Main Menu

Następny mecz "B" klasy V

Ostatni mecz "A" klasy

Piast Nadolice
5 : 2
INDATA Software Sparta Wrocław

Ostatni mecz "B" klasy

Sparta II Wrocław
1 : 4
Grunwald Wrocław

Tabela ligowa "B" klasy V

P Klub M Br Pkt
2. Czarni II Dolomit Jelcz-Laskowice 0 - 0
3. Czarni Sobocisko 0 - 0
4. INDATA Software Sparta Wrocław 0 - 0
5. Jankowianka Wierzbno 0 - 0
6. MKS Siechnice 0 - 0
Link do pełnej tabeli

Tabela ligowa "B" klasy IX

P Klub M Br Pkt
9. Różanka Wrocław 0 - 0
10. Silesia Szymanów 0 - 0
11. Sparta II Wrocław 0 - 0
12. Sporting Wrocław 0 - 0
13. Tomtex II Widawa Wrocław 0 - 0
14. Wratislavia II Wrocław 0 - 0
Link do pełnej tabeli
Występujący w Grupie V wrocławskiej „B” klasy – zespół Sparty II Wrocław, poszukuje osoby na stanowisko pierwszego trenera na rundę wiosenną sezonu 2020/21.

Sezon 2020/21 zespół Sparty II Wrocław rozpoczął pod wodzą trenera Mateusza Pilcha, który prowadził tę drużynę od marca 2019 roku. Rezygnacja trenera pierwszego zespołu spowodowała jednak, że trener Pilch został we wrześniu 2020 roku, a więc w trakcie trwania rundy jesiennej, szkoleniowcem pierwszej "A" klasowej drużyny Sparty. W przeszłości podobna sytuacja miała miejsce z trenerem Andrzejem Gomołyskiem, który będąc trenerem "dwójki" objął pierwszy zespół naszego klubu, a obecnie jest szkoleniowcem występującego w Klasie Okręgowej Kolektywu Radwanice. Po przejściu trenera Pilcha do "jedynki", tymczasowym trenerem Sparty II Wrocław został Łukasz Zając, który pełnił swoją funkcję do końca rundy jesiennej. Jego misja dobiegła końca, dlatego też aktualnie poszukiwana jest nowa osoba do objęcia od początku przygotowań do rundy wiosennej funkcji trenera drugiego zespołu Sparty Wrocław.

Rundę jesienną drugi zespół Sparty, z dorobkiem dwudziestu czterech punktów zdobytych w piętnastu kolejkach ligowych, zakończył na siódmym miejscu w tabeli Grupy V "B" klasy. Spartanie po dobrym początku, utrzymywali się nawet na ligowym podium, jednak po serii remisów (aż sześć remisów w rundzie!), spadli oni w tabeli kończąc rundę z dziewięcioma punktami straty do ligowego podium. Warto nadmienić, że drużyna w trakcie rundy poniosła tylko trzy porażki. Przed nowym trenerem będzie zatem możliwość zaprezentowania swoich umiejętności i warsztatu trenerskiego w zespole, dla którego celem będzie poprawa obecnie zajmowanej pozycji w lidze i ponownie dołączenie do czołówki tabeli. Start zimowego okresu przygotowawczego dla obu naszych drużyn zaplanowany został na wtorek 12. stycznia 2021 roku.

Od trenera drugiego zespołu wymagamy:

 • posiadania aktualnej licencji trenerskiej (minimum UEFA D),
 • posiadania wiedzy w zakresie trenowania drużyny piłkarskiej,
 • prowadzenia dwóch treningów w tygodniu (godziny wieczorne), 
 • prowadzenia zespołu w meczach wrocławskiej „B” klasy (w niedzielę),
 • zaangażowania w życie drugiego zespołu i klubu,
 • rzetelnego podchodzenia do wykonywanych obowiązków.

Ze strony klubu oferujemy:

 • umożliwienie zdobycia niezbędnego doświadczenia w pracy trenerskiej,
 • możliwość pracy w dobrze zorganizowanym klubie,
 • pracę z liczną grupą ambitnych zawodników,
 • otrzymanie sprzętu i odzieży trenerskiej Nike,
 • wynagrodzenie za prowadzenie drużyny (za rundę).

Osoby zainteresowane funkcją trenera prosimy o przesyłanie swoich zgłoszeń na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem: 507-150-705 (Leszek Ruszkowski).

O klubie

Klub Sportowy INDATA Software Sparta Wrocław to prężnie rozwijający się wrocławski klub piłkarski, starający się stworzyć swoim zawodnikom namiastkę profesjonalnej piłki. Chcemy sprawić, aby zawodnicy żyli klubem nie tylko na boisku podczas meczów i treningów, ale także poza nim.

W Zarządzie Klubu oraz w sztabie szkoleniowym znajdują się młode i ambitne osoby, chcące piąć się w hierarchii dolnośląskiej piłki. Staramy się aktywnie uczestniczyć w social mediach i pokazywać klub z jak najlepszej strony.

Sparta Wrocław to zatem nie tylko nazwa, ale przede wszystkim duże grono osób żyjących losami drużyny przez 24 godziny na dobę. W sezonie 2020/21 we wszystkiego typu piłkarskich rozgrywkach, aktywnie występują trzy nasze zespoły, a liczba zawodników uczestniczących w zmaganiach wynosiła ponad 70 osób!

Czytaj więcej

Nabór do klubu

INDATA Software Sparta Wrocław przed startem nowego sezonu 2021/22 prowadzi nabór do dwóch drużyn seniorskich, które występować będą w rozgrywkach ligowych wrocławskiej "B" klasy.

Mowa tutaj o pierwszym zespole INDATA Software Sparta Wrocław, który w sezonie 2020/21 występował w rozgrywkach "A" klasy i w obecnym sezonie będzie walczył o mistrzostwo "B" klasy i powrót do wyższej ligi oraz o ambitnym drugim zespole Sparta II Wrocław, który piąty sezon z rzędu rywalizować będzie na szczeblu wrocławskiej "B" klasy.

Zawodnik chętny do gry w naszym klubie, po wcześniejszej weryfikacji swojej osoby, zostanie zaproszony na kilka treningów drużyny. Wypełnij formularz i DOŁĄCZ DO NAS!

Formularz zgłoszeniowy

Sukcesy

2
1. miejsce "B" klasa
1
1. miejsce "C" klasa
1
2. miejsce "B" klasa
2
3. miejsce "B" klasa
1
1/16 Okręgowy PP
4
1/32 Okręgowy PP
3
Finały MP Playarena
1
3. miejsce Finały OMW

Sponsorzy

Partnerzy