Main Menu

Następny mecz "A" klasy

Następny mecz "B" klasy

Ostatni mecz "A" klasy

Orzeł Sadowice
7 : 4
INDATA Software Sparta Wrocław

Ostatni mecz "B" klasy

Sparta II Wrocław
9 : 2
Pogoń Kopalina

Tabela ligowa "A" klasy

P Klub M Br Pkt
8. Orzeł Sadowice 19 51 - 43 30
9. Polonia Bielany Wrocławskie 19 28 - 34 23
10. Nefryt Jordanów Śląski 19 38 - 56 15
11. Polonia Jaksonów 19 22 - 86 13
12. KS Tur Wrocław 19 25 - 75 9
13. INDATA Software Sparta Wrocław 19 19 - 70 5
Link do pełnej tabeli

Tabela ligowa "B" klasy

P Klub M Br Pkt
9. Skra Wojnowice 22 68 - 58 31
10. MKS Sołtysowice Wrocław 22 47 - 53 31
11. Sparta II Wrocław 23 54 - 38 30
12. Zalesie Wójcice 22 48 - 46 27
13. KP 99 Śliwice 22 44 - 75 24
14. Pogoń Kopalina 22 32 - 119 7
Link do pełnej tabeli
Wraz z dniem 06 czerwca 2018 roku swoje działanie rozpoczęła tak długo wyczekiwana nowa odsłona strony internetowej naszego klubu.

Poprzednia wersja strony internetowej służyła nam przez długie lata. Miała ona swoją premierę w marcu 2011 roku. Przez większy okres tego czasu spełniała ona swoje zadanie, jednak z czasem coraz bardziej we znaki dawał się brak nowinek technicznych, których nie można było tam umieścić. Mówiąc w skrócie, stara strona była już niemożliwa do naprawy, zbudowana była na archiwalnych skryptach, których nie dało rady już zaktualizować, ani też lepiej zabezpieczyć. Ciągłe komunikaty o wirusach, częste niefunkcjonowanie strony, brak możliwości wejścia na nią z różnych urządzeń irytowało wiele odwiedzających ją osób.

Od początku kwietnia tego roku ruszyły prace nad całkowicie nową wersją stroną internetową Sparty. Takie działania były w planach już od dłuższego czasu, ale zawsze coś je wstrzymywało. W końcu udało się zgrać czasowo z osobą, która dla nas tę stronę zrobiła. Nowa wersja zbudowana została na szablonie, na który rzadko można trafić wśród innych klubów piłkarskich w Polsce, więc zachowa ona swoją unikalność. Wbudowana ma w sobie także specjalny dodatek sportowy. Nowa wersja strony jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami, posiada odpowiednie zabezpieczenia antyspamowe i antywirusowe, można na niej komentować newsy przy użyciu swojego konta na Facebooku, znajdziecie na niej także szeroko rozbudowane statystyki zawodników. Wygląd strony i rozmieszczenie newsów, tak jak i poszczególnych działów, zdecydowanie różni się od poprzedniego, mamy więc nadzieję, że przynajmniej dla części osób będzie to stanowiło efekt "wow" :).

Pracę nad stroną trwały dość długo, ale cieszymy się, że wreszcie dobiegły końca i możemy oddać nasze dzieło do codziennego użytku. Oczywiście strona będzie ciągle udoskonalana. Na tę chwilę jeszcze niektóre działy nie są jeszcze w 100% uzupełnione. Zapraszamy do poznawania nowych funkcjonalności na stronie. W przypadku zauważenia błędów bądź uchybień, prosimy o kontakt lub informacje w komentarzach. Czekamy także na Wasze ewentualne pomysły na udoskonalenie pewnych rzeczy jak już dokładnie rozejrzycie się po stronie.

Wierzymy, że nowa wersja strony internetowej, która będzie wizytówką naszego klubu, pozwoli nam dotrzeć do jeszcze szerszego grona nowych zawodników i odbiorców, zachęci rodziców do śledzenia poczynań naszej drużyny młodzieżowej oraz pozwoli skuteczniej zaprosić osoby i firmy do promocji swojej marki poprzez sponsoring naszego klubu, co pozwoli nam na dalszy rozwój!

Ogromne podziękowania za duży nakład pracy włożony w powstanie tej strony należą się programiście Szymonowi Różanowskiemu (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), który cierpliwie w trakcie tworzenia strony znosił nasze poprawki i zmiany jej funkcjonalności! :) Wielkie dzięki Szymon za stworzenie nowej strony dla naszego klubu!

Mamy nadzieję, że nowa strona przypadnie Wam do gustu. Zapraszamy do jej przeglądania!

PS. 1: Już w przyszłym tygodniu w związku z wystartowaniem nowej strony, będzie czekać na Was niespodzianka związana z... Mistrzostwami Świata :).

PS. 2: Kolejną niespodzianką przygotowywaną dla naszych zawodników oraz kibiców zainteresowanych losami klubu, będzie... aplikacja mobilna Sparty Wrocław!!! Aplikacja jest w trakcie kończenia, jej oddanie do użytku planowane jest na lipiec br.

O klubie

Klub Sportowy INDATA Software Sparta Wrocław to prężnie rozwijający się wrocławski klub piłkarski, starający się stworzyć swoim zawodnikom namiastkę profesjonalnej piłki. Chcemy sprawić, aby zawodnicy żyli klubem nie tylko na boisku podczas meczów i treningów, ale także poza nim.

W Zarządzie Klubu oraz w sztabie szkoleniowym znajdują się młode i ambitne osoby, chcące piąć się w hierarchii dolnośląskiej piłki. Staramy się aktywnie uczestniczyć w social mediach i pokazywać klub z jak najlepszej strony.

Sparta Wrocław to zatem nie tylko nazwa, ale przede wszystkim duże grono osób żyjących losami drużyny przez 24 godziny na dobę. W sezonie 2018/19 we wszystkiego typu piłkarskich rozgrywkach, aktywnie występuje pięć naszych zespołów, a liczba zawodników uczestniczących w obecnym przekroczyła 100 osób!

Czytaj więcej

Sparta Wrocław Juniors

W czerwcu 2017 roku, po awansie do "A" klasy, zdecydowaliśmy się na utworzenie grupy młodzieżowej. W najbliższych dwóch latach nasza grupa funkcjonować będzie w kategorii wiekowej 2010, 2011 i 2012.

Drużyna pod wodzą doświadczonego i wykwalifikowanego trenera Łukasza Zająca od sezonu 2017/18 roku bierze udział w turniejach strefowych Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. Wszystko to odbywa się przy współudziale rodziców dzieci. Grupa najmłodszych zawodników regularnie trenuje na obiektach Szkoły Podstawowej nr 113 na wrocławskim osiedlu Nowy Dwór. W cieplejszych miesiącach treningi odbywają się na świeżym powietrzu - na Orliku, w zimie natomiast - na sali gimnastycznej.

W szkółce piłkarskiej naszego klubu kształtować będziemy nie tylko umiejętności piłkarskie młodych adeptów futbolu, ale także ich charaktery. Nabór do drużyny młodzieżowej jest cały czas otwarty!

Czytaj więcej

Sukcesy

1
1. miejsce "B" klasa
1
1. miejsce "C" klasa
1
2. miejsce "B" klasa
2
3. miejsce "B" klasa
2
1/16 Okręgowy PP
3
Finały MP Playarena
1
3. miejsce Finały OMW

Sponsorzy

Partnerzy