Main Menu

Następny mecz "B" klasy VII

Następny mecz "B" klasy VIII

Ostatni mecz "B" klasy VII

Starter Orzeł Biały Kościół
1 : 3
INDATA Software Sparta Wrocław

Ostatni mecz "B" klasy VIII

Sparta II Wrocław
3 : 2
LZS Zachowice

Tabela ligowa "B" klasy VII

P Klub M Br Pkt
1. INDATA Software Sparta Wrocław 12 49 - 13 33
2. GAP Ślęza Borów 12 54 - 12 33
3. Błękitni Pustków Wilczkowski 12 50 - 20 25
4. LZS Stary Śleszów 12 31 - 19 22
5. WKS II Wierzbice 12 48 - 13 20
6. Ślęza Księginice Wielkie 12 30 - 34 20
Link do pełnej tabeli

Tabela ligowa "B" klasy VIII

P Klub M Br Pkt
4. Sporting Wrocław 11 29 - 15 24
5. KS Piotrowice 11 29 - 8 23
6. Sparta II Wrocław 11 23 - 20 17
7. LKS Sadków 11 22 - 30 13
8. KS Magnice 11 14 - 27 10
9. PKS Augustyn Wrocław 11 17 - 30 10
Link do pełnej tabeli
Pierwszy zespół INDATA Software Sparty Wrocław, który w sezonie rozgrywkowym 2019/2020, po spadku z "A" klasy, występować będzie w "B" klasie, poszukuje osoby na stanowisko pierwszego trenera.

Wraz z końcem sezonu 2018/19 zakończona została współpraca pierwszego zespołu Sparty z trenerem Andrzejem Gomołyskiem. Prowadził on "jedynkę" przez ostatnie półtora roku, wcześniej przez rok był on trenerem drugiego zespołu Sparty. Niestety obecny sezon, po dwóch latach gry w "A" klasie, zakończył się spadkiem Sparty do "B" klasy. Spartanie zajęli dwunaste miejsce w Grupie III wrocławskiej "A" klasy i musieli pożegnać się z tym poziomem rozgrywkowym. Za wyniki drużyny w nowym sezonie będzie już odpowiadał nowy szkoleniowiec, na posadę którego nabór właśnie ruszył. Celem postawionym przed trenerem i drużyną na nowy sezon jest zdobycie mistrzostwa "B" klasy i powrót na wyższy szczebel rozgrywek. Przede wszystkim szukamy trenera, który ma już za sobą doświadczenie w pracy z zespołami seniorskimi oraz posiada odpowiednie uprawnienia trenerskie. Start letniego okresu przygotowawczego dla obu naszych drużyn, zaplanowany został na wtorek 23. lipca 2019 roku. Do tego czasu znane będzie nazwisko nowego szkoleniowca pierwszego zespołu Sparty.

Od trenera pierwszego zespołu wymagamy:

  • posiadania aktualnej licencji trenerskiej (minimum UEFA C),
  • posiadania doświadczenia w zakresie trenowania drużyny piłkarskiej seniorów,
  • prowadzenia dwóch treningów w tygodniu (godziny wieczorne),
  • prowadzenia zespołu w meczach wrocławskiej „B” klasy (niedziele),
  • zaangażowania w życie pierwszego zespołu i klubu.

Ze strony klubu oferujemy:

  • walkę o mistrzostwo „B” klasy,
  • możliwość pracy w dobrze zorganizowanym klubie,
  • pracę z liczną grupą ambitnych zawodników,
  • atrakcyjny sprzęt i odzież trenerską Nike,
  • wynagrodzenie na podstawie kontraktu trenerskiego.

O klubie

Klub Sportowy INDATA Software Sparta Wrocław to prężnie rozwijający się wrocławski klub piłkarski, starający się stworzyć swoim zawodnikom namiastkę profesjonalnej piłki. Chcemy sprawić, aby zawodnicy żyli klubem nie tylko na boisku podczas meczów i treningów, ale także poza nim.

W Zarządzie Klubu oraz w sztabie szkoleniowym znajdują się młode i ambitne osoby, chcące piąć się w hierarchii dolnośląskiej piłki. Staramy się aktywnie uczestniczyć w social mediach i pokazywać klub z jak najlepszej strony.

Sparta Wrocław to zatem nie tylko nazwa, ale przede wszystkim duże grono osób żyjących losami drużyny przez 24 godziny na dobę. W sezonie 2018/19 we wszystkiego typu piłkarskich rozgrywkach, aktywnie występuje pięć naszych zespołów, a liczba zawodników uczestniczących w obecnym przekroczyła 100 osób!

Czytaj więcej

Sparta Wrocław Juniors

W czerwcu 2017 roku, po awansie do "A" klasy, zdecydowaliśmy się na utworzenie grupy młodzieżowej. W najbliższych dwóch latach nasza grupa funkcjonować będzie w kategorii wiekowej 2010, 2011 i 2012.

Drużyna pod wodzą doświadczonego i wykwalifikowanego trenera Łukasza Zająca od sezonu 2017/18 roku bierze udział w turniejach strefowych Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. Wszystko to odbywa się przy współudziale rodziców dzieci. Grupa najmłodszych zawodników regularnie trenuje na obiektach Szkoły Podstawowej nr 113 na wrocławskim osiedlu Nowy Dwór. W cieplejszych miesiącach treningi odbywają się na świeżym powietrzu - na Orliku, w zimie natomiast - na sali gimnastycznej.

W szkółce piłkarskiej naszego klubu kształtować będziemy nie tylko umiejętności piłkarskie młodych adeptów futbolu, ale także ich charaktery. Nabór do drużyny młodzieżowej jest cały czas otwarty!

Czytaj więcej

Sukcesy

1
1. miejsce "B" klasa
1
1. miejsce "C" klasa
1
2. miejsce "B" klasa
2
3. miejsce "B" klasa
2
1/16 Okręgowy PP
3
Finały MP Playarena
1
3. miejsce Finały OMW

Sponsorzy

Partnerzy