Main Menu

Ostatni mecz dwójki w sezonie! Wyjazdowe spotkanie z Vamos Wrocław!

W niedzielę 16 czerwca odbędzie się dwudziesta piąta kolejka rozgrywek wrocławskiej "B" klasy Grupy IX w sezonie 2023/24.

Postawić "kropkę nad i" na koniec sezonu! Pokonać Orła na Niskich Łąkach!

W niedzielę 16 czerwca odbędzie się dwudziesta druga kolejka rozgrywek wrocławskiej "B" klasy Grupy V w sezonie 2023/24.

Zwycięstwo rezerw na Sztabowej z Tomtexem II Widawą!

W meczu dwudziestej czwartej kolejki wrocławskiej "B" klasy Grupy IX, Sparta II Wrocław zwyciężyła u siebie na boisku na Sztabowej 2:1 (0:1) z drużyną Tomtex Widawa II Wrocław.
Zwycięstwo jedynki w ważnym meczu w Chwalibożycach! Duży krok w stronę awansu!

W meczu dwudziestej pierwszej kolejki wrocławskiej "B" klasy Grupy V, INDATA Software Sparta Wrocław zwyciężyła na wyjeździe 4:3 (2:1) z drużyną Burzą Chwalibożyce.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Spartańskim Typerze Mistrzostw Europy 2024!

Domowy pojedynek na Sztabowej! Rywalem dwójki - Tomtex II Widawa!

W niedzielę 09 czerwca odbędzie się dwudziesta czwarta kolejka rozgrywek wrocławskiej "B" klasy Grupy IX w sezonie 2023/24.

Przedostatnia kolejka ligowa! Ważny mecz jedynki w Chwalibożycach!

W niedzielę 09 czerwca odbędzie się dwudziesta pierwsza kolejka wrocławskiej "B" klasy Grupy V w sezonie 2023/24.

Zła passa z Błyskawicą Szewce trwa! Wyjazdowa porażka dwójki!

W meczu dwudziestej trzeciej kolejki wrocławskiej "B" klasy Grupy IX, Sparta II Wrocław przegrała na wyjeździe 2:3 (0:1) z drużyną Błyskawica Szewce.
Derby dla Polonii! Porażka dwójki po walce na Sztabowej!

W meczu dwudziestej drugiej kolejki wrocławskiej "B" klasy Grupy IX, Sparta II Wrocław przegrała u siebie na boisku na Sztabowej 1:2 (0:1) z drużyną Polonia Wrocław.
Kolejny mecz ligowy! Wyjazdowe spotkanie z Błyskawicą Szewce!

W niedzielę 02 czerwca odbędzie się dwudziesta trzecia kolejka rozgrywek wrocławskiej "B" klasy Grupy IX w sezonie 2023/24.

Trzy punkty z rywalem z czołówki, po ciężkim wyjazdowym meczu!

W meczu dwudziestej pierwszej kolejki wrocławskiej "B" klasy Grupy IX, Sparta II Wrocław zwyciężyła na wyjeździe na boisku na Sołtysowicach 2:1 (0:0) z drużyną MKS Sołtysowice.
Sparta Wrocław niczym Bayer 04 Leverkusen! Wygrana w doliczonym czasie!

W meczu dziewiętnastej kolejki wrocławskiej "B" klasy Grupy V, INDATA Software Sparta Wrocław zwyciężyła na wyjeździe 2:1 (0:0) z drużyną Odra Kotowice.

Partnerzy