Main Menu

W treści newsa znajduje się lista zawodników INDATA Software Sparty Wrocław, którzy zapłacili klubową składkę za miesiąc grudzień.

TAK JEST! Fortuna Wrocław pokonana!

W rozegranym w poniedziałkowy wieczór meczu siódmej kolejki sezonu 2020/21 w rozgrywkach wrocławskiej 1. Ligi Playarena, INDATA Software Sparta Wrocław wygrała na boisku na Nowowiejskiej 14:5 (7:2) z zespołem Fortuna Wrocław.

Nowy trener Sparty II Wrocław!

Znamy już nazwisko nowego trenera, który od 14 grudnia 2020 roku obejmie funkcję szkoleniowca zespołu Sparty II Wrocław.

Przegrana z LGW po słabym meczu!

W rozegranym w niedzielne południe meczu szóstej kolejki sezonu 2020/21 w rozgrywkach wrocławskiej 1. Ligi Playarena, INDATA Software Sparta Wrocław przegrała na boisku na Nowowiejskiej 7:8 (3:3) z zespołem LGW Stare Miasto.

Pierwsze trzy punkty w sezonie!

W rozegranym w środowy wieczór meczu piątej kolejki sezonu 2020/21 w rozgrywkach wrocławskiej 1. Ligi Playarena, INDATA Software Sparta Wrocław wygrała na boisku na Nowowiejskiej 8:5 (3:5) z zespołem Wroclaw Roosters.

Sroga lekcja futbolu od PD WildBoars!

W rozegranym w niedzielne południe meczu czwartej kolejki sezonu 2020/21 w rozgrywkach wrocławskiej 1. Ligi Playarena, INDATA Software Sparta Wrocław przegrała na boisku na Nowowiejskiej 4:20 (2:12) z zespołem PD WildBoars.

W treści newsa znajduje się lista zawodników INDATA Software Sparty Wrocław, którzy zapłacili klubową składkę za miesiąc listopad.

Sparta II Wrocław poszukuje nowego trenera!

Występujący w Grupie V wrocławskiej „B” klasy – zespół Sparty II Wrocław, poszukuje osoby na stanowisko pierwszego trenera na rundę wiosenną sezonu 2020/21.

Honorowa porażka z Przyjaciółmi z Boiska!

W rozegranym w czwartkowy wieczór meczu trzeciej kolejki sezonu 2020/21 w rozgrywkach wrocławskiej 1. Ligi Playarena, INDATA Software Sparta Wrocław przegrała na boisku na Nowowiejskiej 3:5 (2:2) z zespołem Przyjaciele z Boiska.

Rzuty wolne pogrążyły Spartę z wiceliderem!

W meczu piętnastej kolejki wrocławskiej "B" klasy Grupy V, drugi zespół INDATA Software Sparta Wrocław przegrał u siebie na boisku na Sztabowej 1:2 (1:1) z drużyną WKS Wilczyce.
Podział punktów na koniec rundy!

W meczu piętnastej kolejki wrocławskiej "A" klasy Grupy III, INDATA Software Sparta Wrocław zremisowała na wyjeździe na Brochowie 1:1 z drużyną KS Semafor Brochów.
Plan spotkań 15. kolejki "A" klasy Grupy III

W weekend 14 - 15. listopada 2020 roku odbędzie się piętnasta kolejka rozgrywek wrocławskiej "A" klasy Grupy III w sezonie rozgrywkowym 2020/21.

Sponsorzy

Partnerzy