Main Menu


NABÓR DO KLUBU W SEZONIE 2018/19!!!

Klub Sportowy INDATA Software Sparta Wrocław w sezonie 2018/19 prowadzi nabór do dwóch swoich drużyn, które występują w rozgrywkach ligowych "A" i "B" klasy.

Mowa tutaj o pierwszym zespole INDATA Software Sparta Wrocław, który bierze udział (po raz drugi w historii) w rozgrywkach na poziomie wrocławskiej "A" klasy oraz drugiej drużynie Sparta II Wrocław, która rywalizuje (również po raz drugi w historii) na szczeblu wrocławskiej "B" klasy. Dodatkowo pierwszy zespół Sparty uczestniczy także w rozgrywkach Okręgowego Pucharu Polski.

Dla pierwszego zespołu Sparty sezon 2018/19 jest dziesiątym na szczeblu oficjalnych rozgrywek. Przez pierwsze dwa lata drużyna występowała w "C" klasie. W sezonie 2010/11 po zdobyciu mistrzostwa "C" klasy, zespół awansował do "B" klasy. W ciągu czterech sezonów występów na tym poziomie rozgrywek, udało nam się dwukrotnie zająć wysokie trzecie miejsce na podium (w latach 2012 i 2013). W sezonie 2014/15 zespół zdobył wicemistrzostwo Grupy V wrocławskiej "B" klasy. Sezon 2015/16 był kolejnym, w którym uczestniczyliśmy w walce o awans do "A" klasy, jednak ostatecznie zakończyliśmy go na czwartym miejscu. Sezon 2016/17 drużyna zakończyła na pierwszym miejscu w Grupie V (w całym sezonie notując tylko trzy porażki) i za sprawą zdobycia mistrzostwa "B" klasy, wywalczyła ona upragniony awans do "A" klasy! W pierwszym sezonie startów w "A" klasie, Sparcie udało się utrzymać w lidze. Obecny sezon 2018/19 jest drugim, w którym klub występuje na tym poziomie rozgrywek.

Ze względu na dużą liczbę trenujących zawodników, na wiosnę 2013 roku oficjalnie powołana została do życia została druga drużyna Sparty. Obecny "B" klasowy sezon 2018/19 jest jej szóstym startem w oficjalnych rozgrywkach. W debiutanckim sezonie 2013/2014 zajęła niezłe siódme miejsce. Rok później Sparta II uplasowała się na ósmej pozycji. W rozgrywkach w sezonie 2015/16 zespół zanotował swój najlepszy wynik w historii - zajął piąte miejsce. Świetna runda wiosenna i zdobycie wicemistrzostwa wiosny, spowodowały zakończenie sezonu 2016/17 na szóstym miejscu w "C" klasie. Ze względu na reorganizację rozgrywek, w sezonie 2017/18 drużyna występowała na poziomie "B" klasy. W pierwszym sezonie startów, druga drużyna zajęła wysokie szóste miejsce w "B" klasie. Obecnie znajduje się w dolnej części tabeli.

Jednocześnie nasz klub występuje także w rozgrywkach wrocławskiej Ligi Playarena - największych w Polsce rozgrywkach w piłce nożnej 6-osobowej, w których posiadamy dwie drużyny w sezonie ligowym 2018/19.Jeśli Twoją pasją jest piłka nożna, nie wyobrażasz sobie dnia codziennego bez wysiłku fizycznego i masz na tyle wielką determinację, by cały czas rozwijać swoje umiejętności - zgłoś się do nas koniecznie wypełniając formularz naborowy!

Osoba chętna do gry w naszym klubie, po wcześniejszej weryfikacji swojej osoby, zostanie zaproszona na kilka treningów drużyny. O ostatecznym pozyskaniu chętnego zawodnika do INDATA Software Sparty Wrocław i przydzieleniu go do jednej z naszych drużyn, zdecyduje po kilku odbytych treningach Sztab Szkoleniowy klubu.

Szczegółowy wykaz naszych treningów znajduje się na stronie w zakładce Klub / Treningi.

Sponsorzy

Partnerzy