Main Menu

Znamy już listę zawodników Sparty z najwyższą frekwencją za rundę jesienną sezonu 2019/20!

Remis smakujący jak zwycięstwo!

W rozegranym w niedzielne popołudnie meczu dwunastej kolejki sezonu 2019/20 w rozgrywkach wrocławskiej 1. Ligi Playarena, INDATA Software Sparta Wrocław zremisowała na boisku na Nowowiejskiej 12:12 (6:4) z zespołem Alkopoligamia.

Zasłużona porażka na otwarcie roku!

W rozegranym w czwartkowy wieczór meczu jedenastej kolejki sezonu 2019/20 w rozgrywkach wrocławskiej 1. Ligi Playarena, INDATA Software Sparta Wrocław przegrała na boisku na Nowowiejskiej 6:9 (0:4) z zespołem Fuga Team.

W treści newsa znajduje się lista zawodników INDATA Software Sparty Wrocław, którzy zapłacili klubową składkę za miesiąc grudzień.

Plan sparingów Sparty w przerwie zimowej sezonu 2019/20!

Obie nasze "B" klasowe drużyny Sparty Wrocław, zarówno pierwszy jak i drugi zespół, rozegrają mecze sparingowe w zimowym okresie przygotowawczym.

Postraszyli lidera! Minimalna przegrana!

W rozegranym w niedzielne południe meczu dziesiątej kolejki sezonu 2019/20 w rozgrywkach wrocławskiej 1. Ligi Playarena, INDATA Software Sparta Wrocław przegrała na boisku na Nowowiejskiej 10:11 (3:7) z zespołem PD WildBoars.

Nagrody dla dziesięciu zawodników Klubu Sportowego INDATA Software Sparta Wrocław z najwyższą frekwencją w rundzie jesiennej sezonu 2019/20!

W treści newsa znajduje się lista zawodników INDATA Software Sparty Wrocław, którzy zapłacili klubową składkę za miesiąc listopad.

Trzecia wygrana w lidze! LGW pokonane!

W rozegranym w niedzielne południe meczu dziewiątej kolejki sezonu 2019/20 w rozgrywkach wrocławskiej 1. Ligi Playarena, INDATA Software Sparta Wrocław zwyciężyła na boisku na Nowowiejskiej 12:8 (5:1) z zespołem LGW Stare Miasto.

Czwarta wygrana z rzędu Sparty II Wrocław!

W meczu trzynastej kolejki wrocławskiej "B" klasy Grupy VIII, Sparta II Wrocław wygrała na wyjeździe 4:2 (2:0) z drużyną LKS Sadków.
Wysoka wygrana na koniec rundy jesiennej!

W meczu trzynastej kolejki wrocławskiej "B" klasy Grupy VII, INDATA Software Sparta Wrocław zwyciężyła u siebie na boisku przy ulicy Sztabowej 7:2 (4:2) z drużyną Błękitni Pustków Wilczkowski.
Deszczowa przegrana z PD WildBoars!

W rozegranym w środowy wieczór meczu ósmej kolejki sezonu 2019/20 w rozgrywkach wrocławskiej 1. Ligi Playarena, INDATA Software Sparta Wrocław przegrała na boisku na Spółdzielczej 10:14 (4:6) z zespołem PD WildBoars.

Sponsorzy

Partnerzy