Main Menu

Następny mecz "B" klasy V

Następny mecz "B" klasy IX

Ostatni mecz "B" klasy V

Orzeł Święta Katarzyna
4 : 2
INDATA Software Sparta Wrocław

Ostatni mecz "B" klasy IX

Pogoń Wrocław
3 : 0
Sparta II Wrocław

Tabela ligowa "B" klasy V

P Klub M Br Pkt
4. Szaluna Zębice 4 9 - 5 9
5. Błękitni Siedlce 3 15 - 5 7
6. Jankowianka Wierzbno 4 11 - 7 7
7. INDATA Software Sparta Wrocław 4 13 - 9 6
8. Orzeł Święta Katarzyna 4 6 - 11 4
9. Polonia Godzikowice 3 2 - 14 3
Link do pełnej tabeli

Tabela ligowa "B" klasy IX

P Klub M Br Pkt
9. Malinka Malin 4 11 - 17 4
10. Lwy Wrocław 4 10 - 15 3
11. Sparta II Wrocław 4 4 - 10 2
12. Błyskawica Szewce 4 7 - 18 1
13. Tomtex II Widawa Wrocław 4 5 - 23 0
14. Silesia Szymanów 4 5 - 34 0
Link do pełnej tabeli
Znamy już listę zawodników Sparty z najwyższą frekwencją za rundę wiosenną sezonu 2017/18!

Znamy już listę dziesięciu zawodników obu zespołów INDATA Software Sparta Wrocław, którzy na wiosnę 2018 roku zanotowali najwyższą frekwencję na meczach i treningach naszego klubu.

Klubowa nagroda za frekwencję trafiła łącznie do dziesięciu zawodników. Jest to po pięciu zawodników z pierwszego i drugiego zespołu, którzy na koniec rundy posiadali najwyższą liczbę obecności na Spartańskich wydarzeniach na wiosnę 2018 roku. Obowiązują dane z pliku "Podsumowanie obecności - wiosna 2018". Żadna z poniższych osób nie posiada też zaległości finansowych wobec klubu, wedle stanu na dzień 30.06.2018r.

Nagrodą dla osób z najwyższą frekwencją na treningach będą czarne koszulki Nike Dry Park 18 SS Top! Zawodnicy będą mogli odbierać nagrodę podczas treningów w letnim okresie przygotowawczym.

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy wysokiej frekwencji!

Lista nagrodzonych zawodników:

Pierwszy zespół:

1. Piotr Rybarczyk (73 obecności)
2. Arkadiusz Rożniatowski (58 obecności)
3. Piotr Delegacz (56 obecności)
4. Kamil Lemiecha (51 obecności)
5. Jakub Kowalski (51 obecności)

Drugi zespół:

1. Łukasz Zajm (74 obecności)
2. Andrzej Bober (51 obecności)
3. Jakub Wojtasik (50 obecności)
4. Marek Skatuła (50 obecności)
5. Norbert Długaszek (49 obecności)

Koszulki zamawiane będą pod koniec lipca. Wszystkie zwycięskie osoby poproszone są o podanie rozmiaru koszulki, jaka ma być dla nich zamówiona. Na koszulce nadrukowany będzie klubowy herb (z przodu koszulki) oraz nazwa klubu (z tyłu koszulki).

O klubie

Klub Sportowy INDATA Software Sparta Wrocław to prężnie rozwijający się wrocławski klub piłkarski, starający się stworzyć swoim zawodnikom namiastkę profesjonalnej piłki. Chcemy sprawić, aby zawodnicy żyli klubem nie tylko na boisku podczas meczów i treningów, ale także poza nim.

W Zarządzie Klubu oraz w sztabie szkoleniowym znajdują się młode i ambitne osoby, chcące piąć się w hierarchii dolnośląskiej piłki. Staramy się aktywnie uczestniczyć w social mediach i pokazywać klub z jak najlepszej strony.

Sparta Wrocław to zatem nie tylko nazwa, ale przede wszystkim duże grono osób żyjących losami drużyny przez 24 godziny na dobę. W sezonie 2020/21 we wszystkiego typu piłkarskich rozgrywkach, aktywnie występują trzy nasze zespoły, a liczba zawodników uczestniczących w zmaganiach wynosiła ponad 70 osób!

Czytaj więcej

Nabór do klubu

INDATA Software Sparta Wrocław przed startem nowego sezonu 2021/22 prowadzi nabór do dwóch drużyn seniorskich, które występować będą w rozgrywkach ligowych wrocławskiej "B" klasy.

Mowa tutaj o pierwszym zespole INDATA Software Sparta Wrocław, który w sezonie 2020/21 występował w rozgrywkach "A" klasy i w obecnym sezonie będzie walczył o mistrzostwo "B" klasy i powrót do wyższej ligi oraz o ambitnym drugim zespole Sparta II Wrocław, który piąty sezon z rzędu rywalizować będzie na szczeblu wrocławskiej "B" klasy.

Zawodnik chętny do gry w naszym klubie, po wcześniejszej weryfikacji swojej osoby, zostanie zaproszony na kilka treningów drużyny. Wypełnij formularz i DOŁĄCZ DO NAS!

Formularz zgłoszeniowy

Sukcesy

2
1. miejsce "B" klasa
1
1. miejsce "C" klasa
1
2. miejsce "B" klasa
2
3. miejsce "B" klasa
1
1/16 Okręgowy PP
4
1/32 Okręgowy PP
3
Finały MP Playarena
1
3. miejsce Finały OMW

Sponsorzy

Partnerzy