Main Menu

Następny mecz "A" klasy

Następny mecz "B" klasy

Ostatni mecz "A" klasy

INDATA Software Sparta Wrocław
2 : 0
Burza Bystrzyca

Ostatni mecz "B" klasy

Jankowianka Wierzbno
1 : 1
Sparta II Wrocław

Tabela ligowa "A" klasy

P Klub M Br Pkt
8. Lotnik Twardogóra 10 26 - 20 17
9. Czarni Chrząstawa 11 19 - 28 13
10. INDATA Software Sparta Wrocław 11 17 - 26 12
11. Dąb Dobroszyce 9 10 - 18 11
12. KS Semafor Brochów 11 17 - 28 8
13. Czarni II Dolomit Jelcz-Laskowice 10 16 - 26 7
Link do pełnej tabeli

Tabela ligowa "B" klasy

P Klub M Br Pkt
4. Skra Wojnowice 11 67 - 19 24
5. Orzeł Święta Katarzyna 11 34 - 15 22
6. Sparta II Wrocław 11 36 - 18 22
7. Wratislavia II Wrocław 11 33 - 19 19
8. LZS Ścinawa Polska 11 25 - 33 18
9. Szaluna Zębice 11 31 - 37 16
Link do pełnej tabeli
Pierwszy zespół INDATA Software Sparty Wrocław, który w sezonie rozgrywkowym 2019/2020, po spadku z "A" klasy, występować będzie w "B" klasie, poszukuje osoby na stanowisko pierwszego trenera.

Wraz z końcem sezonu 2018/19 zakończona została współpraca pierwszego zespołu Sparty z trenerem Andrzejem Gomołyskiem. Prowadził on "jedynkę" przez ostatnie półtora roku, wcześniej przez rok był on trenerem drugiego zespołu Sparty. Niestety obecny sezon, po dwóch latach gry w "A" klasie, zakończył się spadkiem Sparty do "B" klasy. Spartanie zajęli dwunaste miejsce w Grupie III wrocławskiej "A" klasy i musieli pożegnać się z tym poziomem rozgrywkowym. Za wyniki drużyny w nowym sezonie będzie już odpowiadał nowy szkoleniowiec, na posadę którego nabór właśnie ruszył. Celem postawionym przed trenerem i drużyną na nowy sezon jest zdobycie mistrzostwa "B" klasy i powrót na wyższy szczebel rozgrywek. Przede wszystkim szukamy trenera, który ma już za sobą doświadczenie w pracy z zespołami seniorskimi oraz posiada odpowiednie uprawnienia trenerskie. Start letniego okresu przygotowawczego dla obu naszych drużyn, zaplanowany został na wtorek 23. lipca 2019 roku. Do tego czasu znane będzie nazwisko nowego szkoleniowca pierwszego zespołu Sparty.

Od trenera pierwszego zespołu wymagamy:

  • posiadania aktualnej licencji trenerskiej (minimum UEFA C),
  • posiadania doświadczenia w zakresie trenowania drużyny piłkarskiej seniorów,
  • prowadzenia dwóch treningów w tygodniu (godziny wieczorne),
  • prowadzenia zespołu w meczach wrocławskiej „B” klasy (niedziele),
  • zaangażowania w życie pierwszego zespołu i klubu.

Ze strony klubu oferujemy:

  • walkę o mistrzostwo „B” klasy,
  • możliwość pracy w dobrze zorganizowanym klubie,
  • pracę z liczną grupą ambitnych zawodników,
  • atrakcyjny sprzęt i odzież trenerską Nike,
  • wynagrodzenie na podstawie kontraktu trenerskiego.

O klubie

Klub Sportowy INDATA Software Sparta Wrocław to prężnie rozwijający się wrocławski klub piłkarski, starający się stworzyć swoim zawodnikom namiastkę profesjonalnej piłki. Chcemy sprawić, aby zawodnicy żyli klubem nie tylko na boisku podczas meczów i treningów, ale także poza nim.

W Zarządzie Klubu oraz w sztabie szkoleniowym znajdują się młode i ambitne osoby, chcące piąć się w hierarchii dolnośląskiej piłki. Staramy się aktywnie uczestniczyć w social mediach i pokazywać klub z jak najlepszej strony.

Sparta Wrocław to zatem nie tylko nazwa, ale przede wszystkim duże grono osób żyjących losami drużyny przez 24 godziny na dobę. W sezonie 2019/20 we wszystkiego typu piłkarskich rozgrywkach, aktywnie występuje pięć naszych zespołów, a liczba zawodników uczestniczących w obecnym przekroczyła 100 osób!

Czytaj więcej

Nabór do klubu

INDATA Software Sparta Wrocław przed startem nowego sezonu 2020/21 prowadzi nabór do dwóch drużyn seniorskich, które występować będą w rozgrywkach ligowych wrocławskiej "A" i "B" klasy.

Mowa tutaj o pierwszym zespole INDATA Software Sparta Wrocław, który w sezonie 2019/20 po raz drugi w swojej historii wywalczył mistrzostwo "B" klasy i po roku przerwy powrócił w szeregi wrocławskiej "A" klasy oraz o drugim zespole Sparta II Wrocław, który czwarty sezon z rzędu rywalizować będzie na szczeblu wrocławskiej "B" klasy.

Zawodnik chętny do gry w naszym klubie, po wcześniejszej weryfikacji swojej osoby, zostanie zaproszony na kilka treningów drużyny.

Formularz zgłoszeniowy

Sukcesy

2
1. miejsce "B" klasa
1
1. miejsce "C" klasa
1
2. miejsce "B" klasa
2
3. miejsce "B" klasa
1
1/16 Okręgowy PP
4
1/32 Okręgowy PP
3
Finały MP Playarena
1
3. miejsce Finały OMW

Sponsorzy

Partnerzy