Main Menu


Nabór do drużyny młodzieżowej!!!


Klub Sportowy INDATA Software Sparta Wrocław prowadzi nabór do drużyny młodzieżowej Sparta Wrocław Juniors - roczniki 2010, 2011 i 2012.

Do dołączenia do drużyny zapraszamy wszystkie chętne dzieci urodzone w latach 2010 - 2012. Zespół w sezonie 2018/19 występować będzie w turniejach strefowych organizowanych przez Dolnośląski Związek Piłki Nożnej.

W okresie jesiennym, drużyna młodzieżowa pod okiem trenera z licencją i odpowiednimi uprawnieniami, trenuje dwa razy w tygodniu (w środy i w czwartki) na sztucznym boisku oraz na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 113 przy ulicy Zemskiej 16D na Nowym Dworze we Wrocławiu, w następujących terminach: W ŚRODY w godzinach 17:00 - 18:00 (boisko) oraz W CZWARTKI w godzinach 18:00 - 19:00 (sala). W okresie zimowym treningi odbywać się będą tylko na hali.

Informujemy, że pierwszy trening dla każdego nowego chętnego do dołączenia do drużyny dziecka, jest całkowicie DARMOWY!

Każdy nowy zawodnik, który przystąpi do zespołu i podpisze deklarację członkowską, otrzyma profesjonalny strój meczowo-treningowy Nike (koszulka + spodenki + getry)!

Zapewniamy bezpieczeństwo, profesjonalne warunki treningowe, najwyższy poziom organizacji, wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę trenerską, a przede wszystkim - dobrą zabawę!

Daj swojemu dziecku szansę zostać piłkarzem z charakterem!

Sponsorzy

Partnerzy