5.4.45 INDATA Software Sparta Wrocław - Oficjalna strona A i B klasowego Klubu Sportowego - INDATA Software Sparta W-w - Foto-Higiena II Gać
Kalendarz:
Maj 2018
P W Ś C Pt S N
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Aktualnie gościmy:
Osób przeglądających stronę: 47 
W tym gości: 47 
oraz użytkowników: 0 
 
Sparingi 2017/18:
Reklama
Najbliższe mecze "A" klasy:
27-05-2018 16:00
 
INDATA Sparta - Zenit Międzybórz
02-06-2018 17:00
 
Pogoń II Oleśnica - INDATA Sparta
10-06-2018 16:00
 
INDATA Sparta - KS Oława
Najbliższe mecze "B" klasy:
Ostatnie mecze "A" klasy:
Ostatnie mecze "B" klasy:
Reklama

INDATA Software Sparta W-w - Foto-Higiena II Gać

altDrugi mecz sparingowy!

W niedzielę 11 lutego rozegramy drugi mecz sparingowy w zimowym okresie przygotowawczym.

Zespół INDATA Software Sparty Wrocław czeka domowy pojedynek z zajmującą siódme miejsce w Grupie IV wrocławskiej "A" klasy - drużyną Foto-Higiena Błyskawica II Gać.

Mecz rozpocznie się o godzinie 13:00 na stadionie MCS Sztabowa przy ulicy Sztabowej 101 we Wrocławiu.

Tydzień temu piłkarze pierwszego zespołu Sparty wyraźnie ulegli "A" klasowej drużynie Galakticos Solna, która pokonała nas na Sztabowej aż 8:3, prowadząc do przerwy już 6:1. Piłkarze z Solnej poszli za ciosem i w dniu dzisiejszym (sobota 10.02) pokonali 3:2 występujący w Klasie Okręgowej - Energetyk Siechnice. Co ciekawe w niedzielę naszym drugim rywalem będzie zespół Foto-Higiena Błyskawica II Gać, która jest... ligowym rywalem Galaktikcsu Solna. Obie ekipy występują w Grupie IV wrocławskiej "A" klasy, a w bezpośrednim ligowym starciu tych drużyn w rundzie jesiennej padł wynik remisowy 2:2 (mecz rozegrano w Solnej). Ostatecznie rundę jesienną na nieco wyższym miejscu w tabeli (siódmym) zakończyła Błyskawica II Gać, która jest rezerwami pierwszego zespołu występującego na poziomie IV ligi. I po rundzie jesiennej pierwsza drużyna z Gaci zajmuje pozycję lidera! Natomiast jej rezerwy, jak już zostało wspomniane, zajmują siódme miejsce w "A" klasie, mając w swoim dorobku dwadzieścia punktów i tracąc "tylko" pięć oczek do ligowego podium.

Po przegranym sparingu z Galakticos Solna, trener pierwszego zespołu Sparty - Andrzej Gomołysek, miał o czym myśleć. Drużyna po raz pierwszy wystąpiła w ustawieniu 1-3-5-2, które wcześniej szlifowała tylko na treningach. Widać było jeszcze spore braki w taktycznej ogładzie drużyny, co bezwzględnie wykorzystywali rywale, gubiąc krycie w naszej obronie. Aż osiem straconych bramek nie wystawia dobrego świadectwa defensywie Sparty oraz zawodnikom "wahadłowym". Z każdym kolejnym spotkaniem powinno to jednak lepiej wyglądać, szczególnie że trener na bieżąco stara się poprawiać szwankujące elementy i wprowadzać korekty do ustawienia. Niektórym zawodnikom chwilę czasu zajmie przystosowanie się do nowych pozycji na boisku oraz do nowych obowiażków i zadań, które są im przypisywane na boisku. Trener Gomołysek chciałby jak najszybciej domknąć kadrę pierwszego zespołu na rundę wiosenną, dzięki czemu będzie miał okazję pracować dalej już z tylko wyselekcjonowanym gronem osób.

Sędzią głównym tego spotkania będzie arbiter Marcin Abram (KS Wrocław).

Zbiórka zawodników wyznaczona została na godzinę 12:10 w szatni na stadionie na Sztabowej - wszystkich zawodników obowiązuje punktualne przybycie! Prosimy o poważne potraktowanie godziny zbiórki i nie spóźnianie się na nią!

Do udziału w meczu mogą zgłosić się zawodnicy znajdujący się w szerokiej kadrze pierwszego zespołu Sparty na zimowy okres przygotowawczy.

Osoby chętne do udziału w tym meczu, mogą zgłaszać się poprzez wpis na grupie Facebookowej pierwszego zespołu, wpis w komentarzu do tego newsa lub bezpośrednio do trenera Andrzeja Gomołyska (696-004-395), do piątku do godziny 24:00.

Z listy zgłoszonych zawodników, w sobotę trener pierwszego zespołu Sparty - Andrzej Gomołysek, wybierze kadrę meczową, która następnie opublikowana zostanie w treści tego newsa.

Nasz zespół w tym meczu wystąpi w NIEBIESKICH znacznikach Nike oraz w klubowych getrach o kolorze NIEBIESKIM, w związku z tym zawodnicy powinni posiadać swoje koszulki i spodenki. Zawodnicy, którzy posiadają klubowy dres lub ortalion, proszeni są o przybycie w nim na przedmeczową zbiórkę, ubranie go podczas rozgrzewki przedmeczowej (górę od dresu) oraz posiadanie go na sobie na ławce rezerwowych w trakcie trwania meczu. Obowiązkowe także ochraniacze. Na meczu będzie klubowa woda mineralna, a więc nie trzeba przynosić swojej.

 

Kadra meczowa:

Bramkarze:
1. Piotr Rybarczyk (GK)

Obrońcy:
2. Marcin Brożyna
3. Viacheslav Prymachenko (UKR)
4. Dariusz Łęgowik
5. Szymon Jędrzejewski
6. Piotr Delegacz

Pomocnicy:
7. Robert Golenia
8. Grzegorz Kusa
9. Arkadiusz Kapek
10. Maciej Królicki
11. Jarosław Kurcoń
12. Paweł Długosz
13. Arkadiusz Rożniatowski
14. Amadeusz Siwik
15. Krzysztof Moksiewicz

Napastnicy:
16. Mariusz Zieliński
17. Mateusz Łącz

Trener: Andrzej Gomołysek

 
1% podatku dla Sparty!
Reklama
Zimowy turniej halowy
Reklama
Sponsor strategiczny
Pierwszy zespół
Drugi zespół
Playarena - Sparta Błonie I
Playarena - Sparta Staszica
Rozgrywki:
Join the club!
Reklama
Polub nas na Facebooku!
Reklama
Liga Nike Playarena
Reklama
Polecamy:
Facebook