Main Menu

Następny mecz "B" klasy V

Następny mecz "B" klasy IX

Ostatni mecz "B" klasy V

Orzeł Święta Katarzyna
4 : 2
INDATA Software Sparta Wrocław

Ostatni mecz "B" klasy IX

Pogoń Wrocław
3 : 0
Sparta II Wrocław

Tabela ligowa "B" klasy V

P Klub M Br Pkt
4. Szaluna Zębice 4 9 - 5 9
5. Błękitni Siedlce 3 15 - 5 7
6. Jankowianka Wierzbno 4 11 - 7 7
7. INDATA Software Sparta Wrocław 4 13 - 9 6
8. Orzeł Święta Katarzyna 4 6 - 11 4
9. Polonia Godzikowice 3 2 - 14 3
Link do pełnej tabeli

Tabela ligowa "B" klasy IX

P Klub M Br Pkt
9. Malinka Malin 4 11 - 17 4
10. Lwy Wrocław 4 10 - 15 3
11. Sparta II Wrocław 4 4 - 10 2
12. Błyskawica Szewce 4 7 - 18 1
13. Tomtex II Widawa Wrocław 4 5 - 23 0
14. Silesia Szymanów 4 5 - 34 0
Link do pełnej tabeli
29-letni trener Grzegorz Gronowski objął funkcję szkoleniowca drugiego zespołu INDATA Software Sparty Wrocław na sezon rozgrywkowy 2021/22.

Tuż przed startem letniego okresu przygotowawczego sezonu 2021/22, z pracy z drugą drużyną Sparty Wrocław zrezygnował trener Łukasz Rutkowski, który sprawował tą funkcję od początku roku. Tym sam klub po znalezieniu nowego trenera pierwszego zespołu, który został Maciej Sztochel, stanął przed zadaniem znalezienia nowego szkoleniowca także dla drugiego zespołu. Funkcję tę w sezonie 2021/22 pełnić będzie trener Grzegorz Gronowski.

Grzegorz Gronowski jako zawodnik występował w klubie Grom Ligota Piękna (w sezonach 2014/15 - 2018/19), zbierając tam także swoje pierwsze szlify trenerskie poprzez obserwacje oraz pomaganie w pracy trenerom Wiesławowi Mrozowi oraz Sergiuszowi Szymaniakowi, z którymi blisko współpracował jako kierownik drużyny, a u trenera Szymaniaka także sprawował tą funkcję w zeszłym sezonie w "A" klasowej Polonii Wrocław, której Sergiusz był szkoleniowcem. Grzegorz Gronowski prowadził "B" klasowy LZS Zachowice w okresie od października 2019 roku do lutego 2020 roku, natomiast jego pierwszą długoterminową pracą na własny rachunek było prowadzenie "B" klasowej drużyny KP Śliwice w sezonie 2020/21. Po zakończeniu sezonu trener pożegnał się z tym klubem i od końca lipca obejmie funkcję szkoleniowca Sparty II Wrocław.

Sparta II Wrocław zeszły sezon "B" klasy zakończyła na siódmym miejscu w tabeli Grupy V, zdobywając rekordową w swojej historii liczbę punkty - czterdziestu czterech. Nowy sezon drużyna spędzi w Grupie IX wrocławskiej "B" klasy, w której przede wszystkim rywalizować będzie z drużynami z Wrocławia, w tym kilkoma rezerwami innych klubów. Trener będzie przygotowywał drużynę do nowego sezonu podczas treningów na boisku przy ulicy Sztabowej, dodatkowo zespół nabierać będzie także szlifów podczas spotkań sparingowych. W tym czasie też będą kształtować się kadry obu zespołów Sparty. Pierwszy mecz rundy jesiennej "B" klasy zaplanowany został na dzień 29. sierpnia 2021 roku.

Nowemu trenerowi życzymy powodzenia i owocnej pracy z drugim zespołem Sparty Wrocław!

O klubie

Klub Sportowy INDATA Software Sparta Wrocław to prężnie rozwijający się wrocławski klub piłkarski, starający się stworzyć swoim zawodnikom namiastkę profesjonalnej piłki. Chcemy sprawić, aby zawodnicy żyli klubem nie tylko na boisku podczas meczów i treningów, ale także poza nim.

W Zarządzie Klubu oraz w sztabie szkoleniowym znajdują się młode i ambitne osoby, chcące piąć się w hierarchii dolnośląskiej piłki. Staramy się aktywnie uczestniczyć w social mediach i pokazywać klub z jak najlepszej strony.

Sparta Wrocław to zatem nie tylko nazwa, ale przede wszystkim duże grono osób żyjących losami drużyny przez 24 godziny na dobę. W sezonie 2020/21 we wszystkiego typu piłkarskich rozgrywkach, aktywnie występują trzy nasze zespoły, a liczba zawodników uczestniczących w zmaganiach wynosiła ponad 70 osób!

Czytaj więcej

Nabór do klubu

INDATA Software Sparta Wrocław przed startem nowego sezonu 2021/22 prowadzi nabór do dwóch drużyn seniorskich, które występować będą w rozgrywkach ligowych wrocławskiej "B" klasy.

Mowa tutaj o pierwszym zespole INDATA Software Sparta Wrocław, który w sezonie 2020/21 występował w rozgrywkach "A" klasy i w obecnym sezonie będzie walczył o mistrzostwo "B" klasy i powrót do wyższej ligi oraz o ambitnym drugim zespole Sparta II Wrocław, który piąty sezon z rzędu rywalizować będzie na szczeblu wrocławskiej "B" klasy.

Zawodnik chętny do gry w naszym klubie, po wcześniejszej weryfikacji swojej osoby, zostanie zaproszony na kilka treningów drużyny. Wypełnij formularz i DOŁĄCZ DO NAS!

Formularz zgłoszeniowy

Sukcesy

2
1. miejsce "B" klasa
1
1. miejsce "C" klasa
1
2. miejsce "B" klasa
2
3. miejsce "B" klasa
1
1/16 Okręgowy PP
4
1/32 Okręgowy PP
3
Finały MP Playarena
1
3. miejsce Finały OMW

Sponsorzy

Partnerzy