Main Menu

Następny mecz "B" klasy VII

Następny mecz "B" klasy VIII

Ostatni mecz "B" klasy VII

INDATA Software Sparta Wrocław
7 : 2
Błękitni Pustków Wilczkowski

Ostatni mecz "B" klasy VIII

LKS Sadków
2 : 4
Sparta II Wrocław

Tabela ligowa "B" klasy VII

P Klub M Br Pkt
1. INDATA Software Sparta Wrocław 13 56 - 15 36
2. GAP Ślęza Borów 13 59 - 15 36
3. Błękitni Pustków Wilczkowski 13 52 - 27 25
4. LZS Stary Śleszów 13 36 - 20 25
5. WKS II Wierzbice 13 55 - 14 23
6. Starter Orzeł Biały Kościół 13 32 - 22 21
Link do pełnej tabeli

Tabela ligowa "B" klasy VIII

P Klub M Br Pkt
4. KS Piotrowice 12 33 - 9 26
5. Sporting Wrocław 12 30 - 19 24
6. Sparta II Wrocław 12 27 - 22 20
7. KP Wichrów 12 27 - 49 13
8. LKS Sadków 12 24 - 34 13
9. PKS Augustyn Wrocław 12 22 - 32 13
Link do pełnej tabeli
Pierwszy zespół INDATA Software Sparty Wrocław, który w sezonie rozgrywkowym 2019/2020, po spadku z "A" klasy, występować będzie w "B" klasie, poszukuje osoby na stanowisko pierwszego trenera.

Wraz z końcem sezonu 2018/19 zakończona została współpraca pierwszego zespołu Sparty z trenerem Andrzejem Gomołyskiem. Prowadził on "jedynkę" przez ostatnie półtora roku, wcześniej przez rok był on trenerem drugiego zespołu Sparty. Niestety obecny sezon, po dwóch latach gry w "A" klasie, zakończył się spadkiem Sparty do "B" klasy. Spartanie zajęli dwunaste miejsce w Grupie III wrocławskiej "A" klasy i musieli pożegnać się z tym poziomem rozgrywkowym. Za wyniki drużyny w nowym sezonie będzie już odpowiadał nowy szkoleniowiec, na posadę którego nabór właśnie ruszył. Celem postawionym przed trenerem i drużyną na nowy sezon jest zdobycie mistrzostwa "B" klasy i powrót na wyższy szczebel rozgrywek. Przede wszystkim szukamy trenera, który ma już za sobą doświadczenie w pracy z zespołami seniorskimi oraz posiada odpowiednie uprawnienia trenerskie. Start letniego okresu przygotowawczego dla obu naszych drużyn, zaplanowany został na wtorek 23. lipca 2019 roku. Do tego czasu znane będzie nazwisko nowego szkoleniowca pierwszego zespołu Sparty.

Od trenera pierwszego zespołu wymagamy:

  • posiadania aktualnej licencji trenerskiej (minimum UEFA C),
  • posiadania doświadczenia w zakresie trenowania drużyny piłkarskiej seniorów,
  • prowadzenia dwóch treningów w tygodniu (godziny wieczorne),
  • prowadzenia zespołu w meczach wrocławskiej „B” klasy (niedziele),
  • zaangażowania w życie pierwszego zespołu i klubu.

Ze strony klubu oferujemy:

  • walkę o mistrzostwo „B” klasy,
  • możliwość pracy w dobrze zorganizowanym klubie,
  • pracę z liczną grupą ambitnych zawodników,
  • atrakcyjny sprzęt i odzież trenerską Nike,
  • wynagrodzenie na podstawie kontraktu trenerskiego.

O klubie

Klub Sportowy INDATA Software Sparta Wrocław to prężnie rozwijający się wrocławski klub piłkarski, starający się stworzyć swoim zawodnikom namiastkę profesjonalnej piłki. Chcemy sprawić, aby zawodnicy żyli klubem nie tylko na boisku podczas meczów i treningów, ale także poza nim.

W Zarządzie Klubu oraz w sztabie szkoleniowym znajdują się młode i ambitne osoby, chcące piąć się w hierarchii dolnośląskiej piłki. Staramy się aktywnie uczestniczyć w social mediach i pokazywać klub z jak najlepszej strony.

Sparta Wrocław to zatem nie tylko nazwa, ale przede wszystkim duże grono osób żyjących losami drużyny przez 24 godziny na dobę. W sezonie 2018/19 we wszystkiego typu piłkarskich rozgrywkach, aktywnie występuje pięć naszych zespołów, a liczba zawodników uczestniczących w obecnym przekroczyła 100 osób!

Czytaj więcej

Sparta Wrocław Juniors

W czerwcu 2017 roku, po awansie do "A" klasy, zdecydowaliśmy się na utworzenie grupy młodzieżowej. W najbliższych dwóch latach nasza grupa funkcjonować będzie w kategorii wiekowej 2010, 2011 i 2012.

Drużyna pod wodzą doświadczonego i wykwalifikowanego trenera Łukasza Zająca od sezonu 2017/18 roku bierze udział w turniejach strefowych Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. Wszystko to odbywa się przy współudziale rodziców dzieci. Grupa najmłodszych zawodników regularnie trenuje na obiektach Szkoły Podstawowej nr 113 na wrocławskim osiedlu Nowy Dwór. W cieplejszych miesiącach treningi odbywają się na świeżym powietrzu - na Orliku, w zimie natomiast - na sali gimnastycznej.

W szkółce piłkarskiej naszego klubu kształtować będziemy nie tylko umiejętności piłkarskie młodych adeptów futbolu, ale także ich charaktery. Nabór do drużyny młodzieżowej jest cały czas otwarty!

Czytaj więcej

Sukcesy

1
1. miejsce "B" klasa
1
1. miejsce "C" klasa
1
2. miejsce "B" klasa
2
3. miejsce "B" klasa
2
1/16 Okręgowy PP
3
Finały MP Playarena
1
3. miejsce Finały OMW

Sponsorzy

Partnerzy