Main Menu

Ostatni mecz "A" klasy

Polonia Jaksonów
1 : 3
INDATA Software Sparta Wrocław

Ostatni mecz "B" klasy

Błękitni Krzeczyn
0 : 1
Sparta II Wrocław

Tabela ligowa "A" klasy

P Klub M Br Pkt
8. Polonia Jaszowice 24 56 - 55 37
9. Polonia Bielany Wrocławskie 24 37 - 41 33
10. Polonia Jaksonów 24 36 - 108 19
11. Nefryt Jordanów Śląski 24 46 - 71 18
12. INDATA Software Sparta Wrocław 24 34 - 78 17
13. KS Tur Wrocław 24 25 - 90 9
Link do pełnej tabeli

Tabela ligowa "B" klasy

P Klub M Br Pkt
7. Skra Wojnowice 28 109 - 70 44
8. MKS Sołtysowice Wrocław 28 75 - 64 44
9. WKS Wilczyce 28 84 - 68 43
10. Sparta II Wrocław 28 63 - 45 39
11. Wratislavia II Wrocław 28 76 - 68 38
12. Zalesie Wójcice 28 67 - 62 37
Link do pełnej tabeli
Po raz szósty w historii klub INDATA Software Sparta Wrocław zdecydował się na koniec rundy nagrodzić najwytrwalszych zawodników, którzy w rundzie wiosennej wykazali się najwyższą frekwencją na treningach i meczach naszych drużyn.

Klubową nagrodę na koniec rundy wiosennej otrzyma łącznie dziesięciu zawodników. Będzie to po pięciu zawodników z pierwszego i drugiego zespołu, którzy na koniec czerwca posiadać będą najwyższą liczbę obecności na Spartańskich wydarzeniach na wiosnę 2019 roku. Obowiązywać będą dane z pliku "Podsumowanie obecności - wiosna 2019". W przypadku, jeśli dwie osoby legitymować się będą takim samym dorobkiem obecności, wyżej w klasyfikacji będzie ta osoba, która była na większej liczbie treningów.

Ważna informacja. Zawodnik nie może mieć żadnych zaległości finansowych w stosunku do klubu (liczyć się będzie stan zaległości na dzień 30.06.2019r.). W przypadku, gdy na liście TOP5 danego zespołu znajdzie się osoba z zaległościami, nagroda za frekwencję przejdzie na kolejną osobę z listy!

Zawodnicy, którzy znajdą się w gronie nagrodzonych osób, swoją nagrodę będą mogli odbierać na treningach Sparty w letnim okresie przygotowawczym (począwszy od wtorku 23.07.2019). Wszystkie takie osoby na początku lipca zostaną poproszone o podanie rozmiaru koszulki, jaki ma być dla nich zamówiony. Na koszulkach nadrukowany będzie klubowy herb i mały numer (z przodu koszulki) oraz nazwa klubu (z tyłu koszulki).

Przypomnijmy, że wcześniejszymi nagrodami za najwyższą frekwencję były worki na buty R-Gol (na jesień 2016), ręczniki R-Gol (na wiosnę 2017), spodenki treningowe Nike (na jesień 2017), czarne koszulki Nike (na wiosnę 2018) oraz granatowe koszulki Nike (na jesień 2018).

Nagrodą dla osób z najwyższą frekwencją na treningach będą niebieskie koszulki treningowe z długim rękawem Nike Park VI Jersey Dri Fit!

O klubie

Klub Sportowy INDATA Software Sparta Wrocław to prężnie rozwijający się wrocławski klub piłkarski, starający się stworzyć swoim zawodnikom namiastkę profesjonalnej piłki. Chcemy sprawić, aby zawodnicy żyli klubem nie tylko na boisku podczas meczów i treningów, ale także poza nim.

W Zarządzie Klubu oraz w sztabie szkoleniowym znajdują się młode i ambitne osoby, chcące piąć się w hierarchii dolnośląskiej piłki. Staramy się aktywnie uczestniczyć w social mediach i pokazywać klub z jak najlepszej strony.

Sparta Wrocław to zatem nie tylko nazwa, ale przede wszystkim duże grono osób żyjących losami drużyny przez 24 godziny na dobę. W sezonie 2018/19 we wszystkiego typu piłkarskich rozgrywkach, aktywnie występuje pięć naszych zespołów, a liczba zawodników uczestniczących w obecnym przekroczyła 100 osób!

Czytaj więcej

Sparta Wrocław Juniors

W czerwcu 2017 roku, po awansie do "A" klasy, zdecydowaliśmy się na utworzenie grupy młodzieżowej. W najbliższych dwóch latach nasza grupa funkcjonować będzie w kategorii wiekowej 2010, 2011 i 2012.

Drużyna pod wodzą doświadczonego i wykwalifikowanego trenera Łukasza Zająca od sezonu 2017/18 roku bierze udział w turniejach strefowych Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. Wszystko to odbywa się przy współudziale rodziców dzieci. Grupa najmłodszych zawodników regularnie trenuje na obiektach Szkoły Podstawowej nr 113 na wrocławskim osiedlu Nowy Dwór. W cieplejszych miesiącach treningi odbywają się na świeżym powietrzu - na Orliku, w zimie natomiast - na sali gimnastycznej.

W szkółce piłkarskiej naszego klubu kształtować będziemy nie tylko umiejętności piłkarskie młodych adeptów futbolu, ale także ich charaktery. Nabór do drużyny młodzieżowej jest cały czas otwarty!

Czytaj więcej

Sukcesy

1
1. miejsce "B" klasa
1
1. miejsce "C" klasa
1
2. miejsce "B" klasa
2
3. miejsce "B" klasa
2
1/16 Okręgowy PP
3
Finały MP Playarena
1
3. miejsce Finały OMW

Sponsorzy

Partnerzy