Main Menu


NABÓR DO SPARTY WROCŁAW W NOWYM SEZONIE 2023/24!!

Klub Sportowy INDATA Software Sparta Wrocław prowadzi nabór do dwóch drużyn seniorskich, które w nowym sezonie 2023/24 występować będą w rozgrywkach ligowych wrocławskiej "B" klasy.

Pierwszy zespół INDATA Software Sparty Wrocław w swojej dotychczasowej historii dwukrotnie zdobywał mistrzostwo "B" klasy. Osiągnięcie to udało się wywalczyć w sezonach: 2016/17 oraz 2019/20. W sezonach rozgrywkowych 2017/18 i 2018/19 oraz 2020/21 drużyna występowała na poziomie wrocławskiej "A" klasy. Nowy sezon rozgrywkowy będzie piętnastym w historii dla pierwszego zespołu Sparty. Drugi zespół Sparty II Wrocław dwukrotnie w swojej historii plasował się na szóstej pozycji w rozgrywkach "B" klasy. Nowy sezon będzie dla drużyny siódmym z rzędu, w którym rywalizować będzie ona na szczeblu wrocławskiej "B" klasy.10 POWODÓW ZA - DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ NA SPARTĘ?!1. Treningi na wynajętym boisku z pełnym zapleczem szatniowo-sanitarnym.

2. Dobra lokalizacja boiska (ulica Sztabowa - blisko centrum Wrocławia).3. Dogodne godziny treningów - wieczorami (przy sztucznym oświetleniu).

4. Dwa profesjonalne treningi w tygodniu (we wtorki i w piątki).5. Treningi pod okiem wykwalifikowanych trenerów (licencje UEFA).

6. Możliwość podnoszenia swoich umiejętności piłkarskich.


7. Rozgrywanie meczów w licznych rozgrywkach (B klasa - dwie drużyny i Playarena).

8. Profesjonalna "otoczka" wokół klubu (strona internetowa i media społecznościowe)9. Występowanie w profesjonalnych strojach meczowych Nike.

10. Dostęp do koszulek treningowych Nike i licznego klubowego sprzętu.3 KROKI - JAK ZOSTAĆ ZAWODNIKIEM SPARTY*?!

1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj.

2. W odpowiedzi otrzymasz komplet informacji i zaproszenie na treningi.

3. Przyjdź na trening** i zaprezentuj swoje umiejętności trenerom.

* Każdego zawodnika w klubie obowiązuje miesięczna składka członkowska w wysokości 50,00 zł.

** Szczegółowy wykaz naszych treningów znajduje się na stronie w zakładce Klub / Treningi.

Partnerzy