Kalendarz:
Luty 2018
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
Aktualnie gościmy:
Osób przeglądających stronę: 7 
W tym gości: 7 
oraz użytkowników: 0 
 
Odwiedziny strony:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
Sparingi 2017/18:
Reklama
Najbliższe mecze "A" klasy:
Najbliższe mecze "B" klasy:
Ostatnie mecze "A" klasy:
Ostatnie mecze "B" klasy:
Reklama

Możliwość zakupu klubowego dresu Jako Classico

Wszystkie zainteresowane osoby informujemy, że istnieje możliwość złożenia zamówienia na czerwono-biały dres Jako Classico - nowy model dresu Klubu Sportowego INDATA Software Sparta Wrocław.

Dotychczas używany przez zawodników komplet dresowy Jako Player, od ponad roku nie jest już produkowany i nigdzie nie można go nabyć.

W tym newsie przedstawimy wszystkie szczegółowe informacje dotyczące możliwości zakupu dresów.

 

Wybór modelu dresu

Zarząd Klubu chciał wybrać dres, który będzie kolorystycznie oraz jakościowo zbliżony do dresu Jako Player, który był dotychczas używany. Z aktualnie dostępnej oferty firmy Jako, biorąc pod uwagę takie czynniki jak rozmiarówka, cena oraz okres dostępności produktu, zdecydowaliśmy się na wybór modelu dresów Jako Classico. Dres będzie składał się z czerwono-białej bluzy oraz czarnych spodni (ze zwężoną nogawką). Na dresie nadrukowane zostaną następujące elementy: klubowy herb, nazwa klubu (na plecach) oraz numer (na przodzie i na spodniach - pokrywający się z numerem na koszulce treningowej zawodnika).

 

Ile będzie kosztował dres?

Cena katalogowa za dres Jako Classico wynosi 181,00 zł. Ze względu na stałą współpracę pomiędzy naszym klubem a firmą Jako dotyczącą zakupu sprzętu sportowego, cena za komplet dresowy dla zawodników naszego klubu wynosić będzie 119,00 zł. Cena dotyczy zarówno dresów dla seniorów, jak i dla drużyny młodzieżowej. Dresy Jako Classico mają być dostępne w sprzedaży do 2021 roku. Oczywiście dres mogą nabyć także wszystkie chętne osoby, które posiadają wcześniejszy dres Jako Player.

 

Ile będę musiał zapłacić za dres?

Komplet dresowy Jako Classico:
Koszt dresu - 119,00 zł/osoba (dotyczy seniorów i drużyny młodzieżowej)

W przypadku chęci zakupu TYLKO samej bluzy lub samych spodni, cena za nie wynosić będzie odpowiednio: bluza 70,00 zł i spodnie 60,00 zł.

 

Kto będzie właścielem dresu?

Po zamówieniu dresu, dokonaniu za niego płatności i odebraniu go, właścicielem dresu będzie zawodnik, ponieważ to on pokrył koszty zakupu dresu. W związku z tym zawodnik przy ewentualnym odejściu z klubu, nie będzie musiał zwracać dresu, ponieważ to on będzie jego właścicielem.

 

Rozmiarówka dresu

Rozmiarówka dresu Jako Classico będzie taka sama jak we wcześniejszych dresach Jako Player. Dokładną rozmiarówkę Jako można sprawdzić w tym miejscu. Do wyboru są wszystkie rozmiary seniorskie, jak i juniorskie.

 

Cena za klubowy dres Jako Classico wynosić będzie 119,00 zł.

 

Jak i do kiedy można składać zamówienia na dresy?

Zamówienia na dresy przyjmowane będą do środy 18 października 2017 roku do godziny 23:59. W czwartek 19 października klub złoży w Jako ostateczne zamówienia na poszczególne rozmiary dresów. Po przyjściu przesyłki z dresami, zostaną one oddane do nadruków. Zamówienie na zakup dresu można składać poprzez: komentarz na stronie do tego newsa, na klubowego maila: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub bezpośrednio u Łukasza Zajma (531-271-714 lub na Facebooku). Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie rozmiaru dresu.

 

Gdzie wpłacać pieniądze za dres?

Płatności za dres przyjmowane będą począwszy od wtorku 03 października. Płatność najlepiej dokonać przelewem na klubowe konto. W tytule należy wpisać: "Dres klubowy - rozmiar S / M / L / XL." Ewentualne płatności gotówką można będzie dokonać u Łukasza Zajma.

INDATA Software Sparta Wrocław
ul. Jabłeczna 22/19
50-539 Wrocław
Alior Bank
70 2490 0005 0000 4500 8212 4944

Cena za dres: 119,00 zł.

 

Zobacz więcej informacji o bluzie Jako

Zobacz więcej informacji o spodniach Jako

Zobacz tabelę rozmiarów Jako

 
1% podatku dla Sparty!
Reklama
Zimowy turniej halowy
Reklama
Sponsor strategiczny
Pierwszy zespół
Drugi zespół
Playarena - Sparta Błonie I
Playarena - Sparta Staszica
Rozgrywki:
Join the club!
Reklama
Polub nas na Facebooku!
Reklama
Liga Nike Playarena
Reklama
Polecamy:
Facebook