Main Menu

Ostatni mecz "A" klasy

Polonia Jaksonów
1 : 3
INDATA Software Sparta Wrocław

Ostatni mecz "B" klasy

Błękitni Krzeczyn
0 : 1
Sparta II Wrocław

Tabela ligowa "A" klasy

P Klub M Br Pkt
8. Polonia Jaszowice 24 56 - 55 37
9. Polonia Bielany Wrocławskie 24 37 - 41 33
10. Polonia Jaksonów 24 36 - 108 19
11. Nefryt Jordanów Śląski 24 46 - 71 18
12. INDATA Software Sparta Wrocław 24 34 - 78 17
13. KS Tur Wrocław 24 25 - 90 9
Link do pełnej tabeli

Tabela ligowa "B" klasy

P Klub M Br Pkt
7. Skra Wojnowice 28 109 - 70 44
8. MKS Sołtysowice Wrocław 28 75 - 64 44
9. WKS Wilczyce 28 84 - 68 43
10. Sparta II Wrocław 28 63 - 45 39
11. Wratislavia II Wrocław 28 76 - 68 38
12. Zalesie Wójcice 28 67 - 62 37
Link do pełnej tabeli
Znamy już kwotę, którą dzięki Waszym wpłatom, udało nam się zebrać podczas akcji: "Przekaż 1% podatku za 2017 rok na Klub Sportowy INDATA Software Sparta Wrocław".

1 900,00 zł - taką właśnie kwotę, dzięki Waszym wpłatom, udało nam się zebrać podczas akcji: "Przekaż 1% podatku za 2017 rok na Klub Sportowy INDATA Software Sparta Wrocław".

Dziękujemy za wszystkie Wasze wpłaty!

W 2018 roku już po raz siódmy zbieraliśmy środki, które można było przekazać na nasz klub podczas rozliczania podatku dochodowego. Z każdym kolejnym rokiem, nasza akcja zatacza coraz większe koło i włączają się do niej kolejne osoby. Dzieje się tak w dużej mierze dzięki Wam - zawodnikom. To dzięki Waszym działaniom "promocyjnym", wpłatom od Was samych, od Waszych rodzin, znajomych czy nawet pracodawców, udaje nam się systematycznie uzyskiwać duże kwoty z tego źródła.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które przekazały nam swój 1% podatku lub przyczyniły się do jego przekazania. Zgromadzone środki w całości przeznaczone zostaną na rozwój klubu i zakup sprzętu sportowego, który przeznaczony będzie zarówno dla drużyn seniorskich, jak i zespołu młodzieżowego.

Cały proces zbierania 1% podatku był możliwy dzięki współpracy z Fundacją Studencką Młodzi - Młodym, która obsługuje cały proces księgowania zebranych środków oraz przygotowuje dla nas wizytówki promujące akcję.

Przypominamy że już od stycznia wypełniając PIT po raz kolejny można będzie przekazać 1% podatku na rzecz Sparty!

O klubie

Klub Sportowy INDATA Software Sparta Wrocław to prężnie rozwijający się wrocławski klub piłkarski, starający się stworzyć swoim zawodnikom namiastkę profesjonalnej piłki. Chcemy sprawić, aby zawodnicy żyli klubem nie tylko na boisku podczas meczów i treningów, ale także poza nim.

W Zarządzie Klubu oraz w sztabie szkoleniowym znajdują się młode i ambitne osoby, chcące piąć się w hierarchii dolnośląskiej piłki. Staramy się aktywnie uczestniczyć w social mediach i pokazywać klub z jak najlepszej strony.

Sparta Wrocław to zatem nie tylko nazwa, ale przede wszystkim duże grono osób żyjących losami drużyny przez 24 godziny na dobę. W sezonie 2018/19 we wszystkiego typu piłkarskich rozgrywkach, aktywnie występuje pięć naszych zespołów, a liczba zawodników uczestniczących w obecnym przekroczyła 100 osób!

Czytaj więcej

Sparta Wrocław Juniors

W czerwcu 2017 roku, po awansie do "A" klasy, zdecydowaliśmy się na utworzenie grupy młodzieżowej. W najbliższych dwóch latach nasza grupa funkcjonować będzie w kategorii wiekowej 2010, 2011 i 2012.

Drużyna pod wodzą doświadczonego i wykwalifikowanego trenera Łukasza Zająca od sezonu 2017/18 roku bierze udział w turniejach strefowych Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. Wszystko to odbywa się przy współudziale rodziców dzieci. Grupa najmłodszych zawodników regularnie trenuje na obiektach Szkoły Podstawowej nr 113 na wrocławskim osiedlu Nowy Dwór. W cieplejszych miesiącach treningi odbywają się na świeżym powietrzu - na Orliku, w zimie natomiast - na sali gimnastycznej.

W szkółce piłkarskiej naszego klubu kształtować będziemy nie tylko umiejętności piłkarskie młodych adeptów futbolu, ale także ich charaktery. Nabór do drużyny młodzieżowej jest cały czas otwarty!

Czytaj więcej

Sukcesy

1
1. miejsce "B" klasa
1
1. miejsce "C" klasa
1
2. miejsce "B" klasa
2
3. miejsce "B" klasa
2
1/16 Okręgowy PP
3
Finały MP Playarena
1
3. miejsce Finały OMW

Sponsorzy

Partnerzy