Main Menu

Pojedynek z Odrą Kotowice!

W niedzielę 12 lipca drugi zespół Sparty Wrocław rozegra drugi mecz sparingowy w letnim okresie przygotowawczym.

Wyjazdowy mecz z Borowianką!

W niedzielę 12 lipca pierwszy zespół Sparty Wrocław rozegra drugi mecz sparingowy w letnim okresie przygotowawczym.

Sparingowe starcie z AP Oleśnica!

W niedzielę 05 lipca drugi zespół Sparty Wrocław rozegra pierwszy mecz sparingowy w letnim okresie przygotowawczym.

Mecz sparingowy z Zieloni Rakoszyce!

W niedzielę 05 lipca pierwszy zespół Sparty Wrocław rozegra pierwszy mecz sparingowy w letnim okresie przygotowawczym.

W treści newsa znajduje się lista zawodników INDATA Software Sparty Wrocław, którzy zapłacili klubową składkę za miesiąc czerwiec.

REMONTADA SPARTY! Z 0:4 na 11:5!

W rozegranym w czwartkowy wieczór meczu siedemnastej kolejki sezonu 2019/20 w rozgrywkach wrocławskiej 1. Ligi Playarena, INDATA Software Sparta Wrocław zwyciężyła na boisku na Nowowiejskiej 11:5 (1:4) z zespołem Wolves II Wrocław.

Poszukujemy rywali na sparingi w letnim okresie przygotowawczym!

Oba nasze zespoły, zarówno pierwsza "A"-klasowa, jak i druga "B"-klasowa drużyna Sparty Wrocław, poszukują sparingpartnerów na letni okres przygotowawczy.

Trzecia sparingowa wygrana z rzędu!

Trzecią z rzędu wygraną w meczu sparingowym rozgrywek Playarena odnieśli zawodnicy INDATA Software Sparta Wrocław. W niedzielne południe na boisku na Traugutta pokonali oni zespół FC Future Stars.

Druga sparingowa wygrana!

W niedzielne deszczowe południe zawodnicy INDATA Software Sparta Wrocław rozegrali czwarty mecz sparingowy przed wznowieniem rozgrywek Playarena. Tym razem naszym rywalem była drużyna złożona z zagranicznych zawodników - Missing Telvin.

Wygrana w sparingu z LGW!

W deszczowej aurze przyszło rozgrywać zawodnikom INDATA Software Sparta Wrocław trzeci mecz sparingowy przed wznowieniem rozgrywek Playarena. Naszym przeciwnikiem był nasz ligowy rywal - zespół LGW Stare Miasto.

Pożyteczny sparing z Huby Team!

W sobotnie południe zawodnicy INDATA Software Sparta Wrocław rozegrali drugi mecz sparingowy w rozgrywkach Playarena. Na odnowionym boisku przy ulicy Traugutta zmierzyliśmy się z drużyną Huby Team.

Pierwsze towarzyskie granie!

Towarzyskim spotkaniem na Orliku w rozgrywkach Playarena, rozpoczęli sportowe odmrażanie zawodnicy INDATA Software Sparta Wrocław. Po prawie 2,5 miesiącach przerwy, wreszcie wyszli oni na boisko!

Sponsorzy

Partnerzy