Zespół Sparty Wrocław czeka domowy pojedynek z drużyną Polonia II Bielany Wrocławskie.
Trójkę sędziowską w tym spotkaniu tworzyć będą arbitrzy: Konrad Michalik (główny) oraz Tomasz Siwek i Jakub Jabłoński (asystenci) - wszyscy KS Wrocław.
Zbiórka zawodników wyznaczona została na godzinę 14:45 w szatni na stadionie na Sztabowej - wszystkich zawodników obowiązuje punktualne przybycie! Prosimy o poważne potraktowanie godziny zbiórki i nie spóźnianie się na nią!
Do udziału w meczu mogą zgłosić się tylko i wyłącznie zawodnicy uprawnieni w Dolnośląskim Związku Piłki Nożnej do gry w "A" klasie w barwach pierwszego zespołu Sparty!
Z listy zgłoszonych zawodników, w sobotę trener pierwszego zespołu Sparty - Kacper Szwiec, wybierze kadrę meczową, która następnie opublikowana zostanie w treści tego newsa.
Zespół w tym meczu wystąpi w klubowych strojach Nike, a więc NIEBIESKICH koszulkach i NIEBIESKICH spodenkach oraz w klubowych getrach o kolorze NIEBIESKIM.
Zawodnicy, którzy posiadają klubowy dres lub klubowy ortalion, proszeni są o przybycie w nim na przedmeczową zbiórkę, ubranie go podczas rozgrzewki przedmeczowej (górę od dresu) oraz posiadanie go na sobie na ławce rezerwowych w trakcie trwania meczu. Jeśli warunki pogodowe będą korzystne, zamiast klubowego dresu na rozgrzewce przedmeczowej oraz na ławce rezerwowych, obowiązuje konieczność posiadania klubowej koszulki treningowej. Obowiązkowe są także ochraniacze.
Plan spotkań 28. kolejki Grupy IV "A" klasy
Tabela ligowa Grupy IV "A" klasy
Lista zgłoszonych zawodników:
1. Paweł Sujecki (GK)
2. Kamil Kanoś (GK)
3. Jakub Popiel
4. Piotr Detka
5. Cezary Lachowicz?
6. Kacper Lis
7. Norbert Kot?
8. Piotr Klepczyk?
9. Kacper Kowaliński
10. Mateusz Najwer
11. Wiktor Bednarek
12. Patryk Babicz
13. Daniel Kosiński
14. Andrii Bessonov (UKR)?
15. Mateusz Nowaczyk?
16. Mateusz Łącz
17. Jakub Góralski
18. Mert Ali Akdemir (TUR)
19. Wojciech Zembaty
Trener: Kacper Szwiec



















