Main Menu

Następny mecz "B" klasy VII

Następny mecz "B" klasy VIII

Ostatni mecz "B" klasy VII

Feniks Pławna
0 : 5
INDATA Software Sparta Wrocław

Ostatni mecz "B" klasy VIII

GOKiS Kąty Wrocławskie
1 : 1
Sparta II Wrocław

Tabela ligowa "B" klasy VII

P Klub M Br Pkt
1. INDATA Software Sparta Wrocław 4 21 - 6 12
2. WKS II Wierzbice 4 18 - 2 10
3. GAP Ślęza Borów 4 17 - 7 9
4. LZS Stary Śleszów 4 17 - 4 9
5. Starter Orzeł Biały Kościół 4 10 - 6 7
6. Błękitni Pustków Wilczkowski 4 12 - 9 7
Link do pełnej tabeli

Tabela ligowa "B" klasy VIII

P Klub M Br Pkt
5. PKS Augustyn Wrocław 4 8 - 5 7
6. Ślęża Sobótka 4 9 - 5 7
7. Sparta II Wrocław 4 8 - 8 5
8. GOKiS Kąty Wrocławskie 4 7 - 8 5
9. LZS Zachowice 4 6 - 9 4
10. GLKS Mietków 4 5 - 13 1
Link do pełnej tabeli
Klub Sportowy INDATA Software Sparta Wrocław prowadzi nabór do dwóch drużyn seniorskich, które w nowym sezonie 2019/20 występować będą w rozgrywkach ligowych "B" klasy oraz w Pucharze Polski.

Mowa tutaj o pierwszym zespole INDATA Software Sparta Wrocław, który po spadku z "A" klasy, w najbliższym sezonie występować będzie w rozgrywkach wrocławskiej "B" klasy oraz drugiej drużynie Sparta II Wrocław, która trzeci sezon z rzędu rywalizować będzie na szczeblu wrocławskiej "B" klasy. Dodatkowo obie nasze drużyny uczestniczyć będą także w rozgrywkach Okręgowego Pucharu Polski.

Celem dla naszego klubu na sezon 2019/20 będzie zdobycie mistrzostwa "B" klasy i awans do wyższej ligi!


Jednocześnie nasz klub występuje także w rozgrywkach wrocławskiej Ligi Playarena - największych w Polsce rozgrywkach w piłce nożnej 6-osobowej, w których posiadać będziemy dwie drużyny w sezonie ligowym 2019/20 (występujących na poziomie 1. i 3. Ligi).


Jeśli Twoją pasją jest piłka nożna, nie wyobrażasz sobie dnia codziennego bez wysiłku fizycznego i masz na tyle wielką determinację, by cały czas rozwijać swoje umiejętności - zgłoś się do nas koniecznie wypełniając formularz naborowy!

Osoba chętna do gry w naszym klubie, po wcześniejszej weryfikacji swojej osoby, zostanie zaproszona na kilka treningów drużyny. O ostatecznym pozyskaniu chętnego zawodnika do INDATA Software Sparty Wrocław i przydzieleniu go do jednej z naszych drużyn, zdecyduje po kilku odbytych treningach Sztab Szkoleniowy klubu.

Szczegółowy wykaz naszych treningów znajduje się na stronie w zakładce Klub / Treningi.

O klubie

Klub Sportowy INDATA Software Sparta Wrocław to prężnie rozwijający się wrocławski klub piłkarski, starający się stworzyć swoim zawodnikom namiastkę profesjonalnej piłki. Chcemy sprawić, aby zawodnicy żyli klubem nie tylko na boisku podczas meczów i treningów, ale także poza nim.

W Zarządzie Klubu oraz w sztabie szkoleniowym znajdują się młode i ambitne osoby, chcące piąć się w hierarchii dolnośląskiej piłki. Staramy się aktywnie uczestniczyć w social mediach i pokazywać klub z jak najlepszej strony.

Sparta Wrocław to zatem nie tylko nazwa, ale przede wszystkim duże grono osób żyjących losami drużyny przez 24 godziny na dobę. W sezonie 2018/19 we wszystkiego typu piłkarskich rozgrywkach, aktywnie występuje pięć naszych zespołów, a liczba zawodników uczestniczących w obecnym przekroczyła 100 osób!

Czytaj więcej

Sparta Wrocław Juniors

W czerwcu 2017 roku, po awansie do "A" klasy, zdecydowaliśmy się na utworzenie grupy młodzieżowej. W najbliższych dwóch latach nasza grupa funkcjonować będzie w kategorii wiekowej 2010, 2011 i 2012.

Drużyna pod wodzą doświadczonego i wykwalifikowanego trenera Łukasza Zająca od sezonu 2017/18 roku bierze udział w turniejach strefowych Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. Wszystko to odbywa się przy współudziale rodziców dzieci. Grupa najmłodszych zawodników regularnie trenuje na obiektach Szkoły Podstawowej nr 113 na wrocławskim osiedlu Nowy Dwór. W cieplejszych miesiącach treningi odbywają się na świeżym powietrzu - na Orliku, w zimie natomiast - na sali gimnastycznej.

W szkółce piłkarskiej naszego klubu kształtować będziemy nie tylko umiejętności piłkarskie młodych adeptów futbolu, ale także ich charaktery. Nabór do drużyny młodzieżowej jest cały czas otwarty!

Czytaj więcej

Sukcesy

1
1. miejsce "B" klasa
1
1. miejsce "C" klasa
1
2. miejsce "B" klasa
2
3. miejsce "B" klasa
2
1/16 Okręgowy PP
3
Finały MP Playarena
1
3. miejsce Finały OMW

Sponsorzy

Partnerzy