Main Menu


ZAGRAJ W MISTRZOWSKIM KLUBIE!!!

Klub Sportowy INDATA Software Sparta Wrocław w sezonie 2018/19 prowadzi nabór do dwóch swoich drużyn, które występują w rozgrywkach ligowych "A" i "B" klasy.

Mowa tutaj o pierwszym zespole INDATA Software Sparta Wrocław, który bierze udział (po raz drugi w historii) w rozgrywkach na poziomie wrocławskiej "A" klasy oraz drugiej drużynie Sparta II Wrocław, która rywalizuje (również po raz drugi w historii) na szczeblu wrocławskiej "B" klasy. Dodatkowo pierwszy zespół Sparty uczestniczy także w rozgrywkach Okręgowego Pucharu Polski.

Dla pierwszego zespołu Sparty sezon 2018/19 jest dziewiątym na szczeblu oficjalnych rozgrywek. Przez pierwsze dwa lata drużyna występowała w "C" klasie. W sezonie 2010/11 po zdobyciu mistrzostwa "C" klasy, zespół awansował do "B" klasy. W ciągu czterech sezonów występów na tym poziomie rozgrywek, udało nam się dwukrotnie zająć wysokie trzecie miejsce na podium (w latach 2012 i 2013). W sezonie 2014/15 zespół zdobył wicemistrzostwo Grupy V wrocławskiej "B" klasy. Sezon 2015/16 był kolejnym, w którym uczestniczyliśmy w walce o awans do "A" klasy, jednak ostatecznie zakończyliśmy go na czwartym miejscu. Sezon 2016/17 drużyna zakończyła na pierwszym miejscu w Grupie V (w całym sezonie notując tylko trzy porażki) i za sprawą zdobycia mistrzostwa "B" klasy, wywalczyła ona upragniony awans do "A" klasy! W rozgrywkach "A" klasy pierwszy zespół Sparty występuję w sezonie ligowym 2017/18.

Ze względu na dużą liczbę trenujących zawodników, na wiosnę 2013 roku oficjalnie powołana została do życia została druga drużyna Sparty. Obecny "B" klasowy sezon 2017/18 jest jej piątym startem w oficjalnych rozgrywkach. W debiutanckim sezonie 2013/2014 zajęła niezłe siódme miejsce. Rok później Sparta II uplasowała się na ósmej pozycji. W rozgrywkach w sezonie 2015/16 zespół zanotował swój najlepszy wynik w historii - zajął piąte miejsce. Świetna runda wiosenna i zdobycie wicemistrzostwa wiosny, spowodowały zakończenie sezonu 2016/17 na szóstym miejscu w "C" klasie. Ze względu na reorganizację rozgrywek, w nowym sezonie drużyna występuję na poziomie "B" klasy, w której cały czas znajduje się w ścisłej czołówce tabeli.

Jednocześnie nasz klub występuje także w rozgrywkach wrocławskiej Ligi Nike Playarena - największych w Polsce rozgrywkach w piłce nożnej 6-osobowej, w których posiadamy dwie drużyny w sezonie ligowym 2018/19.Jeśli Twoją pasją jest piłka nożna, nie wyobrażasz sobie dnia codziennego bez wysiłku fizycznego i masz na tyle wielką determinację, by cały czas rozwijać swoje umiejętności - zgłoś się do nas koniecznie wypełniając formularz naborowy!

Osoba chętna do gry w naszym klubie, po wcześniejszej weryfikacji swojej osoby, zostanie zaproszona na kilka treningów drużyny. O ostatecznym pozyskaniu chętnego zawodnika do INDATA Software Sparty Wrocław i przydzieleniu go do jednej z naszych drużyn, zdecyduje po kilku odbytych treningach Sztab Szkoleniowy klubu.

Szczegółowy wykaz naszych treningów znajduje się na stronie w zakładce Klub / Treningi.

Sponsorzy

Partnerzy