Kalendarz:
Luty 2018
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
Aktualnie gościmy:
Osób przeglądających stronę: 11 
W tym gości: 11 
oraz użytkowników: 0 
 
Odwiedziny strony:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
Sparingi 2017/18:
Reklama
Najbliższe mecze "A" klasy:
Najbliższe mecze "B" klasy:
Ostatnie mecze "A" klasy:
Ostatnie mecze "B" klasy:
Reklama

Turniej Winter Cup Playarena 2018!

W weekend zimowy turniej Playareny!

W najbliższy weekend w dniach 20-21.01.2018 roku, odbędzie się pierwsza edycja zimowego turnieju Winter Cup Playarena, który rozegrany zostanie na sztucznej płycie boiska wielofunkcyjnego MCS "Lotnicza".

W turnieju wystąpią dwie nasze Playarenowe drużyny: INDATA Sparta Błonie II Wrocław oraz Sparta Staszica III Wrocław.

Sparta Błonie II losowana była z trzeciego koszyka i trafiła do grupy A, w której zmierzy się z zespołami: Soccer Punch, GOSPA Team oraz Gang Ulanych. Sparta Staszica III również losowana była z trzeciego koszyka i trafiła do grupy C, w której jej rywalami będą drużyny: FC Turbojulita, Radosny Rabarbar i Tramwaje Ruszcziego.

 

Najważniejsze informacje o turnieju:

Gdzie? Boisko wielofunkcyjne MCS "Lotnicza".
Duża płyta boiska podzielona zostanie na dwa małe boiska.
Kiedy? 20.01.2018 (sobota) faza grupowa, 21.01.2018 (niedziela) faza pucharowa.
Liczba zespołów: 16 drużyn (4 grupy po 4 drużyny).
Awans do fazy pucharowej wywalczą po dwie drużyny z grupy.
Wpisowe: 50,00 zł (od drużyny).
Mecze będą trwać 2 x 15min (grupa) i 2 x 20min (play-off).
Grać będziemy po 5 graczy w polu + bramkarz.

 

Kadra INDATA Sparta Błonie II Wrocław:

Bramkarze:
1. Piotr Rybarczyk (GK)

Zawodnicy defensywni:
2. Łukasz Zajm
3. Michał Izydorczyk
4. Krzysztof Moksiewicz
5. Mateusz Kraskowski
6. Turan Hasanli (AZE)

Zawodnicy ofensywni:
7. Kamil Lemiecha
8. Mykhailo Nyshpora (UKR)
9. Artur Kalbrun

Lista rezerwowa:
1. Wiesław Klimas
2. Adrian Purzyński
3. Jakub Grduk

 

Kadra Sparta Staszica III Wrocław:

1. Józef Szmatloch (GK)
2. Sebastian Małyszek (GK)
3. Mateusz Janik
4. Krystian Szypa
5. Rafał Peszko
6. Bartek Bundyra
7. Patryk Narożnik
8. Mateusz Gleń
9. Mateusz Niedziałkowski
10. Bartłomiej Gulik
11. Mateusz Walkosz
12. Piotr Wojtas

 

Terminarz fazy grupowej (sobota):

GRUPY A i B:

10:00 / Soccer Punch - INDATA Sparta Błonie II / Boisko nr 1
10:00 / GOSPA TEAM - Gang Ulanych / Boisko nr 2
10:35 / LGW Stare Miasto - Księżniczki Szczepin / Boisko nr 1
10:35 / Red Devils Wrocław - RB Team / Boisko nr 2
11:10 / Soccer Punch - Gang Ulanych / Boisko nr 1
11:10 / GOSPA TEAM - INDATA Sparta Błonie II / Boisko nr 2
11:45 /
Red Devils Wrocław - Księżniczki Szczepin / Boisko nr 1
11:45 / LGW Stare Miasto - RB Team / Boisko nr 2
12:20 / Soccer Punch - GOSPA TEAM / Boisko nr 1
12:20 / INDATA Sparta Błonie II - Gang Ulanych / Boisko nr 2
12:55 / LGW Stare Miasto - Red Devils Wrocław / Boisko nr 1
12:55 / Księżniczki Szczepin - RB Team / Boisko nr 2

GRUPY C i D:

13:30 / Sancho Panza - Korbing Wrocław / Boisko nr 1
13:30 / Dywizjon 71 - Young Boys 96 / Boisko nr 2
14:05 / FC Turbojulita - Tramwaje Ruszciego / Boisko nr 1
14:05 / Radosny Rabarbar - Sparta Staszica III / Boisko nr 2
14:40 / Sancho Panza - Dywizjon 71 / Boisko nr 1
14:40 / Young Boys 96 - Korbing Wrocław / Boisko nr 2
15:15 / FC Turbojulita - Radosny Rabarbar / Boisko nr 1
15:15 / Sparta Staszica III - Tramwaje Ruszciego / Boisko nr 2
15:50 / Sancho Panza - Young Boys 96 / Boisko nr 1
15:50 / Dywizjon 71 - Korbing Wrocław / Boisko nr 2
16:25 / FC Turbojulita - Sparta Staszica III / Boisko nr 1
16:25 / Radosny Rabarbar - Tramwaje Ruszciego / Boisko nr 2

 

Terminarz fazy pucharowej (niedziela):

Ćwierćfinały:
10:00 / A1 - C2 / Boisko nr 1
10:00 / B1 - D2 / Boisko nr 2
10:50 / C1 - A2 / Boisko nr 1
10:50 / D1 - B2 / Boisko nr 2

Półfinały:
12:00 / Ćwierćfinał I - Ćwierćfinał II / Boisko nr 1
12:00 / Ćwierćfinał III - Ćwierćfinał IV / Boisko nr 2

Mecz o 3. miejsce:
13:00 / przegrani w półfinałach / Boisko nr 1

Finał:
13:30 / zwycięzcy półfinałów / Boisko nr 1

 
1% podatku dla Sparty!
Reklama
Zimowy turniej halowy
Reklama
Sponsor strategiczny
Pierwszy zespół
Drugi zespół
Playarena - Sparta Błonie I
Playarena - Sparta Staszica
Rozgrywki:
Join the club!
Reklama
Polub nas na Facebooku!
Reklama
Liga Nike Playarena
Reklama
Polecamy:
Facebook