody
21.   Artur KALBRUN 10.03.1982 180/75 21/1/2   Polonia Głuchołazy
29.   Andrzej BOBER 05.08.1992 167/88 11/0/0   Unia Bogaczowice
30.   Adrian PURZYŃSKI 30.05.1991 175/64 10/1/1   Henrykowianka H.
34.   Arkadiusz ROŻNIATOWSKI 10.11.1988 190/80 10/0/4   INDATA Sparta W-w
39.   Norbert DŁUGASZEK 06.05.1991 176/82 1/0/0   Kolektyw Radwanice
41.   Piotr DELEGACZ 20.04.1987 179/82 36/8/11   Orzeł Przezmark
46.   Maciej KACZMARCZYK 09.09.1986 176/64 4/0/0   brak
47.   Daniel DZIAŁOSZEK 19.08.1992 185/75 16/5/4   Zorza Pęgów
52.   Marek ŁUKÓW 06.01.1985 178/75 23/2/1   brak
67.   Dawid KULAWIAK 28.03.1997 190/81 0/0/0   brak
76.   Mateusz SYJUD 05.06.1994 176/78 6/0/3   Niemczanka Niemcza
-.   Dawid DRYMEL 12.02.1996 176/62 0/0/0   LKS Czarny Las
-.   Michał SZCZERBIŃSKI 25.03.1998 187/79 11/5/1   brak
-.   Artem HNATIUK 08.09.1994 168/70 0/0/0   Dynamo Wrocław
-.   Krzysztof MOKSIEWICZ 26.04.1997 173/72 0/0/0   FC Academy W-w
-.   Sebastian KOZAK 17.07.1991 174/64 9/0/2   brak

NAPASTNICY:


31.   Jakub GRDUK 26.11.1995 182/81 15/7/0   Stal Bielsko-Biała
38.   Wiesław KLIMAS 10.05.1976 186/82 28/3/2   MDK Nowy Dwór
56.   Krystian WILIŃSKI 29.08.1997 180/70 2/1/1   brak
94.   Marek SKATUŁA 18.08.1994 175/90 3/3/1   Tęcza Pisarzowice
-.   Jacek JANURA 26.02.1991 182/76 0/0/0   KP Rawia Rawicz

 

W kolejnych rubrykach: numer koszulki treningowej, imię i nazwisko, data urodzenia, wzrost / waga, liczba meczów / goli / asyst w drugim zespole Sparty w rozgrywkach ligowych w historii, poprzedni klub zawodnika.

 

Do rozgrywek "B" klasy uprawnionych jest także kilku graczy pierwszego zespołu Sparty.

 

TRANSFERY:

 

PRZYBYLI:


Axel SKOROBOHATY (Henrykowianka Henryków - wypożyczenie), Rafał PESZKO (Pogoń Wrocław), Paweł JUSZCZAK (Pogoń Zduńska Wola), Łukasz MALEC (Huczwa Tyszowce), Viacheslav PRYMACHENKO (UKR), Artem HNATIUK (UKR) (obaj Dynamo Wrocław - w trakcie załatwiania), Jakub KOWALSKI (Edinburgh University - Szkocja), Paweł BOMIŃSKI (INDATA Software Sparta Wrocław), Adrian PURZYŃSKI (Henrykowianka Henryków), Dawid KULAWIAK (bez klubu), Dawid DRYMEL (LKS Czarny Las), Michał SZCZERBIŃSKI (powrót do gry), Krzysztof MOKSIEWICZ (FC Academy Wrocław), Jacek JANURA (KP Rawia Rawicz - w trakcie załatwiania).

 

ODESZLI:


Piotr RYBARCZYK, Michał IZYDORCZYK, Bartłomiej KAPEK, Krzysztof KAPEK, Arkadiusz KAPEK, Kamil LEMIECHA, Piotr RYNGWELSKI (wszyscy INDATA Software Sparta Wrocław), Marcin MAZURKIEWICZ, Kamil FLISOWSKI, Patryk KLIMAS, Karol SMOK, Patryk ZANIEWSKI (wszyscy nie wznowili treningów).

 
Drużyna młodzieżowa
Reklama
Sponsor strategiczny
Pierwszy zespół
Drugi zespół
Playarena - Sparta Staszica
Rozgrywki:
Sparingi 2017/18:
Reklama
Polub nas na Facebooku!
Reklama
Liga Nike Playarena
Reklama
Polecamy:
Facebook