Main Menu

Następny mecz "A" klasy

Następny mecz "B" klasy

Ostatni mecz "A" klasy

Orzeł Sadowice
7 : 4
INDATA Software Sparta Wrocław

Ostatni mecz "B" klasy

Sparta II Wrocław
9 : 2
Pogoń Kopalina

Tabela ligowa "A" klasy

P Klub M Br Pkt
8. Orzeł Sadowice 19 51 - 43 30
9. Polonia Bielany Wrocławskie 19 28 - 34 23
10. Nefryt Jordanów Śląski 19 38 - 56 15
11. Polonia Jaksonów 19 22 - 86 13
12. KS Tur Wrocław 19 25 - 75 9
13. INDATA Software Sparta Wrocław 19 19 - 70 5
Link do pełnej tabeli

Tabela ligowa "B" klasy

P Klub M Br Pkt
9. Skra Wojnowice 22 68 - 58 31
10. MKS Sołtysowice Wrocław 22 47 - 53 31
11. Sparta II Wrocław 23 54 - 38 30
12. Zalesie Wójcice 22 48 - 46 27
13. KP 99 Śliwice 22 44 - 75 24
14. Pogoń Kopalina 22 32 - 119 7
Link do pełnej tabeli
Występujący w Grupie V wrocławskiej „B” klasy – zespół Sparty II Wrocław, poszukuje osoby na stanowisko pierwszego trenera na rundę wiosenną sezonu 2018/19.

Dotychczasowym trenerem drugiego zespołu Sparty był Łukasz Kropski, który pełnił tą funkcję od dnia 12 stycznia 2018 roku aż do 27 listopada 2018 roku. Prowadził on więc drużynę podczas rundy wiosennej poprzedniego sezonu oraz przez rundę jesienną aktualnie trwających rozgrywek. Wcześniej funkcję tą, przez również rok czasu,  sprawował Andrzej Gomołysek, aktualnie trener występującego w "A" klasie pierwszego zespołu Sparty. Ze względu na zakończenie swojej przygody z klubem przez trenera Łukasz Kropskiego, poszukiwana jest nowa osoba do objęcia funkcji trenera występującej w Grupie V "B" klasy Sparty II Wrocław.

Rundę jesienną Spartanie, z dorobkiem czternastu punktów zdobytych w czternastu kolejkach ligowych, zakończyli na odległym dwunastym miejscu w tabeli "B" klasy, tak więc przed nowym trenerem będzie zatem pełne pole do popisu i możliwość zaprezentowania swoich umiejętności i swojego warsztatu trenerskiego. Celem postawionym nowemu trenerowi na rundę wiosenną sezonu 2018/19 będzie walka o jak najwyższą poprawę aktualnie zajmowanej pozycji w "B" klasie i jak najlepsze przygotowanie drużyny do kolejnego sezonu rozgrywkowego. Start zimowego okresu przygotowawczego dla obu naszych drużyn, zaplanowany został na piątek 12 stycznia 2019 roku.

Od trenera drugiego zespołu wymagamy:

  • posiadania aktualnej licencji trenerskiej (minimum UEFA D),
  • posiadania wiedzy w zakresie trenowania drużyny piłkarskiej,
  • prowadzenia dwóch treningów w tygodniu (godziny wieczorne), 
  • prowadzenia zespołu w meczach wrocławskiej „B” klasy (w niedzielę),
  • zaangażowania w życie drugiego zespołu i klubu,
  • rzetelnego podchodzenia do wykonywanych obowiązków.

Ze strony klubu oferujemy:

  • umożliwienie zdobycia niezbędnego doświadczenia w pracy trenerskiej,
  • możliwość pracy w dobrze zorganizowanym klubie,
  • pracę z liczną grupą ambitnych zawodników,
  • otrzymanie sprzętu i odzieży trenerskiej Nike.

O klubie

Klub Sportowy INDATA Software Sparta Wrocław to prężnie rozwijający się wrocławski klub piłkarski, starający się stworzyć swoim zawodnikom namiastkę profesjonalnej piłki. Chcemy sprawić, aby zawodnicy żyli klubem nie tylko na boisku podczas meczów i treningów, ale także poza nim.

W Zarządzie Klubu oraz w sztabie szkoleniowym znajdują się młode i ambitne osoby, chcące piąć się w hierarchii dolnośląskiej piłki. Staramy się aktywnie uczestniczyć w social mediach i pokazywać klub z jak najlepszej strony.

Sparta Wrocław to zatem nie tylko nazwa, ale przede wszystkim duże grono osób żyjących losami drużyny przez 24 godziny na dobę. W sezonie 2018/19 we wszystkiego typu piłkarskich rozgrywkach, aktywnie występuje pięć naszych zespołów, a liczba zawodników uczestniczących w obecnym przekroczyła 100 osób!

Czytaj więcej

Sparta Wrocław Juniors

W czerwcu 2017 roku, po awansie do "A" klasy, zdecydowaliśmy się na utworzenie grupy młodzieżowej. W najbliższych dwóch latach nasza grupa funkcjonować będzie w kategorii wiekowej 2010, 2011 i 2012.

Drużyna pod wodzą doświadczonego i wykwalifikowanego trenera Łukasza Zająca od sezonu 2017/18 roku bierze udział w turniejach strefowych Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. Wszystko to odbywa się przy współudziale rodziców dzieci. Grupa najmłodszych zawodników regularnie trenuje na obiektach Szkoły Podstawowej nr 113 na wrocławskim osiedlu Nowy Dwór. W cieplejszych miesiącach treningi odbywają się na świeżym powietrzu - na Orliku, w zimie natomiast - na sali gimnastycznej.

W szkółce piłkarskiej naszego klubu kształtować będziemy nie tylko umiejętności piłkarskie młodych adeptów futbolu, ale także ich charaktery. Nabór do drużyny młodzieżowej jest cały czas otwarty!

Czytaj więcej

Sukcesy

1
1. miejsce "B" klasa
1
1. miejsce "C" klasa
1
2. miejsce "B" klasa
2
3. miejsce "B" klasa
2
1/16 Okręgowy PP
3
Finały MP Playarena
1
3. miejsce Finały OMW

Sponsorzy

Partnerzy