Main Menu

Następny mecz "B" klasy V

Następny mecz "B" klasy IX

Ostatni mecz "B" klasy V

Orzeł Święta Katarzyna
4 : 2
INDATA Software Sparta Wrocław

Ostatni mecz "B" klasy IX

Pogoń Wrocław
3 : 0
Sparta II Wrocław

Tabela ligowa "B" klasy V

P Klub M Br Pkt
4. Szaluna Zębice 4 9 - 5 9
5. Błękitni Siedlce 3 15 - 5 7
6. Jankowianka Wierzbno 4 11 - 7 7
7. INDATA Software Sparta Wrocław 4 13 - 9 6
8. Orzeł Święta Katarzyna 4 6 - 11 4
9. Polonia Godzikowice 3 2 - 14 3
Link do pełnej tabeli

Tabela ligowa "B" klasy IX

P Klub M Br Pkt
9. Malinka Malin 4 11 - 17 4
10. Lwy Wrocław 4 10 - 15 3
11. Sparta II Wrocław 4 4 - 10 2
12. Błyskawica Szewce 4 7 - 18 1
13. Tomtex II Widawa Wrocław 4 5 - 23 0
14. Silesia Szymanów 4 5 - 34 0
Link do pełnej tabeli
Znamy już nazwisko nowego trenera, który od 11 stycznia 2019 roku obejmie funkcję szkoleniowca zespołu Sparty II Wrocław.

Nowym trenerem występującego we wrocławskiej "B" klasie drugiego zespołu Sparty mianowany został Przemysław Odrzywolski. Ten młody, bo urodzony w 1995 roku trener, ma już za sobą jednak niemałe doświadczenie w pracy szkoleniowej. Prowadził on grupy młodzieżowe w kilku wrocławskich klubach i akademiach piłkarskich, takich jak: MKS Parasol Wrocław, Game Sport Wrocław, Polonia Wrocław, Błękitni Jerzmanowo i Sporting Wrocław. Aktualnie pracuje w tym ostatnim klubie, mając pod swoją opieką grupę młodzików. Przemysław Odrzywolski od lutego 2018 roku legitymuje się licencją trenerską Grassroots C (UEFA C) o numerze 000018289. Licencja Grassroots C uprawnia do prowadzenia jako pierwszy trener zespołów uczestniczących w rozgrywkach od "A" klasy do klas niższych oraz zespołów młodzieżowych od D1 do G2.

Przemysław Odrzywolski, mimo młodego wieku, zawiesił już całkowicie swoją przygodę z piłką jako zawodnik, skupiając się tylko i wyłącznie na pracy jako szkoleniowiec. Było to też spowodowane poważnymi kontuzjami, jakie przytrafiały mu się, gdy aktywnie grał w piłkę. Podczas kariery zawodniczej występował on między innymi w III-ligowej Bystrzycy Kąty Wrocławskie, a w ostatnich latach był zawodnikiem zespołów Błyskawica Lenartowice oraz Tęcza Pisarzowice. W zeszłym roku przez pewien okres był także trenerem tej ostatniej "B" klasowej drużyny, jednak ze względu na kłopoty kadrowe, z jakimi zmagał się ten zespół i brakiem odpowiedniej liczby treningów, jego misja w tym klubie trwała zaledwie kilka miesięcy.

Nowy trener Sparty II Wrocław, który na tym stanowisku zastąpił Łukasza Kropskiego (odszedł z klubu pod koniec 2018 roku), pracę z drugim zespołem rozpocznie od pierwszego treningu naszego klubu w zimowym okresie przygotowawczym, a więc w dniu 11. stycznia na Sztabowej. Na początku okresu przygotowawczego zespół będzie do dyspozycji trenera tylko podczas treningów, natomiast od początku lutego drużyna zacznie nabierać szlifów także podczas spotkań sparingowych. Przypomnijmy, że pierwszy mecz rundy wiosennej "B" klasy, zaplanowany został na 24. marca 2019 roku. Po rundzie jesiennej Sparta II Wrocław z dorobkiem czternastu punktów znajduje się na dwunastym miejscu w tabeli Grupy V wrocławskiej "B" klasy. Na wiosnę drużyna będzie miała do rozegrania czternaście spotkań ligowych.

Powodzenia trenerze! Życzymy owocnej pracy i jak największej liczby sukcesów z drugą drużyną Sparty!

Dotychczasowi trenerzy Sparty II Wrocław w historii zespołu:

  • Maciej Szczepanik (lipiec 2013 - czerwiec 2014)
  • Hubert Ceglarek (lipiec 2014 - wrzesień 2014)
  • Grzegorz Hotała (październik 2014)
  • Damian Musiałek (listopad 2014 - listopad 2016)
  • Andrzej Gomołysek (grudzień 2016 - grudzień 2017)
  • Łukasz Kropski (styczeń 2018 - grudzień 2018)
  • Przemysław Odrzywolski (styczeń 2019 - ???)

O klubie

Klub Sportowy INDATA Software Sparta Wrocław to prężnie rozwijający się wrocławski klub piłkarski, starający się stworzyć swoim zawodnikom namiastkę profesjonalnej piłki. Chcemy sprawić, aby zawodnicy żyli klubem nie tylko na boisku podczas meczów i treningów, ale także poza nim.

W Zarządzie Klubu oraz w sztabie szkoleniowym znajdują się młode i ambitne osoby, chcące piąć się w hierarchii dolnośląskiej piłki. Staramy się aktywnie uczestniczyć w social mediach i pokazywać klub z jak najlepszej strony.

Sparta Wrocław to zatem nie tylko nazwa, ale przede wszystkim duże grono osób żyjących losami drużyny przez 24 godziny na dobę. W sezonie 2020/21 we wszystkiego typu piłkarskich rozgrywkach, aktywnie występują trzy nasze zespoły, a liczba zawodników uczestniczących w zmaganiach wynosiła ponad 70 osób!

Czytaj więcej

Nabór do klubu

INDATA Software Sparta Wrocław przed startem nowego sezonu 2021/22 prowadzi nabór do dwóch drużyn seniorskich, które występować będą w rozgrywkach ligowych wrocławskiej "B" klasy.

Mowa tutaj o pierwszym zespole INDATA Software Sparta Wrocław, który w sezonie 2020/21 występował w rozgrywkach "A" klasy i w obecnym sezonie będzie walczył o mistrzostwo "B" klasy i powrót do wyższej ligi oraz o ambitnym drugim zespole Sparta II Wrocław, który piąty sezon z rzędu rywalizować będzie na szczeblu wrocławskiej "B" klasy.

Zawodnik chętny do gry w naszym klubie, po wcześniejszej weryfikacji swojej osoby, zostanie zaproszony na kilka treningów drużyny. Wypełnij formularz i DOŁĄCZ DO NAS!

Formularz zgłoszeniowy

Sukcesy

2
1. miejsce "B" klasa
1
1. miejsce "C" klasa
1
2. miejsce "B" klasa
2
3. miejsce "B" klasa
1
1/16 Okręgowy PP
4
1/32 Okręgowy PP
3
Finały MP Playarena
1
3. miejsce Finały OMW

Sponsorzy

Partnerzy