Main Menu

FC 78 rozgromione! Mistrzostwa Polski na wyciągnięcie ręki!

W meczu dwudziestej kolejki 1. Ligi wrocławskiej Playarena, INDATA Software Sparta Wrocław zwyciężyła na boisku na Nowowiejskiej 12:3 (6:2) z zespołem FC 78 Wrocław.

Informacje dotyczące lipcowej składki rejestracyjnej na nowy sezon rozgrywkowy 2021/22.

Sparing z Orłem Święta Katarzyna na Sztabowej!

W niedzielę 01 sierpnia drugi zespół Sparty Wrocław rozegra drugi mecz sparingowy w letnim okresie przygotowawczym.

Sparing z Perłą Węgrów na Sztabowej!

W niedzielę 01 sierpnia pierwszy zespół Sparty Wrocław rozegra pierwszy mecz sparingowy w letnim okresie przygotowawczym.

Znamy nazwisko nowego trenera Sparty II Wrocław!

29-letni trener Grzegorz Gronowski objął funkcję szkoleniowca drugiego zespołu INDATA Software Sparty Wrocław na sezon rozgrywkowy 2021/22.

Zwycięstwo z Red Devils! Sparta z szansami na Mistrzostwa Polski!

W meczu osiemnastej kolejki 1. Ligi wrocławskiej Playarena, INDATA Software Sparta Wrocław zwyciężyła na boisku na Nowowiejskiej 8:6 (4:3) z zespołem Red Devils Wrocław.

Wyjazdowy sparing z Galakticos II Solna!

W niedzielę 25 lipca drugi zespół Sparty Wrocław rozegra pierwszy mecz sparingowy w letnim okresie przygotowawczym.

Poznaliśmy nowego trenera pierwszego zespołu Sparty!

32-letni trener Maciej Sztochel objął funkcję szkoleniowca pierwszego zespołu INDATA Software Sparty Wrocław na sezon rozgrywkowy 2021/22.

Wygrana w meczu walki z Turbojulitą!

W meczu piętnastej kolejki 1. Ligi wrocławskiej Playarena, INDATA Software Sparta Wrocław zwyciężyła na boisku na Traugutta 12:8 (6:4) z zespołem FC Turbojulita.

Minimalna porażka z LGW Stare Miasto!

W meczu trzynastej kolejki 1. Ligi wrocławskiej Playarena, INDATA Software Sparta Wrocław przegrała na boisku na Nowowiejskiej 6:8 (3:1) z zespołem LGW Stare Miasto.

W treści newsa znajduje się lista zawodników INDATA Software Sparty Wrocław, którzy zapłacili klubową składkę za miesiąc czerwiec.

Domowa porażka z Grunwaldem na koniec sezonu!

W meczu dwudziestej siódmej kolejki wrocławskiej "B" klasy Grupy V, Sparta II Wrocław przegrała u siebie na boisku na Sztabowej 1:4 (1:1) z drużyną Grunwald Wrocław.

Sponsorzy

Partnerzy