Main Menu

Ostatni mecz "B" klasy V

Błękitni Siedlce
5 : 2
INDATA Software Sparta Wrocław

Ostatni mecz "B" klasy IX

Sparta II Wrocław
0 : 8
Różanka Wrocław

Tabela ligowa "B" klasy V

P Klub M Br Pkt
5. Czarni Sobocisko 11 32 - 16 21
6. Orzeł Święta Katarzyna 11 26 - 25 16
7. INDATA Software Sparta Wrocław 11 27 - 28 15
8. Zorza Zabardowice 11 27 - 22 14
9. Zorza Niemil 11 25 - 36 10
10. Szaluna Zębice 11 18 - 40 7
Link do pełnej tabeli

Tabela ligowa "B" klasy IX

P Klub M Br Pkt
8. Lwy Wrocław 12 32 - 37 16
9. Dąb Pruszowice 12 30 - 40 12
10. Burza Godzieszowa 12 34 - 43 11
11. Tomtex II Widawa Wrocław 12 18 - 49 7
12. Silesia Szymanów 12 14 - 70 6
13. Sparta II Wrocław 12 13 - 54 3
Link do pełnej tabeli
Występujący w Grupie V wrocławskiej „B” klasy – zespół Sparty Wrocław, poszukuje osoby na stanowisko pierwszego trenera na rundę wiosenną sezonu 2021/22.

Sezon 2021/22 pierwszy zespół Sparty Wrocław, po spadku z "A" klasy, rozpoczął pod wodzą trenera Macieja Sztochela. Został on szkoleniowcem Sparty w lipcu 2021 roku. Drużyna, która doznała poważnych osłabień kadrowych po zakończeniu poprzedniego sezonu, w rundzie jesiennej wygrała zaledwie cztery spotkania z dwunastu rozegranych meczów. W pozostałych ośmiu pojedynkach doznała porażek. Dwanaście zdobytych punktów dawało Sparcie dziesiąte miejsce w tabeli Grupy V wrocławskiej "B" klasy po rundzie jesiennej. Wraz z końcem rundy, trener Maciej Sztochel przestał być szkoleniowcem pierwszej drużyny Sparty. Jeszcze w grudniu 2021 roku funkcję tę objął Mateusz Pilch, dla którego był to powrót do Sparty po półrocznej przerwie. Druga kadencja trenera Pilcha nie potrwała jednak zbyt długo. Przygotowywał on drużynę podczas zimowego okresu przygotowawczego, a następnie poprowadził ją w czterech pierwszych spotkaniach rundy wiosennej, w których Spartanie wywalczyli sześć punktów, dzięki czemu Sparta awansowała z dziesiątego na dziewiąte miejsce w tabeli. Nowy poszukiwany trener będzie miał jeszcze do rozegrania osiem pojedynków ligowych w tym sezonie. Najbliższe spotkanie pierwszy zespół Sparty rozegra w niedzielę 08. maja, a jego rywalem będzie Szaluna Zębice. Celem drużyny w kolejnym sezonie rozgrywkowym będzie poprawa obecnie zajmowanej pozycji w lidze i ponownie dołączenie do walki o czołowe lokaty w lidze.

Od trenera pierwszego zespołu wymagamy:

 • posiadania aktualnej licencji trenerskiej (minimum UEFA D),
 • posiadania doświadczenia w zakresie trenowania drużyny piłkarskiej,
 • prowadzenia dwóch treningów w tygodniu (wtorek i piątek - godziny wieczorne),
 • prowadzenia zespołu w meczach wrocławskiej „B” klasy (niedziele),
 • zaangażowania w życie pierwszego zespołu i klubu,
 • rzetelnego podchodzenia do wykonywanych obowiązków.

Ze strony klubu oferujemy:

 • możliwość pracy w dobrze zorganizowanym klubie,
 • bardzo dobrą bazę treningową (boisko z oświetleniem)
 • pracę z grupą ambitnych zawodników,
 • atrakcyjny sprzęt i odzież trenerską Nike,
 • wynagrodzenie za prowadzenie drużyny.

Osoby zainteresowane funkcją trenera prosimy o przesyłanie swoich zgłoszeń na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., na FanPage INDATA Software Sparta Wrocław lub telefonicznie pod numerem: 507-150-705 (Leszek Ruszkowski).

O klubie

Klub Sportowy INDATA Software Sparta Wrocław to prężnie rozwijający się wrocławski klub piłkarski, starający się stworzyć swoim zawodnikom namiastkę profesjonalnej piłki. Chcemy sprawić, aby zawodnicy żyli klubem nie tylko na boisku podczas meczów i treningów, ale także poza nim.

W Zarządzie Klubu oraz w sztabie szkoleniowym znajdują się młode i ambitne osoby, chcące piąć się w hierarchii dolnośląskiej piłki. Staramy się aktywnie uczestniczyć w social mediach i pokazywać klub z jak najlepszej strony.

Sparta Wrocław to zatem nie tylko nazwa, ale przede wszystkim duże grono osób żyjących losami drużyny przez 24 godziny na dobę. W sezonie 2021/22 we wszystkiego typu piłkarskich rozgrywkach, aktywnie występują trzy nasze zespoły, a liczba zawodników uczestniczących w zmaganiach wynosiła ponad 70 osób!

Czytaj więcej

Nabór do klubu

INDATA Software Sparta Wrocław przed startem nowego sezonu 2021/22 prowadzi nabór do dwóch drużyn seniorskich, które występować będą w rozgrywkach ligowych wrocławskiej "B" klasy.

Mowa tutaj o pierwszym zespole INDATA Software Sparta Wrocław, który w sezonie 2020/21 występował w rozgrywkach "A" klasy i w obecnym sezonie będzie walczył o mistrzostwo "B" klasy i powrót do wyższej ligi oraz o ambitnym drugim zespole Sparta II Wrocław, który piąty sezon z rzędu rywalizować będzie na szczeblu wrocławskiej "B" klasy.

Zawodnik chętny do gry w naszym klubie, po wcześniejszej weryfikacji swojej osoby, zostanie zaproszony na kilka treningów drużyny. Wypełnij formularz i DOŁĄCZ DO NAS!

Formularz zgłoszeniowy

Sukcesy

2
1. miejsce "B" klasa
1
1. miejsce "C" klasa
1
2. miejsce "B" klasa
2
3. miejsce "B" klasa
1
1/16 Okręgowy PP
4
1/32 Okręgowy PP
4
Finały MP Playarena
1
3. miejsce Finały OMW

Sponsorzy

Partnerzy