Zespół INDATA Software Sparty Wrocław zmierzy się z drużyną Sparty II Wrocław.
Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00 na sztucznym boisku piłkarskim MCS "Oławka" przy ulicy Na Niskich Łąkach 8 we Wrocławiu.
Zbiórka zawodników wyznaczona została na godzinę 15:00 w szatni na stadionie na Niskich Łąkach - wszystkich zawodników obowiązuje punktualne przybycie! Prosimy o poważne potraktowanie godziny zbiórki i nie spóźnianie się na nią!
Do udziału w meczu mogą zgłosić się zawodnicy znajdujący się w kadrach obu zespołów Sparty Wrocław na zimowy okres przygotowawczy oraz nowi (testowani) zawodnicy.
Osoby chętne do udziału w tym meczu, mogą zgłaszać się poprzez wpis na grupie Facebookowej pierwszego lub drugiego zespołu, wpis w komentarzu do tego newsa, przez naborowego maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez sms na numer 531-271-714 (Łukasz Zajm) do piątku do godziny 24:00.
Pierwszy zespół wystąpi w tym meczu w NIEBIESKICH znacznikach Nike oraz w klubowych getrach o kolorze NIEBIESKIM, w związku z tym wszyscy zawodnicy powinni posiadać swoje koszulki, spodenki i getry.
Drugi zespół wystąpi w tym meczu w CZERWONYCH znacznikach Nike oraz w klubowych getrach o kolorze CZERWONYM, w związku z tym wszyscy zawodnicy powinni posiadać swoje koszulki, spodenki i getry.
Lista zgłoszonych zawodników - pierwszy zespół:
1. Łukasz Zajm
2. Krzysztof Moksiewicz
3. Oleh Dziuma (UKR)
4. Tomasz Peno
5. Mateusz Oczkowski
6. Beniamin Wiórko
7. Łukasz Walkiewicz
8. Mateusz Łącz
9. Anatoliy Reshetniak (UKR)
10. Jakub Wojtasik
11. Maksim Marchenko (UKR)
12. Massimo Bettin (ITA)
13. Piotr Detka
14. Dawid Motak (GK)
15. Daniel Kuzio
16. Norbert Kot
Trener: Mateusz Pilch
Lista zgłoszonych zawodników - drugi zespół:
1. Amadeusz Ławrywianiec
2. Piotr Delegacz
3. Leszek Ruszkowski
4. Mykhal Boiarnikov (UKR)
5. Redha Aroussi (ALG)
6. Paweł Sikorski
7. Łukasz Burzyński
8. Dariusz Baran
9. Dominik Grobel
10. Łukasz Skotnicki
11. Kacper Szwiec
12. Christopher Brown (USA)
13. Andrzej Bober (GK)
14. Michał Skura
15. Patient Muke (CON)
16. Amine Arabab (MAR)
17. Bartłomiej Wiśniewski
Trener: Łukasz Rutkowski