Main Menu

Następny mecz "B" klasy V

Następny mecz "B" klasy IX

Ostatni mecz "B" klasy V

Orzeł Święta Katarzyna
4 : 2
INDATA Software Sparta Wrocław

Ostatni mecz "B" klasy IX

Pogoń Wrocław
3 : 0
Sparta II Wrocław

Tabela ligowa "B" klasy V

P Klub M Br Pkt
4. Szaluna Zębice 4 9 - 5 9
5. Błękitni Siedlce 3 15 - 5 7
6. Jankowianka Wierzbno 4 11 - 7 7
7. INDATA Software Sparta Wrocław 4 13 - 9 6
8. Orzeł Święta Katarzyna 4 6 - 11 4
9. Polonia Godzikowice 3 2 - 14 3
Link do pełnej tabeli

Tabela ligowa "B" klasy IX

P Klub M Br Pkt
9. Malinka Malin 4 11 - 17 4
10. Lwy Wrocław 4 10 - 15 3
11. Sparta II Wrocław 4 4 - 10 2
12. Błyskawica Szewce 4 7 - 18 1
13. Tomtex II Widawa Wrocław 4 5 - 23 0
14. Silesia Szymanów 4 5 - 34 0
Link do pełnej tabeli
32-letni trener Maciej Sztochel objął funkcję szkoleniowca pierwszego zespołu INDATA Software Sparty Wrocław na sezon rozgrywkowy 2021/22.

Po zakończeniu ostatniego sezonu, który dla pierwszego zespołu Sparty Wrocław zakończył się spadkiem z "A" klasy i powrotem do "B" klasy, z funkcją trenera jedynki pożegnał się trener Mateusz Pilch. Piastował on tę funkcję od września 2020 roku. Misję odbudowy pozycji Sparty Wrocław w rozgrywkach "B" klasy i walki o powrót do wyższej ligi, otrzymał 32-letni trener Maciej Sztochel. 

Nowy szkoleniowiec pierwszego zespołu Sparty prowadził kilka drużyn z województwa dolnośląskiego: Dąb Dobroszyce (zespół występujący w "A" klasie), Sokół Sokołowice ("B" klasa) oraz w ostatnim sezonie 2020/21 Zorzę Wilkszyn (5. miejsce w rozgrywkach wrocławskiej "B" klasy). W latach gry zawodniczej był członkiem kadry Dolnego Śląska u trenera Łukasza Becelli oraz występował w reprezentacji Polski U17 prowadzonej wówczas przez Dariusza Dziekanowskiego. Jako zawodnik występował w zespołach UKS SMS Łódź, Gawinie Królewska Wola oraz w Pogoni Oleśnica. Jego dobrze rozwijającą się karierę piłkarską przerwała niestety kontuzja więzadeł kolana, której doznał w młodym wieku. Po poważnej kontuzji swoją przygodę z piłką kontynuował między innymi w takich drużynach jak Lotnik Twardogóra, Dąb Dobroszyce, WKS Wierzbice i Błękitni Jerzmanowo. Jednocześnie zdecydował się także na zdobycie uprawnień trenerskich oraz rozpoczęcie kariery szkoleniowej.

Przed szkoleniowcem trwający raptem kilka tygodni letni okres przygotowawczy, w czasie którego będzie musiał poznać drużynę i wyselekcjonować grupę zawodników, która od pierwszej kolejki ligowej rozpocznie walkę o powrót do "A" klasy. Pierwszy zespół Sparty znajdować się będzie w Grupie V wrocławskiej "B" klasy, która zainauguruje nowy sezon w dniu 29. sierpnia 2021 roku.

Oficjalnie witamy na pokładzie Sparty Wrocław nowego trenera i życzymy mu powodzenia i sukcesów z zespołem!

O klubie

Klub Sportowy INDATA Software Sparta Wrocław to prężnie rozwijający się wrocławski klub piłkarski, starający się stworzyć swoim zawodnikom namiastkę profesjonalnej piłki. Chcemy sprawić, aby zawodnicy żyli klubem nie tylko na boisku podczas meczów i treningów, ale także poza nim.

W Zarządzie Klubu oraz w sztabie szkoleniowym znajdują się młode i ambitne osoby, chcące piąć się w hierarchii dolnośląskiej piłki. Staramy się aktywnie uczestniczyć w social mediach i pokazywać klub z jak najlepszej strony.

Sparta Wrocław to zatem nie tylko nazwa, ale przede wszystkim duże grono osób żyjących losami drużyny przez 24 godziny na dobę. W sezonie 2020/21 we wszystkiego typu piłkarskich rozgrywkach, aktywnie występują trzy nasze zespoły, a liczba zawodników uczestniczących w zmaganiach wynosiła ponad 70 osób!

Czytaj więcej

Nabór do klubu

INDATA Software Sparta Wrocław przed startem nowego sezonu 2021/22 prowadzi nabór do dwóch drużyn seniorskich, które występować będą w rozgrywkach ligowych wrocławskiej "B" klasy.

Mowa tutaj o pierwszym zespole INDATA Software Sparta Wrocław, który w sezonie 2020/21 występował w rozgrywkach "A" klasy i w obecnym sezonie będzie walczył o mistrzostwo "B" klasy i powrót do wyższej ligi oraz o ambitnym drugim zespole Sparta II Wrocław, który piąty sezon z rzędu rywalizować będzie na szczeblu wrocławskiej "B" klasy.

Zawodnik chętny do gry w naszym klubie, po wcześniejszej weryfikacji swojej osoby, zostanie zaproszony na kilka treningów drużyny. Wypełnij formularz i DOŁĄCZ DO NAS!

Formularz zgłoszeniowy

Sukcesy

2
1. miejsce "B" klasa
1
1. miejsce "C" klasa
1
2. miejsce "B" klasa
2
3. miejsce "B" klasa
1
1/16 Okręgowy PP
4
1/32 Okręgowy PP
3
Finały MP Playarena
1
3. miejsce Finały OMW

Sponsorzy

Partnerzy