Main Menu
Home
Klub
Informacje
Drużyna
Klubowy sklep
Multimedia / Społeczność
Drużyny
"A" klasa
"B" klasa
Playarena
Newsy
Galeria
Kontakt
Home
Klub
Informacje
O klubie
Sponsorzy
Sukcesy
Historia
Zarząd Klubu
Stadion
1,5% podatku
TOP w historii
Drużyna
Treningi
Nabór do klubu
Formularz zgłoszeniowy
Mecze sparingowe
Puchar Polski
Klubowy sprzęt
Koszulki
Spodenki
Getry
Dresy
Ortaliony
Torby
Rękawiczki
Czapki
Worki
Społeczność
Rejestracja
Logowanie
Zdjęcia
Facebook
Youtube
Twitter
RODO
Drużyny
Pierwszy zespół
Skład
Trener
Tabela
Terminarz/wyniki
Statystyki
Stroje
Poprzednie sezony
Drugi zespół
Skład
Trener
Tabela
Terminarz/wyniki
Statystyki
Stroje
Poprzednie sezony
Playarena
Drużyna
Tabela
Terminarz/wyniki
Statystyki
Skład
Stroje
Newsy
Galeria
Kontakt
Jesteś tutaj:
Start
Tabele
B Klasa 2021/2022 IX
Szukaj mecze
Uczestnik
Wszystko
Błyskawica Szewce
Grom Kryniczno-Ligota Piękna
Lwy Wrocław
Malinka Malin
MKS Sołtysowice Wrocław
Muchobór Wrocław
Orzeł II Pawłowice
Pogoń Wrocław
Różanka Wrocław
Silesia Szymanów
Sparta II Wrocław
Sporting Wrocław
Tomtex II Widawa Wrocław
Wratislavia II Wrocław
Wszystko
Dom
Wyjazd
Kolejka
Wszystko
1 kolejka
10 kolejka
11 kolejka
12 kolejka
13 kolejka
14 kolejka
15 kolejka
16 kolejka
17 kolejka
18 kolejka
19 kolejka
2 kolejka
20 kolejka
21 kolejka
22 kolejka
23 kolejka
24 kolejka
25 kolejka
26 kolejka
3 kolejka
4 kolejka
5 kolejka
6 kolejka
7 kolejka
8 kolejka
9 kolejka
Data
Szukaj
6 kolejka
03-10-2021 15:00
Błyskawica Szewce
0 - 4
Grom Kryniczno-Ligota Piękna
03-10-2021 15:00
MKS Sołtysowice Wrocław
0 - 4
Wratislavia II Wrocław
7 kolejka
10-10-2021 11:00
Muchobór Wrocław
7 - 2
Silesia Szymanów
10-10-2021 11:00
Tomtex II Widawa Wrocław
1 - 8
Orzeł II Pawłowice
10-10-2021 11:00
Lwy Wrocław
7 - 1
Błyskawica Szewce
10-10-2021 11:00
Wratislavia II Wrocław
3 - 1
Malinka Malin
10-10-2021 15:00
Grom Kryniczno-Ligota Piękna
3 - 6
Różanka Wrocław
10-10-2021 15:00
Sporting Wrocław
3 - 3
Pogoń Wrocław
10-10-2021 16:00
Sparta II Wrocław
4 - 2
MKS Sołtysowice Wrocław
8 kolejka
17-10-2021 10:00
Orzeł II Pawłowice
2 - 2
Muchobór Wrocław
17-10-2021 11:00
Pogoń Wrocław
3 - 5
Grom Kryniczno-Ligota Piękna
17-10-2021 11:00
Lwy Wrocław
1 - 3
Wratislavia II Wrocław
17-10-2021 11:00
Błyskawica Szewce
1 - 3
Różanka Wrocław
17-10-2021 11:00
Silesia Szymanów
2 - 10
Sporting Wrocław
17-10-2021 11:00
Malinka Malin
3 - 0
Sparta II Wrocław
17-10-2021 15:00
MKS Sołtysowice Wrocław
6 - 2
Tomtex II Widawa Wrocław
9 kolejka
24-10-2021 11:00
Muchobór Wrocław
2 - 2
MKS Sołtysowice Wrocław
24-10-2021 11:00
Tomtex II Widawa Wrocław
6 - 2
Malinka Malin
24-10-2021 11:00
Różanka Wrocław
5 - 1
Pogoń Wrocław
24-10-2021 15:00
Sporting Wrocław
6 - 1
Orzeł II Pawłowice
«
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
»
Ostatnia
5
10
20
25
50
100
Wszystko