Main Menu
Home
Klub
Informacje
Drużyna
Klubowy sklep
Multimedia / Społeczność
Drużyny
"A" klasa
"B" klasa
Playarena
Newsy
Galeria
Kontakt
Home
Klub
Informacje
O klubie
Sponsorzy
Sukcesy
Historia
Zarząd Klubu
Stadion
1,5% podatku
TOP w historii
Drużyna
Treningi
Nabór do klubu
Formularz zgłoszeniowy
Mecze sparingowe
Puchar Polski
Klubowy sprzęt
Koszulki
Spodenki
Getry
Dresy
Ortaliony
Torby
Rękawiczki
Czapki
Worki
Społeczność
Rejestracja
Logowanie
Zdjęcia
Facebook
Youtube
Twitter
RODO
Drużyny
Pierwszy zespół
Skład
Trener
Tabela
Terminarz/wyniki
Statystyki
Stroje
Poprzednie sezony
Drugi zespół
Skład
Trener
Tabela
Terminarz/wyniki
Statystyki
Stroje
Poprzednie sezony
Playarena
Drużyna
Tabela
Terminarz/wyniki
Statystyki
Skład
Stroje
Newsy
Galeria
Kontakt
Jesteś tutaj:
Start
Terminarz/wyniki
Tabele
B Klasa 2022/2023 IX
Szukaj mecze
Uczestnik
Wszystko
Burza Godzieszowa
Dąb Pruszowice
Iskra Pasikurowice
Lwy Wrocław
Maślice Wrocław
Mirków II Długołęka
MKS Sołtysowice Wrocław
Orzeł II Pawłowice
Różanka Wrocław
Silesia Szymanów
Sparta II Wrocław
Tomtex II Widawa Wrocław
Wratislavia II Wrocław
Wszystko
Dom
Wyjazd
Kolejka
Wszystko
1 kolejka
10 kolejka
11 kolejka
12 kolejka
13 kolejka
14 kolejka
15 kolejka
16 kolejka
17 kolejka
18 kolejka
19 kolejka
2 kolejka
20 kolejka
21 kolejka
22 kolejka
23 kolejka
24 kolejka
25 kolejka
26 kolejka
3 kolejka
4 kolejka
5 kolejka
6 kolejka
7 kolejka
8 kolejka
9 kolejka
Data
Szukaj
7 kolejka
09-10-2022 16:00
Wratislavia II Wrocław
4 - 0
Silesia Szymanów
09-10-2022 16:00
Różanka Wrocław
4 - 3
Dąb Pruszowice
8 kolejka
16-10-2022 10:00
Orzeł II Pawłowice
3 - 0
Sparta II Wrocław
16-10-2022 11:00
Iskra Pasikurowice
3 - 1
Różanka Wrocław
16-10-2022 11:00
MKS Sołtysowice Wrocław
6 - 3
Mirków II Długołęka
16-10-2022 11:00
Burza Godzieszowa
2 - 3
Wratislavia II Wrocław
16-10-2022 11:00
Tomtex II Widawa Wrocław
1 - 0
Lwy Wrocław
16-10-2022 11:00
Dąb Pruszowice
0 - 5
Maślice Wrocław
9 kolejka
23-10-2022 10:00
Różanka Wrocław
2 - 4
MKS Sołtysowice Wrocław
23-10-2022 10:00
Maślice Wrocław
1 - 0
Iskra Pasikurowice
23-10-2022 11:00
Mirków II Długołęka
6 - 2
Tomtex II Widawa Wrocław
23-10-2022 11:00
Lwy Wrocław
3 - 4
Orzeł II Pawłowice
23-10-2022 15:00
Wratislavia II Wrocław
3 - 1
Dąb Pruszowice
23-10-2022 16:00
Sparta II Wrocław
0 - 2
Silesia Szymanów
10 kolejka
30-10-2022 10:00
Orzeł II Pawłowice
1 - 10
Mirków II Długołęka
30-10-2022 11:00
Iskra Pasikurowice
4 - 1
Wratislavia II Wrocław
30-10-2022 11:00
MKS Sołtysowice Wrocław
4 - 0
Tomtex II Widawa Wrocław
30-10-2022 11:00
Burza Godzieszowa
4 - 2
Sparta II Wrocław
30-10-2022 11:00
Silesia Szymanów
1 - 5
Lwy Wrocław
30-10-2022 13:30
Różanka Wrocław
0 - 2
Maślice Wrocław
«
1
2
3
4
5
6
7
8
»
Ostatnia
5
10
20
25
50
100
Wszystko
Partnerzy