Main Menu

W treści newsa znajduje się lista zawodników INDATA Software Sparty Wrocław, którzy zapłacili klubową składkę za miesiąc marzec.

Porażka dwójki z Perłą Węgrów!

W swoim szóstym meczu sparingowym w zimowym okresie przygotowawczym, drugi zespół INDATA Software Sparta Wrocław przegrał na boisku przy ulicy Sztabowej 1:3 (0:0) z drużyną Perła Węgrów.

Klątwa Bykowa trwa!

W swoim szóstym meczu sparingowym w zimowym okresie przygotowawczym, pierwszy zespół INDATA Software Sparta Wrocław przegrał na boisku w Bykowie 2:3 (1:0) z drużyną KS Dobroszów.

Sparing z wiceliderem "B" klasy na Sztabowej!

W niedzielę 08 marca drugi zespół Sparty Wrocław rozegra szósty mecz sparingowy w zimowym okresie przygotowawczym.

Wyjazdowy mecz sparingowy w Bykowie!

W niedzielę 08 marca pierwszy zespół Sparty Wrocław rozegra szósty mecz sparingowy w zimowym okresie przygotowawczym.

Przegrana z Wolves po bezbarwnej grze!

W rozegranym w czwartkowy wieczór meczu szesnastej kolejki sezonu 2019/20 w rozgrywkach wrocławskiej 1. Ligi Playarena, INDATA Software Sparta Wrocław przegrała na boisku na Nowowiejskiej 6:15 (1:4) z zespołem Wolves Wrocław.

Kolejna wysoka wygrana Sparty II Wrocław!

W swoim piątym meczu sparingowym w zimowym okresie przygotowawczym, drugi zespół INDATA Software Sparta Wrocław zwyciężył na boisku w Siechnicach 7:1 (3:0) z drużyną Orzeł Święta Katarzyna.

Pewna wygrana pierwszego zespołu!

W swoim piątym meczu sparingowym w zimowym okresie przygotowawczym, pierwszy zespół INDATA Software Sparta Wrocław zwyciężył na boisku przy ulicy Sztabowej 6:1 (2:1) z drużyną Płomień Wisznia Mała.

W treści newsa znajduje się lista zawodników INDATA Software Sparty Wrocław, którzy zapłacili klubową składkę za miesiąc luty.

Wyjazdowy mecz sparingowy w Siechnicach!

W niedzielę 01 marca drugi zespół Sparty Wrocław rozegra piąty mecz sparingowy w zimowym okresie przygotowawczym.

Mecz sparingowy z Płomieniem Wisznia Mała!

W niedzielę 01 marca pierwszy zespół Sparty Wrocław rozegra piąty mecz sparingowy w zimowym okresie przygotowawczym.

Zacięty pojedynek z liderem tabeli!

W rozegranym w środowy wieczór meczu piętnastej kolejki sezonu 2019/20 w rozgrywkach wrocławskiej 1. Ligi Playarena, INDATA Software Sparta Wrocław przegrała na boisku na Nowowiejskiej 4:7 (2:3) z zespołem Soccer Punch.

Sponsorzy

Partnerzy