Main Menu

Klub Sportowy INDATA Software Sparta Wrocław przed startem sezonu 2018/19 prowadzi nabór do dwóch swoich drużyn, które występują w rozgrywkach ligowych "A" i "B" klasy.

Klub Sportowy INDATA Software Sparta Wrocław przed startem sezonu 2018/19 prowadzi nabór do dwóch swoich drużyn, które występują w rozgrywkach ligowych "A" i "B" klasy.

Mowa tutaj o pierwszym zespole INDATA Software Sparta Wrocław, który bierze udział (po raz pierwszy w historii) w rozgrywkach na poziomie wrocławskiej "A" klasy oraz drugiej drużynie Sparta II Wrocław, która rywalizuje (również po raz pierwszy w historii) na szczeblu wrocławskiej "B" klasy. Dodatkowo pierwszy zespół Sparty uczestniczy także w rozgrywkach Okręgowego Pucharu Polski.

Jednocześnie nasz klub występuje także w rozgrywkach wrocławskiej Ligi Nike Playarena - największych w Polsce rozgrywkach w piłce nożnej 6-osobowej, w których posiadamy dwie drużyny w sezonie ligowym 2017/18.


Jeśli Twoją pasją jest piłka nożna, nie wyobrażasz sobie dnia codziennego bez wysiłku fizycznego i masz na tyle wielką determinację, by cały czas rozwijać swoje umiejętności - zgłoś się do nas koniecznie wypełniając formularz naborowy!

Osoba chętna do gry w naszym klubie, po wcześniejszej weryfikacji swojej osoby, zostanie zaproszona na kilka treningów drużyny. O ostatecznym pozyskaniu chętnego zawodnika do INDATA Software Sparty Wrocław i przydzieleniu go do jednej z naszych drużyn, zdecyduje po kilku odbytych treningach Sztab Szkoleniowy klubu.

Szczegółowy wykaz naszych treningów znajduje się na stronie w zakładce Klub / Treningi.

Sponsorzy

Partnerzy