Main Menu

Poszukujemy zimowych sparingpartnerów!

"B" klasowa Sparta II Wrocław poszukuje rywali na mecze sparingowe w zimowym okresie przygotowawczym.

Sparta II Wrocław poszukuje nowego trenera!

Występujący w Grupie V wrocławskiej „B” klasy – zespół Sparty II Wrocław, poszukuje osoby na stanowisko pierwszego trenera na rundę wiosenną sezonu 2018/19.

Minimalna porażka ze Śródmieście Team!

W rozegranym w niedzielne przedpołudnie meczu dziesiątej kolejki sezonu 2018/19 w rozgrywkach 1. Ligi Playareny, INDATA Software Sparta Wrocław przegrała na boisku przy ulicy Kraińskiego 16:18 (6:11) z zespołem FC Śródmieście Team.

Łukasz Kropski nie jest już trenerem drugiego zespołu Sparty.

Z dniem 27. listopada 2018 roku, trener Łukasz Kropski zakończył swoją przygodę z klubem i przestał pełnić funkcję szkoleniowca zespołu Sparta II Wrocław.

Mikołajki Sparta Wrocław Juniors!

W czwartek 06.12.2018 roku w godzinach 18:00 - 19:00 odbędą się Mikołajki Sparta Wrocław Juniors.

Niedzielna porażka z Alkopoligamią!

W rozegranym w niedzielne przedpołudnie meczu dziewiątej kolejki sezonu 2018/19 w rozgrywkach 1. Ligi Playareny, INDATA Software Sparta Wrocław przegrała na boisku przy ulicy Terenowej 7:15 (2:8) z zespołem Alkopoligamia.

Wysoka wygrana w "meczu o sześć punktów"!

W rozegranym w środę wieczorem meczu ósmej kolejki sezonu 2018/19 w rozgrywkach 1. Ligi Playareny, INDATA Software Sparta Wrocław wysoko rozgromiła na boisku przy ulicy Terenowej 29:10 (13:5) zespół LGW Stare Miasto.

W treści newsa znajduje się lista zawodników INDATA Software Sparty Wrocław, którzy zapłacili klubową składkę za miesiąc listopad.

Zwycięstwo wypuszczone z rąk w ostatnich minutach!

W meczu trzynastej kolejki wrocławskiej "A" klasy Grupy III, INDATA Software Sparta Wrocław zremisowała u siebie na boisku na Niskich Łąkach 1:1 (1:0) z zespołem Polonia Jaksonów.

Przegrana w samej końcówce meczu!

W meczu czternastej kolejki wrocławskiej "B" klasy Grupy V, Sparta II Wrocław przegrała u siebie na boisku na Niskich Łąkach 1:3 (1:1) z zespołem Błękitni Krzeczyn.

Wygrać u siebie w ostatnim meczu rundy!

W niedzielę 18 listopada odbędzie się czternasta kolejka rozgrywek wrocławskiej "B" klasy Grupy V w sezonie 2018/19.

Mecz o sześć punktów z Polonią Jaksonów!

W niedzielę 18 listopada odbędzie się trzynasta kolejka rozgrywek wrocławskiej "A" klasy Grupy III w sezonie 2018/19.

Sponsorzy

Partnerzy