Main Menu


NABÓR DO SPARTY WROCŁAW NA SEZON 2021/22!!

Klub Sportowy INDATA Software Sparta Wrocław prowadzi nabór do dwóch drużyn seniorskich, które w sezonie 2021/22 będą występować w rozgrywkach ligowych wrocławskiej "B" klasy. Celem zespołu w tym sezonie będzie zdobycie mistrzostwa "B" klasy i powrót do "A" klasy!

Pierwszy zespół INDATA Software Sparty Wrocław w swojej dotychczasowej historii dwukrotnie zdobywał mistrzostwo "B" klasy. Osiągnięcie to udało się wywalczyć w sezonach: 2016/17 oraz 2019/20. W sezonach rozgrywkowych 2017/18 i 2018/19 oraz 2020/21 drużyna występowała na poziomie wrocławskiej "A" klasy. Drugi zespół Sparty II Wrocław dwukrotnie w swojej historii plasował się na szóstej pozycji w rozgrywkach "B" klasy. Nowy sezon będzie dla drużyny piątym z rzędu, w którym rywalizować będzie ona na szczeblu wrocławskiej "B" klasy.Pierwszy zespół Sparty Wrocław:

Dla pierwszego zespołu Sparty sezon 2021/22 będzie trzynastym na szczeblu oficjalnych rozgrywek. Przez pierwsze dwa lata drużyna występowała w "C" klasie. W sezonie 2010/11 po zdobyciu mistrzostwa "C" klasy, zespół awansował do "B" klasy. W ciągu czterech sezonów występów na tym poziomie rozgrywek, udało nam się dwukrotnie zająć wysokie trzecie miejsce na podium (w latach 2012 i 2013). W sezonie 2014/15 zespół zdobył wicemistrzostwo Grupy V wrocławskiej "B" klasy. Sezon 2015/16 był kolejnym, w którym uczestniczyliśmy w walce o awans do "A" klasy, jednak ostatecznie zakończyliśmy go na czwartym miejscu. Sezon 2016/17 drużyna zakończyła na pierwszym miejscu w Grupie V (w całym sezonie notując tylko trzy porażki) i za sprawą zdobycia mistrzostwa "B" klasy, wywalczyła ona upragniony awans do "A" klasy! Był to największy sukces w dotychczasowej historii klubu! W pierwszym sezonie startów w "A" klasie, Sparcie udało się utrzymać w lidze, zajmując ostatecznie dziesiąte miejsce w lidze. Sezon 2018/19 okazał się jeszcze trudniejszy od poprzedniego. Sparcie nie udało się obronić miejsca w "A" klasie i zespół po dwóch latach występów na tym poziomie rozgrywkowym, spadł do niższej ligi. Na szczęście rozbrat z wyższą ligą trwał tylko jeden sezon. Pierwszy zespół Sparty w skróconym przez pandemię koronawirusa sezonie, zdobył mistrzostwo "B" klasy Grupy VII, dzięki czemu może szykować się do trzeciego w swojej historii sezonu startów we wrocławskiej "A" klasie.

Drugi zespół Sparty Wrocław:

Ze względu na dużą liczbę trenujących zawodników, na wiosnę 2013 roku oficjalnie powołana została do życia została druga drużyna Sparty, która przystąpiła do rozgrywek "C" klasy. Obecny sezon 2020/21 będzie jej ósmym startem w oficjalnych rozgrywkach. W debiutanckim sezonie 2013/2014 Sparta II zajęła niezłe siódme miejsce. Rok później Sparta II uplasowała się na ósmej pozycji. W rozgrywkach w sezonie 2015/16 zespół zanotował swój najlepszy wynik w historii - zajął piąte miejsce. Świetna runda wiosenna i zdobycie wicemistrzostwa wiosny, spowodowały zakończenie sezonu 2016/17 na szóstym miejscu w "C" klasie. Ze względu na reorganizację rozgrywek, w sezonie 2017/18 drużyna występowała na poziomie "B" klasy. W pierwszym sezonie startów, druga drużyna zajęła wysokie szóste miejsce w "B" klasie. Kiepska jesień i bardzo dobra wiosna spowodowały, że drużyna w ostatnim sezonie 2018/19, zakończyła rozgrywki w "B" klasie na dziesiątym miejscu w 15-drużynowej grupie, chociaż w tabeli wiosny zajęliśmy szóstą lokatę. W sezonie 2019/20, w którym ze względu na epidemię koronawirusa udało się rozegrać tylko rundę jesienną, drużyna zajęła szóste miejsce w stawce Grupy VII wrocławskiej "B" klasy. Ambicje drugiego zespołu Sparty sięgają walki o czołowe lokaty w lidze w nowym sezonie 2020/21.

Jednocześnie nasz klub występuje także w rozgrywkach Playarena - największych w Polsce rozgrywkach w piłce nożnej 6-osobowej, w których posiadamy drużynę, która w sezonie ligowym 2021/22 występować będzie na najwyższym poziomie rozgrywkowym - w 1. Lidze Playarena Wrocław.Jeśli Twoją pasją jest piłka nożna, nie wyobrażasz sobie dnia bez wysiłku fizycznego i masz na tyle wielką determinację, by cały czas rozwijać swoje umiejętności - zgłoś się do nas koniecznie wypełniając formularz naborowy!

Osoba chętna do gry w naszym klubie, po wcześniejszej weryfikacji swojej osoby, zostanie zaproszona na kilka treningów drużyny. O ostatecznym pozyskaniu chętnego zawodnika do INDATA Software Sparty Wrocław i przydzieleniu go do jednej z naszych drużyn, zdecyduje po kilku odbytych treningach Sztab Szkoleniowy klubu.

Szczegółowy wykaz naszych treningów znajduje się na stronie w zakładce Klub / Treningi.

Sponsorzy

Partnerzy